Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Nagovaranje za kupnju konja

Go down 
+25
iv@:)
call me
Kika
wendy
goodghost
Ai La
Ivana:)
Sunshine
Curly
suki
maja_horses
atta
Mia
Equinox
BeRtA
carmen...
ivce
Magdalena
Lilika
Maura
Nikec
my_love
Melita
Denc
Emma
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Nikec
Moderator
Moderator
Nikec


Female
Broj postova : 3288
Age : 29
Location : poso,kuca,birtija.
Registration date : 30.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptyned 4 sij 2009 - 20:43

Laughing
Ma ne Laughing
hehe
A vi Miek? Hoćete još jednog konjeka kupiti? Very Happy
[Vrh] Go down
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptyned 4 sij 2009 - 22:00

Nikec je napisao/la:
Laughing
Ma ne Laughing
hehe
A vi Miek? Hoćete još jednog konjeka kupiti? Very Happy

Da,da...naravno...dobili odobrenje od starog Smile samo moramo skupit same pare Laughing no dobro karla će se sada zaposlit nakon srednje odmah po ljeti i onda dalje će radit i ići na faks a ja bum probala radit u štali onak pomagat al bi me primili uopće Laughing noot...a imamo već para...i starci bi uložili Smile i kupili bi kobilu za preponsko i terene... :)a kubili bi pred kraj ljeta, pa ako netko zna... Very Happy neku dobru kobilicu stariju od 6 god. mlađu od 10... Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 625526
[Vrh] Go down
Ivana:)
2. year of riding
2. year of riding
Ivana:)


Female
Broj postova : 447
Age : 27
Location : Brnaze
Registration date : 09.12.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptyned 25 sij 2009 - 14:45

mi smo imali magaricu i kad smo ju prodali tata mi je obećao konja i kupili smo doru
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptyned 25 sij 2009 - 17:04

A ja bi konjaa Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptyned 25 sij 2009 - 20:14

da vam ispricam jednu scenu...nes smo ja i stari govorili za neki klub dal da se preselim il ne...ugl. ja kazem kao pa tamo su samo privatni konji,necu imat kaj jasit..a on meni gle,da ih i ima ja cu tebi kupit konja jer ako se zelis bavit preponskim konjem moras imat svog i kraj...ja njemu kazem:si ti svjestan kolko para kosta konj i da me moras barem 2 puta tjedno vozit i placat 2 000 kn mjesecno?!? a on meni: naravno...

hahhaahah...
[Vrh] Go down
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptyned 25 sij 2009 - 20:32

***Horses-Lover*** je napisao/la:
mi smo imali magaricu i kad smo ju prodali tata mi je obećao konja i kupili smo doru

A prije Dore si jahala magarca ili Laughing ?

daj stavi slike od Dore...baš me zanima kak izgleda Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 767576
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptyned 25 sij 2009 - 20:34

BeRtA je napisao/la:
da vam ispricam jednu scenu...nes smo ja i stari govorili za neki klub dal da se preselim il ne...ugl. ja kazem kao pa tamo su samo privatni konji,necu imat kaj jasit..a on meni gle,da ih i ima ja cu tebi kupit konja jer ako se zelis bavit preponskim konjem moras imat svog i kraj...ja njemu kazem:si ti svjestan kolko para kosta konj i da me moras barem 2 puta tjedno vozit i placat 2 000 kn mjesecno?!? a on meni: naravno...

hahhaahah...

hahahahahahahahaaha..zasto to onda ne ucini?? Surprised
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptyned 25 sij 2009 - 20:36

to mi je reko prije tjedan dana.-.xD..nemoze nit tak brzo kupit konja Laughing ..al sam ja rekla da ne jos neko vrijeme..
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptyned 25 sij 2009 - 21:08

Ajjjj
Very Happy
Jej berta Very Happy
valjda ovaj put bude nešto Very Happy
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Ai La
3. year of riding
3. year of riding
Ai La


Female
Broj postova : 572
Age : 30
Location : °° NJIŠTIM UOKOLO = ) = ) = ) °°
Registration date : 29.05.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptypon 26 sij 2009 - 10:51

jao meni je tata cijelo ljeto pričao neke planove za konja.. pa sam već par puta trebala dobiti konja od trenera tako što bih radila, pomagala i zaradila konja.. ja sam sanjala o tome.. ajme ja bi svaki dan išla pjege 2 sata do rancha.. al na kraju od toga ništa, čekati do 18........ Sad Sad
[Vrh] Go down
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptypon 26 sij 2009 - 12:29

Ajde berta da se i to jednom desi Wink
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptypon 26 sij 2009 - 14:16

mia,tko zna Laughing ..mislim ja znam o cemu ovisi..znas i ti Wink...al ja mislim da necu ipak Wink
[Vrh] Go down
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptypon 26 sij 2009 - 17:02

Kaaj? zkj ? ee don't srach to much... dida
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptypon 26 sij 2009 - 17:29

pa necu se s...t
[Vrh] Go down
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptypon 26 sij 2009 - 20:57

aha....kaj onda ne ideš ovaj vikend ?
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptypon 26 sij 2009 - 21:01

nezz Laughing
[Vrh] Go down
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptypon 26 sij 2009 - 21:02

daj moderatori izbrišite ovaj off...ne bi htjela špotancije...
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptyuto 27 sij 2009 - 15:59

heh... -.-

da....sad znate...kak je bilo to sve oko Kin...nekaj meni tata govoril da bi on meni rađe kupil svojeg konja...a ja onak - pa da, al ak mi kupiš konja nemam apsolutno nikakve šanse za treniranje i turnire...a i nemam dosta iskustva za konja...pa bi ga htjela steći tak da iznajmimo Kin...i da tek onda vidimo kak bude to funkcioniralo....uostalom, puno bude skuplje nego ovo iznajmljivanje Kinče...i tak ja to njemu objašnjavam...Smile....i pošto su sad pristali na ono za Kin...Smile.....ja sam zadovoljna...a po tome sam sad i vidla da nebi trebalo biti problema i da hoću svojeg konja...jer prostor imamo i za ispust i za štalu...Smile...a to znači da ak budem imala svojeg konja - ništ od turnira, itd....i ne smeta mi...rekreativno bi mi bilo dosta...konj za mene i nikog drugog...i uživamo skupa...Smile...a do onda...idem malo trenirat...stjecat iskustvo...da bi taj "moj budući konj" užival kod mene i mojih....Smile....eto...

bi i vi odlučili tak...il bi radije pristali na to da vam starci kupe vašeg konja...da ste na mojem mjestu...??...Smile....
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptyuto 27 sij 2009 - 16:11

Ja iskreno nikad ne bi pristala na te fore s 3 ljudi jer je to previše. Jedan zezne i di je onda drugo dvoje?

Za 2 ljudi još oke, dogovore s nekak iako i to rijetko uspije, barem koliko ja znam.

A ovo za tvog konja...pa ako ti ga već hoče kupiti zašto ne bi išla s njim u sport, ne kužim?

Ja bi sa svojim išla još u školu da ipak imam trenere. Ne kužim one ljude koji imaju svoje konje i jašu školske. :/
[Vrh] Go down
Ai La
3. year of riding
3. year of riding
Ai La


Female
Broj postova : 572
Age : 30
Location : °° NJIŠTIM UOKOLO = ) = ) = ) °°
Registration date : 29.05.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptyuto 27 sij 2009 - 16:19

fora je sve to ako nemaš baš mogućnosti da si sama priuštiš vlastitog konja, ali ako imaš zašto ne bi imala konja kojem bi samo ti bila vlasnica.. pronađeš trenera, ti i konj zajedno učite i ako već želiš, idete na natjecanja.. ja osobno kada budem kupovala konja, isto kao i Sunny ne bi pristala na dijeljenje konja jer se svašta može dogoditi.. troje ljudi navlače konja svak na svoju stranu.. mislim ako ste dobre prijateljice je to ok Very Happy .. al ja svog konja ne bi dijelila Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 625526
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptyuto 27 sij 2009 - 16:20

a da, znam, zeznuto je... :S

da...oke....kad bi bilo tak lako kak kažeš...Laughing..neg, rekreativno jahanje i sport se jako razlikuju...pa isto tak i u cijeni....da idem u sport sa svojim konjem...em bi morala plačati pansion, em bi morala pojačati prehranu, em bi morala plačati trenera/treninge, il ak bi već imala konja doma, morala bi ga vozit na treninge...i nastane cijela strka...a moji ne sjede na novcima... Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 762858 ....i tak to....

aa...sa zadnjom rečenicom se slažem... :/
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptyuto 27 sij 2009 - 16:23

Pa jer ti je važnije biti u sportu ili imati svog konja? Smile
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptyuto 27 sij 2009 - 16:25

imati svog konja....naravno Smile

al znam da nisam spremna za to...kužiš...??...zato sam i odbila to zasad....kad budem spremna, i kad steknem još neko iskustvo, kupovala budem konja...Smile...a ne ovak...kud puklo da puklo...Smile....
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptyuto 27 sij 2009 - 16:32

Kaj onda pitaš za savjet kad sama već znaš.Razz

Kiddin'

Znam, samo želim da se vaše moguće trzavice ne prelamaju preko kobile jer su je po onome što sam ja čula, već dovoljno navlačili.

Ali to je tvoja odluka i ja (i ostali vjerujem ) ćemo te poduprijeti što god odlučila. Wink
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Emptyuto 27 sij 2009 - 16:36

ne, ja sam već odlučila...neg sam pitala kaj bi vi napravili po tom pitanju....xD....Laughing....

a ove trzavice...kaj si čula???šalji na pp....il nekak...Wink....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
Nagovaranje za kupnju konja
[Vrh] 
Stranica 5 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Kupovina konja
» Kupujem konja ^^
» Psiha konja
» Spremni za konja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Općenito o konjima-
Forum(o)Bir: