Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Funkcija koljena

Go down 
+8
Sunshine
my_love
Lilika
Denc
wendy
Mia
Nikec
Magdalena
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptypon 29 pro 2008 - 13:34

da...tak i mene...
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptypon 29 pro 2008 - 13:49

Lilika,a šta da se konj propne?Šta da se uplaši pa se okrene za 180 stepeni u galopu?Šta ako bilo šta izvodi?Ne možeš uvek stati na uzengije i kraj.A to za položaj,onda se možda ne držiš dobro kolenima...Nezz.Ja znam da se ja ne držim kolenima da bi svaki trening pala dole jer jašem takjvog konja(kobilu).
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptypon 29 pro 2008 - 14:03

Ma ajde, jos te situacije i mozes..
Ali objasnite mi kad jasis bez sedla. Kako ces onda imati uporiste na prste? Kako ces se onda dignuti na uznegije? Neutral
Ako vi ne znate, aj pitajte Spomu, bas me zanima.
I daj sve prestaninte sve shvacat kao napade i pljuvanje ....Rolling Eyes
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptypon 29 pro 2008 - 14:06

potpisujem
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptypon 29 pro 2008 - 14:09

"
I daj sve prestaninte sve shvacat kao napade i pljuvanje ....Rolling Eyes"
E baš to.Ne možemo da pričamo da se neko ne uvredi,ne posvađa,đizs.
Ali ja ne razumem,nemoj misliti da vas osuđujem,samo ne razumem kako kad ti konj nešto izvodi ti ostaneš gore.
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptypon 29 pro 2008 - 14:17

Pa no, bas to...Kaj sad vise ne smijemo niti malo eksplozivno reagirati na neki post ako nas nesto iznenadi ili kad nam nesto novo nije jasno. Kako god i sta god u zadnje vrijeme da napises, a kosi se sa tudim misljenjima, svi shvacaju kao napad i pljuvanje.
Daj oladite, onda ove rasprave uopce nemaju smisla Wink
i sad ce se svi tu osjecat prozvani a ja pricam opcenito
zao mi je kaj sam malo zachatala topic..... Razz


Zadnja promjena: wendy; pon 29 pro 2008 - 16:08; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Nikec
Moderator
Moderator
Nikec


Female
Broj postova : 3288
Age : 29
Location : poso,kuca,birtija.
Registration date : 30.12.2007

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptypon 29 pro 2008 - 15:04

opop...vidi čuda..ja tu nisam ništa pisala ^^

Ugl..Magy i Lidy, imate svoj naćin o dobro,radite tako...samo mene zanima kako bi se držale na konju bez sedla..jer onda nema uzengija...Samo koljena.Pitajte to Spomu,kako je Maja već rekla Smile
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptypon 29 pro 2008 - 16:22

nisam još jahala bez sedla, a mislim da kod nas u klubu niti nebudem...Wink...i neznam odgovor na to pitanje, zasad...
a denc...propinjanje, ritanje u galopu...isto ko i Lidy...dignem se na uzengije.. Smile ...i na početku sam pala, al kad sam skužila koja je bila greška, više nisam pala...Wink...

ne, cure...oke, možete vi reći svoje mišljenje, al bez tolkog čuđenja...sorry, maja...opet tvoj primjer "s kojim se vragom onda držiš"....ja to nisam shvatila kao napad...neg kao neku...kaj ja znam - ironiju...ko da je to nemoguće kaj ja pričam....Wink...al da me opet ne prozovete "uvrijeđenom"....budem tiho u vezi toga...Smile....
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptypon 29 pro 2008 - 16:27

kad se konj rita dignes na uzengije? i onda se drzis koljenima, jer onda bis pala da samo stojis na uzengijama bez da se drzis barem malo koljenima
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptypon 29 pro 2008 - 19:37

To sam ja baš sad htjela pitat.

Mene su očili da se držim koljenima jer ću se inače sp****** na pod čim konj odskoči. I tako i radim i sve štima.

Ali ono...ne kužim kak jašete ako se ne držite. Ako držite prste prema konju i sve , noge vam automatski dođu u pravilan položaj, tj.koljena će se postaviti uz sedlo.
[Vrh] Go down
Manticore
4. year of riding
4. year of riding
Manticore


Male
Broj postova : 2119
Age : 33
Location : City Of Jastrebarsko
Registration date : 30.04.2008

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptypon 29 pro 2008 - 19:43

Nema boljeg treninga nego kad jašiš bez uzengija. Mene trener s tim tolko zaje*avao,tak sam ga mrzio u tom trenu,sve me bolilo još par dana kasnije,al to je fkt najbolje.
[Vrh] Go down
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptypon 29 pro 2008 - 19:43

Pa koljena jesu uz sedlo svakak, razlika je u stisku Wink
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptypon 29 pro 2008 - 19:57

Manty, tek kad jašeš bez uzengija se moraš držati koljenima.
[Vrh] Go down
Manticore
4. year of riding
4. year of riding
Manticore


Male
Broj postova : 2119
Age : 33
Location : City Of Jastrebarsko
Registration date : 30.04.2008

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptypon 29 pro 2008 - 23:05

pa da,to sam i mislio
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptypon 29 pro 2008 - 23:20

e za to se slažem sa Mantijem..
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptyuto 30 pro 2008 - 8:26

konj mi se i propel.. i okrenul za 180 stupnjeva...

kad mi se propel.. samo sam se za vrat uhvatila.. tj. zagrlila sam ga Laughing koljena ništa...

a za onih 180 stupnjeva.. lovila sam sve živo po zraku. i mislim da se tu jesam čak stisnula s koljenima...

jahanje bez sedla... nikad nisam.. niti nebudem...

a jahanje bez uzengija... jahala sam i kas i galop... u kasu se obično primim za sedlo s rukama... a noge skrooooooooooooooooooz opustim.. i ne stiskam se s koljenima.. jer odma počnem skakati po sedlu...
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptyuto 30 pro 2008 - 9:36

e pa baš to...ovo zadnje....ja sam na početku, dok sam učila kas...bilo mi je onak, čudno neudobno...i mislila sam da budem flisnula, i držala sam se s koljenima..al mi trenerica rekla da opusim noge, i ne stišćem kojena...heh...
[Vrh] Go down
suki
1. year of riding
1. year of riding
suki


Male
Broj postova : 195
Age : 43
Location : ....
Opomene : Četiri-Bann
Registration date : 23.09.2008

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptyuto 30 pro 2008 - 10:57

bas si smjesna magdalena, naljutis se ko djete od 5 god jer nisu rekli da je tvoje nesto dobro i ljepo. daj odrasti i shvati da ce ti se u zivotu desavat i gore stvari od tog da se neko cudi tvom jahanju i nije ga komentirao da je super odlicno i bajno divno i krasno. pa odrasti curo!!
[Vrh] Go down
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptyuto 30 pro 2008 - 11:39

Citat :
jahanje bez sedla... nikad nisam.. niti nebudem...
mogu pitat zasto?
Vi to ne prakticirate u klubu, ili?

Suki, nije bilo potrebe za ovim mjesanjem, mi smo to davno rijesili Wink

I da, ja sad u klubu sa frendicom ucim 2 cure jahat sjdeci kas. Ova jedna koju sam ja uzela, rekla sam joj da je prirodni talenat Laughing
jer prvi put jasi sjedeci kas, uz neke moje savjete, bilo je savrseno, peta dolje, prsti prema konju, ruke mirno, i skroz malo je odskakala od sedla. E onda sam joj maknula uzengije, tako dobar sjedeci kas od pocetnika duugoo nisam vidjela. Stvarno nisam imala niti jednu zamjerku, a konja bez problema tjera, koljena uz sedlo i rad zdjelicom, guza se milimetar nije odignula Very Happy
Sa uzengijama cemo imat jos malo posla jer, naravno, sa njima je malo teze jer onda ima uporiste pa malo cupka. Jos mora nauciti ignorirati noge, postavti ih u pravilan polozaj i to je to. Onda kao da nema uzengije.
eto sad sam ga opet prosirila i raspisala se (mozda bespotrebno) ali sam samo htjela rec da je cista pocetnica, drzi se koljenima i bez uzengija ne odskace.
opet, sve to stvar drugacijeg pristupa i nacina jahanja Wink

( zasto ja uvijek pisem kilometarske postove?? Funkcija koljena - Page 2 891197 loodi )
[Vrh] Go down
ivce
5. year of riding
5. year of riding
ivce


Female
Broj postova : 3235
Age : 31
Location : Croatia
Registration date : 31.12.2007

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptyuto 30 pro 2008 - 11:47

Magda ja ti preporučam da ih ne slušaš
radi po tome kako ti govori spoma i pia, jer su oni tvoji treneri koji valjda imaju znanja i iskustva malo više nego neke osobe ovdje..
Dok ti jedan govori ovo, a drugi ono, to je totalna zbrka, tako da imaš trenera, ako je pravi i ako pazi kak mu učenici rade uočit će pogreške i ispravit će te.. Wink
A uostalom pitaj Piu kako skače prepone od 1,20cm Wink
[Vrh] Go down
Nikec
Moderator
Moderator
Nikec


Female
Broj postova : 3288
Age : 29
Location : poso,kuca,birtija.
Registration date : 30.12.2007

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptyuto 30 pro 2008 - 11:52

Lilika je napisao/la:
konj mi se i propel.. i okrenul za 180 stupnjeva...

kad mi se propel.. samo sam se za vrat uhvatila.. tj. zagrlila sam ga Laughing koljena ništa...

a za onih 180 stupnjeva.. lovila sam sve živo po zraku. i mislim da se tu jesam čak stisnula s koljenima...
jahanje bez sedla... nikad nisam.. niti nebudem...

a jahanje bez uzengija... jahala sam i kas i galop... u kasu se obično primim za sedlo s rukama... a noge skrooooooooooooooooooz opustim.. i ne stiskam se s koljenima.. jer odma počnem skakati po sedlu...


Eto vidiš da dobro dođu Laughing

To ti nije dobar stav...trebaš sve probat. Bez sedla je puno drugačije i po meni tko ne zna bez ssedla-nije jahač.

Zašto se primaš rukama?
[Vrh] Go down
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptyuto 30 pro 2008 - 12:04

Naravno da ja moram jos nest napisat Rolling Eyes Laughing
ugl, moje cure su se primile za sedlo jer su mi rekle da dosta odskacu i da mi je tak lakse
to ova druga sto uci sj. kas Wink
[Vrh] Go down
ivce
5. year of riding
5. year of riding
ivce


Female
Broj postova : 3235
Age : 31
Location : Croatia
Registration date : 31.12.2007

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptyuto 30 pro 2008 - 12:06

to sam ja radila na quelle, jer me bacala, ali svejedno nije bilo velikog učinka, i dalje sam "skakala" po njoj, pa sam odustala Rolling Eyes
ali na luni nisam Cool
[Vrh] Go down
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptyuto 30 pro 2008 - 12:13

E vidis, tu se javljas a nisam cula tvoje misljenje.Very Happy
Svi zakljucismo da je najbolje slusati trenera, ali da nismo zantizeljni kakvi jesmo, rasprava ne bi bilo....Razz
Ivce, se ti drzis koljenima? kak te je trenerica ucila?
[Vrh] Go down
ivce
5. year of riding
5. year of riding
ivce


Female
Broj postova : 3235
Age : 31
Location : Croatia
Registration date : 31.12.2007

Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Emptyuto 30 pro 2008 - 12:16

da pa ja sam na quelle u školi kasala bez ruku, bez uzengija lako jahanje Suspect
ne bi preživjela da se nisam držala s koljenima
[Vrh] Go down
Sponsored content





Funkcija koljena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Funkcija koljena   Funkcija koljena - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Funkcija koljena
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Općenito o jahanju-
Forum(o)Bir: