Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 EMO(stil života?)

Go down 
+26
liberty
Vikica
aky-mala
Andrea Strife
atta
ivce
my_love
Bobi
Volim konje
Klamzy
NB-DL
call me
Emma
Picek
Curly
Lilika
Sunshine
Manticore
wendy
black pearl
Haflinger
Magdalena
BeRtA
Nikec
Denc
Maura
30 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptyčet 14 svi 2009 - 15:13

joj eee... onda sam se i ja trebala reckat i ubit -.-
jer i mene su 7godina podjebavali, zajebavali, tukli, maltretirali na svakave moguce nacine. izgubila sam povjerenje u ljude, otisla kod skolske psihologice i ravnateljice otisla u drugi razredi i caoooo... ni sad nije bajno, cujem svakave komentare na hodniku, ali vise nisam s njima u razredu i imam se na koga oslonit.

*eto na... idem se ubit* xD
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
ivce
5. year of riding
5. year of riding
ivce


Female
Broj postova : 3235
Age : 31
Location : Croatia
Registration date : 31.12.2007

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptyčet 14 svi 2009 - 17:40

Slažem se Nika, ali isto tako mislim da ako ti nije lijepo u školi ili u obitelji onda ti je stvarno tužno u životu
[Vrh] Go down
iv@:)
1. year of riding
1. year of riding
iv@:)


Female
Broj postova : 75
Location : Na konju
Registration date : 21.03.2009

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptyčet 14 svi 2009 - 18:58

OVO JE MOJ DIO PRIĆE:
zivila san u jednom selu gdje nije bilo više od 2-3 djece.zajedno smo se druzili......
no kad bi bio vikend to bi doslo mnogo djece iz grada u moje selo a moji prijatelji iz sela bi tada otišli negdje....
i
ta djeca iz grada odbacivali su me ko staru krpu...vrijeđali me,tjerali
me,udarali me.............. a kad bi im nešto trebalo onda bi samnom
bili a poslije bi me potjerali.........kad bi mi se netko javio od te
djece "hej ive" ja bih u sebi vristala od srece jer bi mi se netko bar
javio... EMO(stil života?) - Page 9 753578
i ta djeca iz moga sela odselila suu se negdje i nikad ih više nisan vidila.. Sad
znaci
ciiiiiiiiiiiiiiiijeli bi tjedan bila sam beeeez iti jednog društva jer
tu nije bilo nikoga....uvjek san se pitala zasto bas mene niko ne voli
i zasto ne zivim negdje gdje bar ima netko.......ALI NIKAD SE NISAN PREDALA iako san imaaaala mnogo loših trenutaka...
a onda došlo je
vrije da i dem u srednju tu san stekla mnogo prijatelja i prijateljica
i postala san skros popularna....onim koji su bili usamljeni pomogla
san da ustanu A ONI KOJI SU ME TJERALAI SADA JA NJIH TJERAM I NEK
SHVATE KAK JE TO!!!!!!!.
[Vrh] Go down
aky-mala
1. year of riding
1. year of riding
aky-mala


Female
Broj postova : 161
Age : 31
Location : Zagreb
Opomene : Jedna
Registration date : 03.09.2008

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptypet 15 svi 2009 - 9:15

magdalena- da se desila samo jedna nebi nista rekla. i znam puno takvih ljudi(prijatelji osoba sa kojima se druzim)

Equinox-nazalost nema, jer osobe koje ismijavaju to sto je meni uginuo pas od trovanja ja ne smaram osobama sa kojima bi se htjela druzit, a nedopustam bas zbog toga. vecina osoba koje me zajebavaju i zlostavljaju nekad kratko su i bile osobe kojima sam se problizila, ali svaka je samo trazila novi razlog da me zaj.... . znam da rane zarastaj, ali oziljci ostaju, jedna rana, nista zato, ali njih 100 na jednom mjestu, ipak ostane nesto. Ja cjelo vrijeme pokusavam zaboravit sve ono sto je bilo, i uvjek gledam naprijed i nadam se(da to ne radim nebi bila tu) EMO(stil života?) - Page 9 935472 Smile

maura- meni nije bilo korist da se prebacim u drugi razred kad bi mi bilo jos i gore, a kad sam dosla kod pedagogice ona me na ljep nacin otkantala...


niko nezna kako je meni jer niko nije proso sto sam ja , i ja to znam i od nikog to ne trazim. ja sam se u svojo situaciji snasla kako sam najbolje znala, kasnije mozda nađem neki bolji nacin, ali trenutno... (nije mi cilj da se rezem i pusim sve, meni je cilj da pređem preko svega sto su mi radili i ostanem kolko-tolko normalna, i nemislim se rezati bar ne sad...) Laughing
[Vrh] Go down
iv@:)
1. year of riding
1. year of riding
iv@:)


Female
Broj postova : 75
Location : Na konju
Registration date : 21.03.2009

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptypet 15 svi 2009 - 10:09

ako te neko bude zajebavo jebi mu sve pod spisku i ubi boga u njemu ili njoj(bar san tako ja radila) Laughing
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptypet 15 svi 2009 - 11:04

Ma daj molim te..Brate ja obožavam životinje i sve,ali neću se ubit kad mi pas umre..Vaš život nije toliko jadan nego ga VI pravite jadnim.Jer sami sebe sažaljevate...Joj kako je meni grozno,nikom nije kao meni,blablab.To je samo egocentričnost.Ja poznajem xy ljudi kojima je sigurno gore nego vama a opet izlaze sa osmehom na licu..To je samo privlačenje pažnje na sebe i sažaljevanje samog sebe.Čin KUKAVIČLUKA,a ne hrabrosti..Ne vrti se svet oko vas i vaših ubistava i rezanja i s*anja.=Okrutno?Ili realno.
Pogledaj decu koja nemaju ništa...Šta će oni da rade?!
1)Imaš krov nad glavom?
2)Imaš šta da jedeš i piješ?
3)Imaš oba roditelja?
A pazi,uz to još imaš i net i komp.
Ima puno onih koji nemaju ni jedno od toga!
Sreća se pronalazi u najsitnijim i najbanalnijim stvarima,ali ne zna je svako pronaći...Jer ko da žele da njima bude loše,samosažaljevanje blabalb.Šta bi bilo da vam je život STVARNO loš?!
Nemaš puno prijatelja i ismevaju te...Pa šta.Mislim to nije OK,ali ja mislim da si sama zaslužna za to..Neće niko te pogledati na ulici i reći hajde da je iskoristimo bez razloga...Neće te niko mrzeti bez razlooga.Znači da daješ ljudima razlog za to..A i možda te ne mrze nego ti to takvo shvataš..Evo meni si npr ti lično draga,okej cura.
Nije ni meni život kakav bi želela da bude,pa se svaki dan smejem makar 3 x.

Po čemu si ti tako posebna da niko ne zna kako ti je i da niko nije prošao što i ti?kao da nas nisu makar u jednom delu života svi ismevali i nismo imali prijateje..

A iva..Ti si neka emoska koja sluša cajke ili wtf??

Postoji jedan delimično opravdan tip emosa,koji ne žele pažnju ni ništa,a ostalo tj. većina život im je predivan a oni to neshvataju ili se samo lože na emo modu a slušaju cajke EMO(stil života?) - Page 9 891197
______________________________________________________
Ništa lino ili zlonamerno,NHF.Poenta:Svet je onakav kakvim ga očima gledamo.
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptypet 15 svi 2009 - 12:36

svi imamo kriticne trenutke, kada nam je sve zbrckano i zapetljano. kad nista ne kuzimo.
Citat :
1)Imaš krov nad glavom?
2)Imaš šta da jedeš i piješ?
3)Imaš oba roditelja?
1) imam
2) imam
3) imam

ponekad, kad mi je sve tako zapetljano, dovoljan mi je jedan zagrljaj ili da netko pocne radit gluposti na treningu ( trening imam svaki dan, pa ono... nema kad se ne cerekamo ). niti ja nisam imala neke frendove,sve je to bilo super-si-kad-mi-trebas a inace? ko te je*e malaaa... i nisam odustala, mislila sam da se necu uklopit na veslanju, al od tad zivot mi se okrenuo za 360°... sprijateljila sam se, zaljubila cak ( EMO(stil života?) - Page 9 625526 ).

samo hocu rec, curo daj malo pokazi da ti je stalo... ko bas glumis da ti je najteze i da nitko nezna kako je to, drzis se nedodirljiva, ostavljas dojam umisljene a ne cure sa '' problemima''. nije da te osudujem ili nesto, ali trgni se! da se ja nisam probudila sad bi vjerojatno jos uvijek bila sama, nebi s nikim tipkala preko msn, isla van i sl.
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
iv@:)
1. year of riding
1. year of riding
iv@:)


Female
Broj postova : 75
Location : Na konju
Registration date : 21.03.2009

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptypet 15 svi 2009 - 13:00

Citat :
A iva..Ti si neka emosa koja sluša cajke ili wtf??
Citat :


ja nisan nikakav tip emosa
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptypet 15 svi 2009 - 20:11

Sad ste me zbedirali.

*rez rez*
[Vrh] Go down
Equinox
7. year of riding
Equinox


Female
Broj postova : 5047
Age : 29
Location : bibinje
Registration date : 22.12.2007

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptypet 15 svi 2009 - 20:21

EMO(stil života?) - Page 9 801630


E, ajmo organizirak kolektivno rezanje. Možemo se nać u nekoj uličici i onda tamo krvarit...
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptypet 15 svi 2009 - 20:30

EMO(stil života?) - Page 9 801630 EMO(stil života?) - Page 9 801630
Definitivno..
Ali mislim da prvo svakako trebamo da napišemo srceparajuće pismo kako nam je život sranje i kako nikome nije grozno kao nama..
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptypet 15 svi 2009 - 20:41

ne hvala... svaki trening krvarim na rukama ^^
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptypet 15 svi 2009 - 20:43

EMO(stil života?) - Page 9 801630 EMO(stil života?) - Page 9 801630
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptypet 15 svi 2009 - 20:45

e stvarno,mrtva ozbiljna. kad pukne zulj ili kad se zakacim ide krv, ne ide nafta. Laughing
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptyned 17 svi 2009 - 16:30

[You must be registered and logged in to see this image.]
EMO(stil života?) - Page 9 801630
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
aky-mala
1. year of riding
1. year of riding
aky-mala


Female
Broj postova : 161
Age : 31
Location : Zagreb
Opomene : Jedna
Registration date : 03.09.2008

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptyned 17 svi 2009 - 21:38

ova zadnja slika- lom, hehe.. EMO(stil života?) - Page 9 86067

a o ovom gore bi se dalo puuno napisat. npr ja znam razlog zasto se mene ljudi boje i zasto se sve to desava, ali problem je u tome sto ja to nemogu promjenit... probala sam, pa je bilo jos gore.

da istina je, i ja nikad nisam rekla da su moji problemi najgori, ima puuuuuuno gorih problema, apsolutno. a ovo da okrecem paznju na sebe- da to radim onda bi prijetila, i radila sve ostalo u razredu ili na cesti ili u drustvu a ne drzala sve svoje probleme samo za sebe... ja prihvacam svacija stajalista i zapravo, osobe koje me prihvate takvu kakva jesam shvate da samo osoba koja je spremna napraviti apsolutno sve za tu osobu, sve EMO(stil života?) - Page 9 596529 ... a ovi ostali i dalje u meni vide neku cudnu curu koja samo suti... ali dobro, meni je apsolutno svejedno sto svi koji me ne poznaju misle o meni, vecina me osuđuje- na to sam navikla EMO(stil života?) - Page 9 25150 - ali ovi ostali vide u meni posebnu osobu, za koju znaju da ce uvjek biti tu...(u najvecoj vecini Laughing )
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptypon 18 svi 2009 - 11:28

Ovu zaadnju rečenicu,potpisujem te Wink

A koji je razlok?ako nije too personal,može i na pp svejdeno.
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
atta
4. year of riding
4. year of riding
atta


Female
Broj postova : 1929
Age : 33
Location : Velika Gorica, Drnek
Registration date : 18.05.2008

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptypon 18 svi 2009 - 13:52

e ovog billa treba kamenovat do smrti!
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptypon 18 svi 2009 - 14:42

Ja bi samo zamolila sve koji namjeravaju počiniti samoubojstvo da mi oporučno ostave svoju odjeću. Ako ko ima konja, može i to. Hvala.
[Vrh] Go down
iv@:)
1. year of riding
1. year of riding
iv@:)


Female
Broj postova : 75
Location : Na konju
Registration date : 21.03.2009

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptypon 18 svi 2009 - 15:26

ja vec spremam stvari za te hugic EMO(stil života?) - Page 9 801630 EMO(stil života?) - Page 9 801630
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptypon 18 svi 2009 - 18:21

Daj ne možete se ubit prije nego vidite ovo!!

AHAHAHHAHAHHAHAHA, COCA COLA 0. GO OKECO!

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Equinox
7. year of riding
Equinox


Female
Broj postova : 5047
Age : 29
Location : bibinje
Registration date : 22.12.2007

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptypon 18 svi 2009 - 19:15

Predobra reklama, obožavam je EMO(stil života?) - Page 9 801630



[You must be registered and logged in to see this link.]

Na slovenski xD xD
[Vrh] Go down
aky-mala
1. year of riding
1. year of riding
aky-mala


Female
Broj postova : 161
Age : 31
Location : Zagreb
Opomene : Jedna
Registration date : 03.09.2008

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptypon 18 svi 2009 - 20:52

Denci- dali ti se ikad dogodilo da si imala neki cudan filing da ce se nesto dogodit?e takav filing ja imam stalno, mogu sa velikom preciznoscu reci sta ce biti, isto tako citam ljude doslovno ko knjigu, potrebno mi je samo da stanem pored njega i znat cu sve o njemu(dobro, veeeeeeliku vecinu), to je fora kad ti ovak neko prica, ali kad sa tim moras zivjet cjelo vrijeme i kad znas da ti decko laze u facu, ili da neka osoba koja se ljuti na tebe zapravo ljuti na svoje starce, nije lako....to je razlog, valjda se ljudi toga boje iako ja o tome uopce ne pricam... zapravo neznam ni kako to ljudi uopce saznaju....

atta- apsolutno se slazem, sestricna je zaljepila njihov plakat u svojoj sobi(a mala je), ali nije znala ko su oni(isla je samo popunit prostor) i ja nju pitam -jel za ko su , ona kaze -ne, ja ju pitam -a jel mi mozes reci ko je tu cura a ko decko, kaze ona -pa to sve su cure... a ja na podu... onda kad sam joj rekla da su to sve decki, bljedo me gledala dobrih 5 min... hehe

Curly- apsolutno, imam ti ja cjelu hrpu postera zivotinja... i plišanaca... i ostalih slicnih stvari... budem ti javila... EMO(stil života?) - Page 9 679631 EMO(stil života?) - Page 9 86067 EMO(stil života?) - Page 9 86067

- da ove reklame su super, ima i jedna sa mozgom... hehehe
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptyuto 19 svi 2009 - 17:33

Aham..mada ne vidim razlog da te neko zbog toga mrzi...Ugl. nhf,ali ja tebe ne smatram emoskom EMO(stil života?) - Page 9 86067
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
aky-mala
1. year of riding
1. year of riding
aky-mala


Female
Broj postova : 161
Age : 31
Location : Zagreb
Opomene : Jedna
Registration date : 03.09.2008

EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Emptysri 20 svi 2009 - 18:18

heh, eto... svako ima svoje misljenje. zapravo ove osobe koje me poznaju isto kazu da nikad nebi za mene rekli da sam emac... nego samo cura kojoj hitno treba drustvo(trenutno ga imam)...
[Vrh] Go down
Sponsored content





EMO(stil života?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down
 
EMO(stil života?)
[Vrh] 
Stranica 9 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: OSTATAK :: Psihologija & filozofija-
Forum(o)Bir: