Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Nagovaranje za kupnju konja

Go down 
+25
iv@:)
call me
Kika
wendy
goodghost
Ai La
Ivana:)
Sunshine
Curly
suki
maja_horses
atta
Mia
Equinox
BeRtA
carmen...
ivce
Magdalena
Lilika
Maura
Nikec
my_love
Melita
Denc
Emma
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptyuto 27 sij 2009 - 16:45

Paa...hmm...kak bi ja Smile

To i meni isto malo glupo sa još 2 osobe,mislim nemam ništa protiv Kike i Lilike Wink ali ak već imaš mogućnost imat vlastitog konja nemoj propustit to Wink ja mislim da bi se super brinula o vlastitom konju,možda nemaš dovoljno iskustva ali kak si mi pričala u početku bi bio kao i u klubu kak si mi pričala no ugl... Smile
Za sport imaš vremena Wink aa znam dobro kakvi su starci što se tiče kupnje konja...razmisli si još malo,ali dobro razmisli nemoj da se poslije grizeš zkj nisi rekla da očeš konja Smile Wink
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptyuto 27 sij 2009 - 16:47

slazem se Wink...moj konjo ce bit na pansionu,makar imam doma predobre uvjete,al mi cemo u sport tako da me nema doma ko trenirat...i jasit cu ga samo ja...eventualno koji put trener il neko ko dobro dobro jasi ,ak sam ja bolesna il nemogu doc..i mia kad dode Very Happy...
[Vrh] Go down
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptyuto 27 sij 2009 - 16:53

Lijepo,lijepo Smile konačno Very Happy
A kad buš ga dobila Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 625526 ?


Ja tebe čekam da dođeš u Zg...izvoli dopeljat tu svoju ljenu guzu Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 904461 ...i idemo jašit ... Laughing
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptyuto 27 sij 2009 - 16:58

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 79695 ..buraz i tata mi idu mozda u sub...al nez dal cu ic Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 68583 sorite na ofu..premjestite Wink


Zadnja promjena: BeRtA; uto 27 sij 2009 - 16:59; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptyuto 27 sij 2009 - 16:58

pa da...al meni su moji rekli nek najprije budem 100% sigurna za konja...i ja jesam sad...al eto..ja sam ih pitala dal bi to vrijedilo nakon ovog s Kin, i rekli su da da...Smile....a kaj, vrijedi probati....Smile...
[Vrh] Go down
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptyuto 27 sij 2009 - 17:00

berta- daj ne se*i i dolazi Wink

mags- gle još ti usavrši svoje jahanje i onda odluči...al nemoj poslije požalit Wink
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptyuto 27 sij 2009 - 17:29

Magdalena je napisao/la:
heh... -.-

da....sad znate...kak je bilo to sve oko Kin...nekaj meni tata govoril da bi on meni rađe kupil svojeg konja...a ja onak - pa da, al ak mi kupiš konja nemam apsolutno nikakve šanse za treniranje i turnire...a i nemam dosta iskustva za konja...pa bi ga htjela steći tak da iznajmimo Kin...i da tek onda vidimo kak bude to funkcioniralo....uostalom, puno bude skuplje nego ovo iznajmljivanje Kinče...i tak ja to njemu objašnjavam...Smile....i pošto su sad pristali na ono za Kin...Smile.....ja sam zadovoljna...a po tome sam sad i vidla da nebi trebalo biti problema i da hoću svojeg konja...jer prostor imamo i za ispust i za štalu...Smile...a to znači da ak budem imala svojeg konja - ništ od turnira, itd....i ne smeta mi...rekreativno bi mi bilo dosta...konj za mene i nikog drugog...i uživamo skupa...Smile...a do onda...idem malo trenirat...stjecat iskustvo...da bi taj "moj budući konj" užival kod mene i mojih....Smile....eto...

bi i vi odlučili tak...il bi radije pristali na to da vam starci kupe vašeg konja...da ste na mojem mjestu...??...Smile....
ja se slažem sa Sunčeko.Ipak 3 ljudi na jednog konja,svako će hteti da ga on češlja da ga on timari da ga on jaši i to,mislim super ,ako se složite,ali ja mog konja ne bih mogla deliti...Pa šta,nemaš tolliko iskustva,ali imaš trenera kojeg ćeš moći pitati sve što ne budeš znala-Spomu..
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptysri 28 sij 2009 - 0:03

Realno gledano, mislim da se Magdaleni ipak više isplati dijelit konja nego kupovat svojeg.
Kao prvo, manji su troškovi. Kao drugo, i to je bolje za Kin nego da je se i dalje maltretira sa školom jahanja za koju očito nije ili da je se proda u nepoznate ruke. Cure budu se već nekak dogovorile, niko ne veli da se nebudu tu i tam posvađale, a možda i počupale, al Bože moj. Uostalom, tri glave su pametnije od jedne (bar tak vele). Sve tri još uče, i još imaju puno za naučiti.

Osim toga.. Blago svima koji konje već sad imaju ili ih budu uskoro dobili, ali ja recimo konja sad ni nebi htela. Kolko god sanjam o vlastitom konjiću, mislim da je bolje da taj san još malo pričeka. Zamislimo da ja sad imam svojeg konja. Da ga vozim u Zagreb na hipodrom, ne isplati mi se, ionak nebi stigla raditi ništ s njim prek tjedna, a za vikende nisam uvijek tu. Da ga imam u Varaždinu, opet mi se ne isplati, jer ne dolazim doma svaki vikend. Nije mi cilj imati konja o kojem budu se drugi brinuli i drugi budu ga jahali (ili bude živel na relaciji boks - ispust, bez jahanja). Hoću sa svojim konjem provoditi vrijeme svaki dan, ili barem nekoliko dana u tjednu a ne samo za vikend. Hoću se za njega sama brinuti, stvoriti s njim neki odnos i ofkors jahati i uživati. Ne znam baš kolko bi to mogla s konjem kojeg bi viđala u prosjeku 2-3 puta mjesečno.
I zato mislim da je bolje pričekati dok ne završim faks, ili bar dok nebudem pri kraju s njim.

Isto tak, nek si Magdalena sad kupi konja, imala bude ga 4 godine i onda otišla na faks (s obzirom da je upisala gimnaziju, mora, jer je bez faksa niko i ništ). I kaj onda? Voziti konja u Zagreb (pretpostavimo da ide tam na faks)? A kaj dok prek ljeta dođe doma? Konja bu u Zagrebu ostavila? Navažala bu ga stalno sim tam? Ostavila bu ga doma? A ko bu se s njim bavil dok nje nema?
Poznam puno, puno ljudi koji su imali konje kroz srednju školu, i većina ih je nakon upisa na faks prodala. Ako ste spremni prihvatiti činjenicu da kupujete konja na par godina da bi ga kasnije prodali, okej. Ako ne, strpite se. Wink
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptysri 28 sij 2009 - 8:45

clap ...e upravo tak razmišljam.....Smile....
pogotovo se slažem s onim dijelom za faks i da većina ljudi proda konje zbog faksa...heh....radije se strpim, isto ko i ti, pa da kasnije uživamo...jer ovak...samo bi glupost napravila...Smile....
[Vrh] Go down
goodghost
Adminstratorica
Adminstratorica
goodghost


Female
Broj postova : 376
Location : Trnovec-Varaždin
Registration date : 23.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptysri 28 sij 2009 - 10:15

Kupnja konja?
To nije isto kao i kupiti psa.... Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 7813

Svatko prije kupnje konja treba imati na umu neke činjenice:
1. Da li imam toliko novaca
2. Da li imam toliko vremena
(napisala sam još puno toga, ali sam obrisala nije mjesto, otvorit ću svoj dnevnik, pa ćete moći iz druge perspektive vidjeti situaciju) loodi

Magda, nije vas tri koliko je meni poznato već 4. I Iskreno ja se bojim kako će to sve funkcionirati
[Vrh] Go down
http://goodghost.bloger.hr
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptysri 28 sij 2009 - 11:18

omgod.....a da, 4... Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 339923 ....bez brige, i ja isto....al neću biti pesimistična i misliti kak budemo nekaj zeznule, il se posvađale...jer mislim da je svaka od nas svjesna toga kaj smo si uzele na brigu...i s moje strane, dobrobit konja, zapravo kobile je na prvom mjestu....i nadam se, jako duboko se nadam da budemo dobro počele, pa tak nastavile...

a samo bi još dodala...neko je spomenul...ne točno tak, al nekak slično : kaj aak bude nas više tam u isto vrijeme, neko bude htela očistiti, jahati, itd....Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 762858...sad za vrijeme škole...mi ne možemo svaki dan dolaziti, jer imamo i te školske obaveze, itd...i zato budemo se dogovorile da svaka dođe 2 dana u tjednu...znači...ta 2 dana bi OBAVEZNO morala dolaziti, i onda bi se samo ja bavila s njom (isto tak i ostale cure)....a ostale dane kak hoću...a po ljeti...isto tak...2 dana u tjednu...al s obzirom da bude većina nas svaki dan u klubu....uvijek ima konja koje treba, neznam, očistiti, odvesti na pašu, itd...Smile....
[Vrh] Go down
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptysri 28 sij 2009 - 11:43

Ja bi da da mi netko ponudi ( Laughing Wink ) prihvatila da dijelim konja.
Ali kao sto rekoh, dijelim, dakle nas dvije. Na vise mislim da ne bi pristala.

A sa tom osobom bi se ljepo dogovorila kako bi radile, dog bi se sto ne dolazi u obzir kako se ophodit prema konju, kada ce koja dolazit itd.
I ako sve ostane na lijepoj pristojnoj komunikaciji di se mi razumijemo i sve se da dogovorit bez vecih neslaganja i preprika, ( a buduci da bi nas bile samo 2) misim da bi to funkcioniralo bez problema.

Opet bas svog konja bi htjela iz razloga sto bi ja radile neke druge stvari s njim, pa ne bi bilo ok da ga dijelim, zbunjujem a i to sto bi radila ne bi imalo smisla kad bi dosle druge 2 vlasnice npr. i radile nesto osmo i na drugaciji nacin se ponasale prema njemu.

*Mags- ja mislim da ti ovo bolja odluka nego da kupis svog konja prvesntveno iz razloga sto ces vise nauciti. Kako si i sama rekla nemas bas nekog iskustva i mislim da je ovo super, jer ces nauciti puno stvari sto od opcenito brige o konju,prehrane a i nekoj odgovornosti i na kraju kompromisu sa druge tri cure Wink
Nako toga dolazimo i do onoga sto je Curly rekla, ovako cete se uvijek dog koja ce kada dolazit pa se ne moze dogodit da nemas vremena bit sa konjem itd.
Za svog konja, sa ovako dobrim roditeljima koji ti izlaze u susret, ces uvijek imati vremena. A i kad se za to odlucis, imati ces puno vise iskustva i bar ces djelomicno znati sto znaci imati svog konja.
Curke, sretno vam !
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptysri 28 sij 2009 - 11:52

maja...super napisano...Smile....Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 596529....tnx...
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptysri 28 sij 2009 - 12:49

Jeste teže imati konja dok si na faksu,ali nije uopšte nemoguće.Gledam npr sada na faksu kako moja sestra,ona dolazi kući 1-2 mesečno,znači 4 dana neće biti nešto ako en bude sa konjem,a svo ostalo vreme ima za njega.Jeste da se treba puno učiti i sve,ali ipak nije to baš takav abuk,da jeste onda studenti nikada ne bi izlazili negde osim iz svoje kuće i faksa.Ipak,teško,ali moguće!
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptysri 28 sij 2009 - 14:53

4... Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 891197 jedino kaj ću reć je sretno Wink
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptysri 28 sij 2009 - 18:46

da to cu i ja..
ma meni je sve oke.. i nekako cu uspijet sve to..jer znam u sta sam se opustila Wink
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptysri 28 sij 2009 - 18:48

Denc je napisao/la:
Jeste teže imati konja dok si na faksu,ali nije uopšte nemoguće.Gledam npr sada na faksu kako moja sestra,ona dolazi kući 1-2 mesečno,znači 4 dana neće biti nešto ako en bude sa konjem,a svo ostalo vreme ima za njega.Jeste da se treba puno učiti i sve,ali ipak nije to baš takav abuk,da jeste onda studenti nikada ne bi izlazili negde osim iz svoje kuće i faksa.Ipak,teško,ali moguće!

To sve ovisi o faksu.. Neko ko studira recimo ekonomiju sigurno ima puno više slobodnog vremena od ostalih.. Isto tak, ovima na pravu predavanja nisu obavezna, moje cure idu na faks jednom tjedno i to je to. Ja recimo moram obavezno biti na svim predavanjima, vježbama, seminarima i terenskim nastavama. Ako me nema, gubim bodove i snižavam si automatski ocjenu. Mogu ja imati svojeg konja i brinut se za njega, i provlačit se kroz faks s dvojkom, al onda opet moram pljunut 9 i pol tisuća kuna školarine godišnje, a da ne spominjem kakve budu mi šanse za zapošljavanje kasnije. Nisam si čak ni uzimala jahanje na koje bi išla jednom tjedno kao tjelesni, jer nebi stigla. A kak bi tek da imam svojeg konja.. Uff. Možda da ne jedem i ne spavam. Cool
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptysri 28 sij 2009 - 19:18

hhhhh....na pravu predavanja nisu obaveznaaa...??...uu, lepo za čuti... caga ....Laughing....
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptysri 28 sij 2009 - 19:50

hahaha....ja sam isto mislila na pravo ili menadzment..
[Vrh] Go down
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptysri 28 sij 2009 - 21:41

Nisu skoro nigdje....
Moja sestra ode na predavanje i procita knjigu.. Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 62404
ili jednostavo ostane doma spavat jer je shvatila da bez beda nauci par dana prije za kolokvij, dobije 5 i bok.... ( studira ekonomiju Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 86067 )
frendica studira biokemijsko inzenjerstvo, takodjer nije na pola predavanja.. bas im je lijepo u zivotu.... Razz
al ja ipak ne bi imala konja kad sam na faksu...prevelika je to obveza
Ova frendica kaj je na biologiji ce sad diplomirat i onda ce si nabavit konja kad se zaposli, za cca god/ dvije
Po meni je to jako pametno, super
[Vrh] Go down
goodghost
Adminstratorica
Adminstratorica
goodghost


Female
Broj postova : 376
Location : Trnovec-Varaždin
Registration date : 23.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptysri 28 sij 2009 - 22:10

mmmmm......je..... da...........
svi ste jednim djelom u pravu.
Što se tiće faksa i obaveza ako imaš svog konja. Ako ti je doma, lakše je, jer se nitko umjesto tebe ne mora vozit negdje kako bi očistio i nahranio konja. Ako naravno ne platiš nekome da ti se brine o konju.
Kod nas je situacija takva da se svatko brine za svog konj sam i svaki dan u tjednu. Mislim u klubu (na ranču). Vlado u jutro prije posla (oko 6) dođe i dam im pripremljenu klopu, Spoma dolazi oko 8, i svakog odpelja u njegov ispust, u slučaju lošeg vremena, trči na ranč kako bi ih sklonila u boksove.
Zatim, ssad u zimsko vrijeme se dolazi oko 3, oni koji rade u jutro čiste si boksove poslijepodne, Spoma to napravi u jutro. Zatim, koliko kome ostane vremena da uzme konja malo na pašu.
A kad počne sezona, onda su tu još tri dana u tjednu treninzi (zagrij konja, treniraj, hladi konja...itd, itd)

Magdalena - budete si napravile raspored prema onim danima kad možete doći, za obaveze oko Kin dovoljna su vam 2 dana jer vas je 4, jedan dan će uvijek jedna biti slobodna. Znaći ta dva dana će se svaka od vas brinuti o tome da se očisti boks, da se očisti kobila i da dobi klopu-to je osnovno, a onda prema vremenskim i drugim prilikama jahanje, i za terensko jahanje ćete se isto posebno dogovarati jer će u većini slučajeva Leač ići s njom.
Mene toga nije strah, pa vi ste velike i razumne, svjesne ste kolika je to obaveza, ja se bojim toga, da li su vaši roditelji svjesni te obaveze
[Vrh] Go down
http://goodghost.bloger.hr
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptyčet 29 sij 2009 - 11:07

wendy je napisao/la:
Nisu skoro nigdje....
Moja sestra ode na predavanje i procita knjigu.. Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 62404
ili jednostavo ostane doma spavat jer je shvatila da bez beda nauci par dana prije za kolokvij, dobije 5 i bok.... ( studira ekonomiju Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 86067 )
frendica studira biokemijsko inzenjerstvo, takodjer nije na pola predavanja.. bas im je lijepo u zivotu.... Razz
al ja ipak ne bi imala konja kad sam na faksu...prevelika je to obveza
Ova frendica kaj je na biologiji ce sad diplomirat i onda ce si nabavit konja kad se zaposli, za cca god/ dvije
Po meni je to jako pametno, super
Razz
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptyčet 29 sij 2009 - 11:09

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 801630 denc, denc..sve se moze Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 86067
[Vrh] Go down
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptyčet 29 sij 2009 - 11:18

citiram mamu- vi ste velike --------->Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 251499 Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 251499 Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 251499 Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 251499 Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 251499 Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 251499

loooooooool...

nom da... ja već 3 godine nagovaram da mi starci kupe konja.. i nikaaaaaaaak... i sad napokon.. weeeee.....

najžalosnije u svemu tome je... da bum morala promjenit neke stvari... xD
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Emptyčet 29 sij 2009 - 12:19

Promijenit kaj na primjer?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 6 Empty

[Vrh] Go down
 
Nagovaranje za kupnju konja
[Vrh] 
Stranica 6 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Boje konja
» Agresija konja
» Anatomija konja
» parenje konja
» Kupovina konja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Općenito o konjima-
Forum(o)Bir: