Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 EMO(stil života?)

Go down 
+26
liberty
Vikica
aky-mala
Andrea Strife
atta
ivce
my_love
Bobi
Volim konje
Klamzy
NB-DL
call me
Emma
Picek
Curly
Lilika
Sunshine
Manticore
wendy
black pearl
Haflinger
Magdalena
BeRtA
Nikec
Denc
Maura
30 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptyuto 29 tra 2008 - 21:50

Moja nekada najbolja frendica s kojom idem u razred se do prije god i pol - dvije neprestano rezala.....za vrijeme odmora u skoli, doma..nju nitko ne razumije, ona je sama i jadna, nju nitko ne voli....ona nema prijatelje...blah, blah, blah... Rolling Eyes EMO(stil života?) - Page 2 933848
a cura je sasvim ok, zabavna, otkacena do kraja..imala je decka...ono, nist joj ne fali..i bile smo best frendice...
i zapravo ne znam sta se dogodilo, al jednostavno je jedan dan prestala...duugo smo razgovarale i svasta sam joj rekla i jednostavno je prestala...inace se stalno oblaci u crno, ima crnu dugu kosu i tak..al cura je bas super, i nije ni emo ni darkerica!
Mislim da ce, kad se ona jednom pojavi bez trunke neceg crnog na sebi, biti smak svijeta!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptysri 30 tra 2008 - 0:58

@ wendy -> vjerojatno je shvatila da ima ljude koji ju vole i koje ona voli te da kad je tužna može se obratit njima tj vama...Wink

@ black pearl -> u pazi
pa kad se sfeniram imam i ja kosu prek jednog oka
pa nisam emačica i nisam sva u crnom i ne režem se -.-'
al pa bože moj
ljudi imaju problema
a tim je ljudima takvo oblačenje očito ugodno
pa eto....
sad ću ja reć da mrzim kad cura ima kratku kosu i da je ta cura odmah odvratna...
Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptysri 30 tra 2008 - 11:47

Laughing ja vam svejedno nisam skužeila kaj vam je to... Laughing
tu mi kaaže kao kad su u depri i kao darkeri a sad je i gaby kao to a ona je skroz otkačena i super tak da vas niš ja ne kužim al oke... Laughing
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Manticore
4. year of riding
4. year of riding
Manticore


Male
Broj postova : 2119
Age : 33
Location : City Of Jastrebarsko
Registration date : 30.04.2008

EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptysri 30 tra 2008 - 11:50

emači su jednom riječju idioti
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptysri 30 tra 2008 - 12:07

EMO(stil života?) - Page 2 952797 nemoj tako...
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptysri 30 tra 2008 - 18:28

@haflinger
ne moras si rezati zile...ali to vecina radi.a ono sta si rekla da oni koji furaju da su emo imaju sta srce pozeli,(navela sam takav primjer).ima u nasoj skoli jedna prava emo cura,i stvarno je ne mogu skuziti jer ne mozes,tako je kompicirana,ona place jer sam ja dobila komad!sva je u crno,ima siske preko ociju,crno sminka oci...


@bleck pearl
pa i ja kad isfeniram kosu kako treba,kosa mi je preko ociju.ali nisam non stop u crno(ponekad da) i ne rezem se.i ja se ponekad osjecam ko emo.ponekad sam jaako osjetljiva i sve me rastuzi.ponekad mi je komp i mp3 najbolji prijatelj
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptysri 30 tra 2008 - 18:51

Ma to su gluposti.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptysri 30 tra 2008 - 20:12

o bože.
oni koji se prave tužni i plaču zbog sitnice kao: jooj, fuj, tu je mraaav! *i počnu plakat* to je glupost
al oni koji su tak reć "emo" s razlogom nije glupost.
uglavnom
ljudi moji ja vam s ponosom objavljujem da je moj komp emo. :/
ima 924 problema. mislim da je to dovoljno za emo status :/
[Vrh] Go down
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptysri 30 tra 2008 - 20:20

i moj komp je emo i mobitel takoder
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptysri 30 tra 2008 - 20:54

moj dečko.. tj. moj bivši dečko je emo............prošli tjedan.. si je .. ma neču ni pričat... kai si je napravil... ugl.. napravil je to zato kaj je mislil da ga bum ostavila.....
[Vrh] Go down
Manticore
4. year of riding
4. year of riding
Manticore


Male
Broj postova : 2119
Age : 33
Location : City Of Jastrebarsko
Registration date : 30.04.2008

EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptysri 30 tra 2008 - 20:55

Joooj,ja ću krenut u ubilački pohod na te emače
[Vrh] Go down
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptysri 30 tra 2008 - 21:13

a ja ću ti se pridružit.... sad prije par tjedana.. čekam mamu da dođe po mene u školu.. tam kod parka... čekala sam kojih 20 minuta... i ako u tih 20 minuta nisam vidla 15 emača... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptysri 30 tra 2008 - 21:53

da..dođeš u vž....na svakom kutu ih ima...bez uvrede..meni je to bezveze..Wink...
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptyčet 1 svi 2008 - 15:39

naša emo kultura (pogotovo naša varaždinska) više nema apsolutno nikakve veze s originalnom emo kulturom.

pravi emači su nosili košulje i prek one pulovere, imali su većinom naočale one s crnim okvirima, bili su štreberi, povučeni i sramežljivi.

današnji emo trend je postal sve samo ne to. neki su emo jer je to kul, neki su emo jer se emači lepo oblače, neki su emo da imaju izliku za svoja sranja, ali garantiram vam da nijedna jedina od svih tih osoba nije zapravo emo. ovo kaj se sad podrazumijeva pod emo je nekaj skroz drukčije, nema veze s povučenošću, sramežljivošću.. nego s privlačenjem pozornosti. uzmite si emo glazbu kao primjer, screamo (i naš bend "dead by mistake" kojeg se ja kao varaždinka iskreno sramim). uzmite si za primjer njihove bezbrojne pirseve ili bar plugove u ušima koji im uši rastežu do ramena, rezanja s kojim se onda hvale itd.
da su zbilja emo bi to sve radili u tišini, u intimi vlastitog doma, i ponašali bi se ko zlostavljana djeca (karikiram, al recimo da je tak). bili bi tihi, povučeni, uglavnom sami, a nebi "screamali" na pozornici i rezali se naočigled svima.

a vi mladi koji brijete da ste emo.. informirajte se prvo malo o tome.
mislim, geez, nosila sam ja neko vrijeme boče pa su me svi optuživali da sam emo. nisam, jednostavno mi to lijepo izgleda, a i pripadale su mojem (sad već odavno bivšem) dečku (koji isto tak nije bil emo, imal je boče još iz vremena dok su spadale pod drugi stil). tak da..
ne znam kaj da vam velim osim da me ta emo spika počinje već opako živcirati. pokupili su tipičnosti iz deset različitih stilova, spojili ih i prenaglasili, i prozvali to "emo".

EMO= emotional
pa svi smo mi emocionalni, osjećajni. ljudi smo za boga miloga, normalno je da smo takvi. čemu tolko buke oko toga?
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptyčet 1 svi 2008 - 17:12

Moš ti bit emocijonalan i tako, al kad se počnu rezuckat i srat onda mi ih je dosta.
Debili.
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptyčet 1 svi 2008 - 18:19

Ne..nisu debili..to sto nisu isti ko svi ostali ne znaci da su debili....to sto vi ovde upravo pricate to je diskriminacija....recite mi..da li bilo ko od vas ima nesto protiv crnaca?a kineza?pa..ako imate imalo mozga,tj bar desetak vijuga u tom mozgu ne verujem da imate nesto narocito protiv njih...da li imate nesto protiv mene i dency jer smo iz srb ( -_-" )?? koliko sam do sad video nemate..pa zasto onda imate nesto protiv emaca?to je diskriminacija i uopste vas razumem...to sto su emo-njihova stvar....ne problem vec stvar.....prihvatimo ih takve kakvi su....nisu sugavi pobogu....furaju svoj stil(kao i svi mi) i imaju problema(kao i svi mi) i na kraju-ljudi su(kao i svi mi!-mada su oni neke cudne biljke,ljudi su..) i zasto onda imate nesto protiv njih?ocekujem pametan odg i molim vas nemojte mi reci zato jer seku vene i bacaju se s mostova il tako nesto jer to definitivno nije razlog..
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptyčet 1 svi 2008 - 18:38

Pa normalno da je.
Zašto se bacaš s mosta?
Zato kaj si uvjeren da te niko ne voli.
Što naravno nije točno.

Onda koji je razlog bacanja?
Osim da si debil.
[Vrh] Go down
Manticore
4. year of riding
4. year of riding
Manticore


Male
Broj postova : 2119
Age : 33
Location : City Of Jastrebarsko
Registration date : 30.04.2008

EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptyčet 1 svi 2008 - 18:42

Istina
[Vrh] Go down
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptyčet 1 svi 2008 - 19:53

@DL-NB
ja nemam nista protiv njih,ali mi je glupo kad seru po svijetu da ih nitko ne voli,pa se rezuckaju i na kraju ubiju...
ako imas pravi razlog(npr. u skoli te smatraju freakom,starci su ti se razveli nedavno i navlace se kod koga ces zivjeti itd.) a kad seres gluposti da te nitko ne voli (a svi te obozavaju samo sta su ti coravi kod zdravih ociju)to je cisti debilizam
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
Gost
Gost
Anonymous



EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptyčet 1 svi 2008 - 20:01

Ajde dobro.
Debilizam je primjeri kad se emači režu iz nepoznatih razloga.
Debilizam NIJE kad emači imaju razloga biti emači i tužni.
I točka .

slažemo li se svi? da. Thank you and good night. Wink
[Vrh] Go down
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptyčet 1 svi 2008 - 20:14

ja kazem da je debilizam kada se reckaju bez veze,jer je fora ili je u modi
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptyčet 1 svi 2008 - 20:20

luna...slažem se s tobom...Wink...
[Vrh] Go down
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptyčet 1 svi 2008 - 20:21

hvala magdalena EMO(stil života?) - Page 2 477762
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptyčet 1 svi 2008 - 20:26

Jep u nekim djelovima su najsebičnije osobe ( prema svojim roditeljima , prijateljima itd. )
Debilno rezati žile rađe odi tam da ti zemu krvi da pomognu a ne ovak
[Vrh] Go down
http://google.hr
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Emptyčet 1 svi 2008 - 20:34

maree...svaka čast..... :bravo: ...ovo ti je nekaj najpametnije kaj si dosad rekla na ovom forumu...EMO(stil života?) - Page 2 477762...
[Vrh] Go down
Sponsored content





EMO(stil života?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EMO(stil života?)   EMO(stil života?) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
EMO(stil života?)
[Vrh] 
Stranica 2 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: OSTATAK :: Psihologija & filozofija-
Forum(o)Bir: