Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Loše vrijeme za jahanje

Go down 
+13
Maura
Pero
call me
Ai La
my_love
ivce
wendy
Lilika
BeRtA
Curly
Magdalena
Mia
Denc
17 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptyčet 1 sij 2009 - 13:23

Ovo sve govorim u slučaju da nemate zatvorenu halu za jahanje.Da li vi jašete kada je jako toplo/jako hladno?Evo npr. sada zimi.Ja obučem hiljadu majica,čarapa,jaknu,helanke,pantalone na sebe,rukavice i uvek se smrznem po ovakvom vremenu.Skroz se ukočim,zalede mi se prsti i sve.A ni sama ne znam da li mi je gore leto ili zima.Onako leti dok je jako toplo,ja sam se par puta onesvestila posle treninga od onog sunca(dobro to malo zavisi još od nečega ali sunce je bilo presudno).Kako vi jašete po ovakvim uslovima?!Da li jašete zimi kada nemate zatvorenu halu?Mislim da ni za konje to baš i nije dobro,jer su pesak i zemlja jako tvrdi,zaleđeni, pa to nije baš dobro za zglobove.Ja dok sam neki dan jahala Formozi je sve kako je balavila ( xD) tamo na bradi,na onim dlakicama se sve zaledilo koliko je hladno.Razz I uprkos svemu ovome,ja ipak jašem zimi,i leti, i na proleće i na jesen.Da li jašete kada ima snega?
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptyčet 1 sij 2009 - 13:31

Jaa doslovce piizdim na ovo vrijeme,nisam jahala 6 mj. al to ono aktivno,jahala sam ja tu i tamo ono malo po terenima...i sad još ovo zima....ee ja bum se Loše vrijeme za jahanje 541886 Loše vrijeme za jahanje 541886 Loše vrijeme za jahanje 541886 Loše vrijeme za jahanje 541886 Loše vrijeme za jahanje 157905 Loše vrijeme za jahanje 157905 Loše vrijeme za jahanje 157905

Ja po zimi jašem,prošle godine sam jahala po snijegu Goldena al to 2 put možda.Al inače po zimi na jašem.Ja si obućem 3 debele čarape,potkošulju,majcku,debelu vestu i jaknu,tajce i gore još hlaće.Al meni uvijek zima za prste... Loše vrijeme za jahanje 506682 Na proljeće,ljeto i proljeće jašem često,mislim bar sam jahala...=(..al mrzim zimu.... hjuh
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptyčet 1 sij 2009 - 14:12

mi jašemo kad je manjež oke, il zemlja, il teren...Smile...jer sad, po ovakvom vremenu, sve je smrznuto i konji jedva hodaju, tak su ko balerine...jadni...bubili....

mislim da se jaše kad je snijeg, al samo po terenima, jer nemamo halu...heh...ja dok idem jahati sad dok je tak zima....imam termo tajce, rajterice, troje čarape i još jedne dokoljenke (one baš "konjičke"), potkošulju, majcu, a iznad majce jedan prsluk...dok jašem onda imam samo vestu iznad prsluka i majce, a dok smo na paši - onda imam i jaknu...Smile....i nije mi zima...čak mi je ponekad vruće...Laughing...i da n zaboravim...kad jašem imam jahaće rukavice...a kad smo na paši imam obične pamučne rukavice da mogu skinuti konju deku, staviti oglavnik, a kasnije kad dođemo na livadu s stavim neke ultra debele rukavice...Laughing....jedino mi se prsti na nogama smrznu dok jašem po zimi....Laughing....

eto, zadnji put sam jahala na Badnjak, jer je onda još tu i tam bilo malo Sunca i nije bilo tak hlčadno, i sve zaleđeno...Smile...a sad kad je vani brrrrrr, zima...onda idemo samo na pašu...tak da zasad ništa od jahanja...tak veli trenerica...Smile...
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptyčet 1 sij 2009 - 14:36

Njah, ja bi mogla bez problema jahati sad po zimi, mi imamo halu. Sam kaj ja nemam vremena. Rolling Eyes
Uglavnom, ja sam jahala i zimi i ljeti. Okej, po zimi dok je sve smrznuto i skliže se, onda eventualno malo hodom i kasom, galop ne. Po snijegu se jahalo redovito, to su mi jedna od najljepših jahanja ikad.
Ljeti jašemo uglavnom ranije ujutro ili kasnije poslijepodne, da ne mučimo konje (a ni sebe) po najvećoj vrućini.
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptyčet 1 sij 2009 - 14:38

ja se isto uvijek smrznem...brrr..kolko god da robe stavim na sebe ja se smrznem...al dobro nama se sad gradi hala,tako da nece vise bit problema.. Loše vrijeme za jahanje 61795
[Vrh] Go down
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptyčet 1 sij 2009 - 15:54

heh... da.. zima -_-'''''.... po zimi... imam termo tajce i rajterice i čarape..jahače.. i patike.. pa onda na ranču obujem toooople čizme koje su mi do koljena.. a gore imam il kratku il dugu majcu.. na nju neku deeeeeeebelu... gore vestu ii jaknu... iii rukavice.. ak mi ne ostanu doma... iii sad bum počela nositi kapicuuu xD..

a po ljeti... kraaaaaaaaaaaaaatka majca..što tanja.. iii po mogučnosti na ramenice.. i ako ne jašem kratke hlačice.. i patike...

jahanje... hmm... obožavam jahati po snegu... to mie onoooo... a ljeto... to isto obožavam... i najbolje mi je kad idemo u šetnju na ruku pa ga pustim u plitvicu unutraaa..
[Vrh] Go down
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptyčet 1 sij 2009 - 18:08

Da, uvijek. Kod nas se jase bez obzira na vrijeme, ako je jako blatno onda na livadi. A sad kad je snijeg, to su jedna od najljepsih jahanja.
Ja sam cijelu proslu zimu projahala sa curama, svaki drugi dan. Kad je snijeg onda su tereni najljepsi Loše vrijeme za jahanje 404390
A i po zimi ako je zaledeno, isto se jase na livadi umjesto manjezu.
Eto, nadam se jahanju sutra na ovom lijepom bijelom snijegu Wink Loše vrijeme za jahanje 404390
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptyčet 1 sij 2009 - 18:12

hehe...ja bi htjela probati jahati po snijegu...to bi mi bilo prvi put...Smile.....Loše vrijeme za jahanje 404390....Smile....
[Vrh] Go down
ivce
5. year of riding
5. year of riding
ivce


Female
Broj postova : 3235
Age : 31
Location : Croatia
Registration date : 31.12.2007

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptyčet 1 sij 2009 - 18:16

Uvijek, jedino iznimka kada pada jaka kiša, ili se ledi inaće uvijek
[Vrh] Go down
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptyčet 1 sij 2009 - 18:17

Draga moja, svrati do bj. pa ces jahat i po snijegu a mozes i na teren bez sedla.... Razz Wink
ono 2 u 1..bez sedla na snijezni bijeli teren Laughing
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptyčet 1 sij 2009 - 19:10

maja, to meni...???

ako da...hehe, rado...Smile...Laughing...
[Vrh] Go down
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptyčet 1 sij 2009 - 19:17

tebi, tebi Wink
samo se javi
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptyčet 1 sij 2009 - 19:29

wendy je napisao/la:
Draga moja, svrati do bj. pa ces jahat i po snijegu a mozes i na teren bez sedla.... Razz Wink
ono 2 u 1..bez sedla na snijezni bijeli teren Laughing
A ja bih bubili
Kod nas nema snega bubili
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptyčet 1 sij 2009 - 19:30

wendy je napisao/la:
tebi, tebi Wink
samo se javi

Loše vrijeme za jahanje 477762....
denc, kod nas ima, al to onak jako malo....već trava viri van kroz snijeg....sigurno bude se otopil...bubili..heh...
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptysub 28 vel 2009 - 18:36

ovo vrijeme do sad je bilo katastrofa, sad vec jedno 2 tj. je super! sunce, nema kise ni vjetra.. bas odlicno vrijeme za jahat Very Happy
a prije smo samo jedanput na tjedan jahali,ako i to Sad
[Vrh] Go down
Ai La
3. year of riding
3. year of riding
Ai La


Female
Broj postova : 572
Age : 30
Location : °° NJIŠTIM UOKOLO = ) = ) = ) °°
Registration date : 29.05.2008

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptysub 28 vel 2009 - 19:40

kod mene je zatoplilo..a i u Gorskom kotru = ):. ubrzo počinjemo s jahanjem Loše vrijeme za jahanje 404390
[Vrh] Go down
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptysub 28 vel 2009 - 20:03

Ma...otišla je zima konačno stolica stolica i ja sam isto počela s jahanjem...danas smo bili u kratkim rukavima čak...super jeee Very Happy
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptysub 28 vel 2009 - 20:23

da, i kod nas isto....prekrasno je vrijeme, a kažu da bude tak i ostalo....Loše vrijeme za jahanje 61795....napokon....Loše vrijeme za jahanje 404390....Smile....
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptyned 1 oľu 2009 - 15:09

I kod nas Loše vrijeme za jahanje 61795
Baš sam hepi,napolju suuunce,predivno.Napolju se ni uveče više ne smrzavam,bili smo jedno 15 min na stanici,ostalo sve napolju Loše vrijeme za jahanje 404390
Proleće dolazi zaljubljeni
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptyned 1 oľu 2009 - 18:52

kod nas opet dns padala kisa Sad
[Vrh] Go down
call me
3. year of riding
3. year of riding
call me


Female
Broj postova : 818
Age : 40
Registration date : 25.03.2008

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptyned 1 oľu 2009 - 19:00

off, nije ovo prognoza vremena
[Vrh] Go down
Pero
1. year of riding
1. year of riding
Pero


Male
Broj postova : 63
Age : 34
Registration date : 03.12.2008

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptypon 2 oľu 2009 - 16:52

Meni je najgore jašiti Nedjeljom,pogotovo ujutro.... keks Loše vrijeme za jahanje 753578
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptypon 2 oľu 2009 - 16:56

Kad si alkoholičar.. Razz
[Vrh] Go down
Pero
1. year of riding
1. year of riding
Pero


Male
Broj postova : 63
Age : 34
Registration date : 03.12.2008

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptypon 2 oľu 2009 - 17:00

nisam...ja...nikad... Loše vrijeme za jahanje 763794
Samo...mi ne odgovara Nedjelja...
[Vrh] Go down
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Emptypet 6 oľu 2009 - 21:47

eh...kad je vruce po ljeti imamo jahanje od 7 do 10 dok jos nije pakleno i kasnije od 16 do 19.a po zimi od devet pa dok se vidi.inace sam ja jahala prve termine.
a sad kad je kisa,nemamo jahanje jer nemamo halu,snijeg nam ne pada na moru Very Happy. tu je u zimi uvijek lose tlo,makar je sunce jer se zaledi blato pa se odledi pa dode pravo blato pa se navacer zaledi i tako stalno.jbg...
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
Sponsored content





Loše vrijeme za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Loše vrijeme za jahanje   Loše vrijeme za jahanje Empty

[Vrh] Go down
 
Loše vrijeme za jahanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima
» Talenat za jahanje
» Jahanje bez sedla
» Jahanje po mraku
» Preponsko jahanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Općenito o jahanju-
Forum(o)Bir: