Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Nagovaranje za kupnju konja

Go down 
+25
iv@:)
call me
Kika
wendy
goodghost
Ai La
Ivana:)
Sunshine
Curly
suki
maja_horses
atta
Mia
Equinox
BeRtA
carmen...
ivce
Magdalena
Lilika
Maura
Nikec
my_love
Melita
Denc
Emma
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptyčet 16 tra 2009 - 15:08

bas mi je drago da mali ostaje! Wink
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptypon 11 svi 2009 - 18:47

Ljudi moji...Pošto meni ovaj forum i ljudi sa njih jako puno znače,moram da vam ispričam sve od nekog početka.Neki znaju,neki ne znaju.

Znači,ja sam pre jedno mesec-dva odustala od KKR gde sam pre jahala iz određenih razloga.I samim tim sam na neki način odustala od jahanja.Tih dana sam pričala nešto sa mamom,i ona je rekla da želi da mi kupi ždrebe,da ćemo štedeti,pa makar za godinu dana,ali ću ga imati.Odlično,ja prehappy.našla sam i mesto..Tamo je odlično stvarno.Uslovi su savršeni.Podloga je odlična,u gradu je,a u priorodi,treba mi 20 min do tamo od kuće i jedno 15 od škole.Ima i manjež zatvoreni,ono,savršeno,jedino što nema terena.I nakon razgovora,moja mama je zaključila da se više isplati kupiti starijeg konja već naučenog(Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 61795 ).Verovatno ćemo kupiti nekog iz Mađrske,4-5 do najviše 8-9 godina.I rekla mi je baš u kolima "Ne znam kako,ne znam odakle,ali mi ćemo konja kupiti.Štedećemo,malo ćemo se strpeti i kupiti ga."Ja onako Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 891197 Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 61795.Tako da...Smile .Ne znam kada,ali za max. godinu dana ću imati svog konja.Ićiće najverovatnije u sport.Još ne znam da li dresura ili prepone.
E da...Preko leta idem da radim haha =D .Neke višnje tako nešto xD .
Ii idem u ZOO da volontiram Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 404390


Zadnja promjena: Denc; pon 11 svi 2009 - 19:49; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptypon 11 svi 2009 - 18:57

bravo. cestitam. i dargo mi je za konja Very Happy
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptypon 11 svi 2009 - 18:59

Hehe,hvala Bertić =) . Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 596529
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
ivce
5. year of riding
5. year of riding
ivce


Female
Broj postova : 3235
Age : 31
Location : Croatia
Registration date : 31.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptypon 11 svi 2009 - 19:15

Weeeeeee Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 61795
Bravo!!! Još samo konjića dovest i to je to Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 596529
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptypon 11 svi 2009 - 19:25

uuuu....kako mi j drago.....Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 404390....super....Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 477762....
[Vrh] Go down
Equinox
7. year of riding
Equinox


Female
Broj postova : 5047
Age : 29
Location : bibinje
Registration date : 22.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptypon 11 svi 2009 - 19:35

Juuuuuuuj! Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 767576
Ajme ajme ajme, suuuuuupeer!!!!
Baš mi je drago zbog konjića, i želim ti svu sreću s njim kad dođe Very Happy Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 596529





Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 61795
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptypon 11 svi 2009 - 19:47

Hehe,,hvala ljudiii puno Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 596529 Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 596529
I aj jedva čekam,ofkors..
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptypon 11 svi 2009 - 20:35

Aaaaa Denc! Baš mi je drago! Jedva čekam. Very Happy
[Vrh] Go down
atta
4. year of riding
4. year of riding
atta


Female
Broj postova : 1929
Age : 33
Location : Velika Gorica, Drnek
Registration date : 18.05.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptypon 11 svi 2009 - 20:53

joooj Denc, super!!!!! wed
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptypon 11 svi 2009 - 21:15

Heh,hvala curee moje Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 477762 Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 927235
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptyuto 12 svi 2009 - 10:54

A šta da ti kažem...već sam ti sve na msnu rekla Very Happy ...uz tebe sam/smo Smile samo naprijed...zaslužuješ konjića i dobit češ ga Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 477762 you go girl Laughing
[Vrh] Go down
iv@:)
1. year of riding
1. year of riding
iv@:)


Female
Broj postova : 75
Location : Na konju
Registration date : 21.03.2009

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptyuto 12 svi 2009 - 11:26

čestitam Wink
[Vrh] Go down
Equinox
7. year of riding
Equinox


Female
Broj postova : 5047
Age : 29
Location : bibinje
Registration date : 22.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptysri 13 svi 2009 - 10:11

A jesi razmišljala koju bi pasminu htjela, i spol? Very Happy
[Vrh] Go down
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptysri 13 svi 2009 - 11:12

Baah, tek sad ovo vidim Embarassed
čestitam Densika, stvarno mi je drago!!!! Very Happy hugic
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptysri 13 svi 2009 - 11:35

Mia-hvala srećo Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 477762 Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 477762
Iva-Hvalaaa Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 596529
Ekvi-Da razmišljala sam dosta o tome..Ne znam koja će pasmina biti,ali znam koja sigurno neće.Verovatno će biti neko evropski toplokrvni konj..Još moram doobro da razmislim šta ću sa njim,a onda biram pasminu.Ja bih želela nekog holsteina ili sl...Kada budem birala konja,pored mene naravano,glavni glas će imati moja trenerica,jer ona zna kako ja jašem i šta je najbolje za mene.Dalje...sport..da ili ne?Ako da-desura ili prepone?..Ne znam,meni je jako lepa dresura,ali onda će naravno biti onih što mučiš konja sa dresurom..To još ne znam,ali znam da će on maximalno biti pažen i mažen,ali ne razmažen da ja nemam autoritet nad njim.Mislim da ima puno konja koji su i preponski i desurni i lepo im je i ne muče ih..Uostalom neću ja ići na neka svetska takimčenja,već samo po SRB.Uglavnom ja želim da se bavim dresurom,ali ne želim da onda bude kako ja mučim konja.zapravo kada sam bila tamo,jako sam se iznednadlla koliko je lepo i koliko prihvataju nove ljude.Ta devojčica koja je inače bial prvak države među decom u preponama,svog konja skroz mazi,društvema je i ovako,i baš kada sam tamo bila njih dvoje su se igrali loptom,tako da mi ne može neko reći da se taj konj muči..A tako bih i ja volela jednog dana sa svojim konjem.

Pol..E to mi je tako svejedno =) .Moja lična želja je da ne bude kastrat,ali ako nađem konja koji mi po svemu odgovara i kastrat je,naravno da ću ga uzeti.Uglavnom poenta je da mi to nije ni malo bitno.

Znam da moram da budem strpljiva,jer to neće biti baš sada,ali ja jeeedva čekam.Mislim celog života sam zamišljala kako ću jednog dana imati svog konja,držati ga na nekom lepom mestu,blablb a sada se to polaaako ostvaruje =) .Jedva čekam da dođe,da se skompamo,da ga vi vidite,joooj =) .I jako mi je drago što sam mu našla mesto gde će biti,i gde ću ja jahati dok on ne dođe..Presavršeno je i jako lepo.Boxevi su prostrani i skroz ugodni,ima pojilica u boxu,ispusti su taman,imammo zatvorenu halu/manjež za jahanje i naravno otvorenu gde je isto odlično.Podloga je kvalitetna,blizu mi je,ma..savršeno Very Happy .I ima naravno lepo kupatilo(za konje),sedlarnik i prostorije za jahače,ima čak i jedna laugh štala,tj jako je dobro napravljeno..Kako je ta glavna štala tamo,sa vanjske strane je nadograđen jedan ispust,i za samo jedan box,tako da konj može unutra/napolje kad hoće,a kad nećeš da bude napolju samo mu zatvoriš.Štala je fina topla,ima društvo,još 4-5 konjića..Ima jedan maaaaali,mali poni,juuuj :icuce:
Ugl. raspisala sam se previše Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 625526
Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 596529

Majaaa-Hvalaaa Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 384573
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptysri 13 svi 2009 - 11:43

Aaaa, supeer Very Happy Very Happy Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 61795
Gle, što se tiče dresure, pa nitko neće reć da mučiš konja, zašto bi. Uostalom, što te briga što drugi misle. Ako ti dresuru voliš i željela bi ju raditi sa svojim konjem, uopće se ne obaziri na komentare.

Ti znaš kako radiš i da će, kako si i sama rekla, konjče bit paženo i maženo. Nemoj se uopće uzrujavat zbog gluposti Wink
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptysri 13 svi 2009 - 11:52

Aa,hvalaaa..A i.. u pravu si..=)
Još ću ja puuuno da razmišljam,ali me dresura jako privlači.
Tnx Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 596529
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptysri 13 svi 2009 - 17:47

Joj, ljubica... Laughing

Stvarno mi je drago što će ti se san ostvariti. hugic
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptysri 13 svi 2009 - 18:11

super. i meni Very Happy
[Vrh] Go down
aky-mala
1. year of riding
1. year of riding
aky-mala


Female
Broj postova : 161
Age : 31
Location : Zagreb
Opomene : Jedna
Registration date : 03.09.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptysri 13 svi 2009 - 20:00

ovo nema veze sa nicim gore- moje misljenje na naslov teme.......

meni je glupo nagovarat starce da mi kupe konja, ako znam da nemam ni mjesta ni uvjete ni novaca da ga drzim, a i osim toga, ako me razumiju i pokusavaju ostvarit svaku moju zelju onda znam da prvom prilikom kad ce svi uvjeti za drzanje tog konja biti povoljini oni meni ako nista drugo dati pola novca ili platit opremu ili vec nesto....
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptyčet 14 svi 2009 - 13:00

valjda si sam svjestan/na ako nemozes imat konja.. Smile
[Vrh] Go down
Irma
1. year of riding
1. year of riding
Irma


Female
Broj postova : 229
Age : 24
Location : Zemlja konja
Registration date : 20.11.2009

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptysub 28 stu 2009 - 16:30

Ja bi volje imati konja,ali nažalost nemam ni vrijeme ni kuću za konja,ali meni je i ovako dobro kada sam često na ranchu svaku subotu sam obavezno cijeli dan a preko tjedna u dolazim gledati konje i odjašiti si Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Icon_biggrin Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Icon_biggrin
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptysub 28 stu 2009 - 18:59

Ne treba ti kuća za konja.XD
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Emptyned 29 stu 2009 - 12:23

ahahahhaha
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Sponsored content





Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 9 Empty

[Vrh] Go down
 
Nagovaranje za kupnju konja
[Vrh] 
Stranica 9 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Boje konja
» Agresija konja
» Anatomija konja
» parenje konja
» Kupovina konja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Općenito o konjima-
Forum(o)Bir: