Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Talenat za jahanje

Go down 
+5
Magdalena
wendy
my_love
Maura
Meridet
9 posters
Autor/icaPoruka
Meridet
2. year of riding
2. year of riding
Meridet


Female
Broj postova : 252
Location : U mom malom svijetu...:)
Registration date : 08.07.2009

Talenat za jahanje Empty
PostajNaslov: Talenat za jahanje   Talenat za jahanje Emptyčet 3 ruj 2009 - 13:43

Šta mislite o talentu za jahanje.
Kakav talenat ti treba za jahanje ravnoteža, hrabrost ,sposobnost da smiriš konja itd.
Meni je trener rekao da mnogo dobro jašem ali ne znam da li to govori svima,a rekao mi je i da sam hrabra,letjela sam sa konja(bukvalno)i ponovo se vratila i odmah galopirala.
Da li vama nešto govore o vašim sposobnostima?
Napišite šta mislite o vašim sposobnostima i šta mislite o tom talentu(šta se sve ubraja). Talenat za jahanje 62404
Smile Very Happy
[Vrh] Go down
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

Talenat za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Talenat za jahanje   Talenat za jahanje Emptyčet 3 ruj 2009 - 14:08

jednom prije... tj. kad sam tek pocinjala ( dok sam bila na lonzi, nisam ni laki kas znala) trenerica mi je rekla da jednostavno imam prirpdni talent za jahanje. i da brzo ucim, ''razumijem'' konja itd...
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
Meridet
2. year of riding
2. year of riding
Meridet


Female
Broj postova : 252
Location : U mom malom svijetu...:)
Registration date : 08.07.2009

Talenat za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Talenat za jahanje   Talenat za jahanje Emptyčet 3 ruj 2009 - 14:18

Meni je štalski momak rekao da super jašem(da sam baš za preponsko jahanje) .A oba trenera su mi rekla da mnogo dobro jašem.Talenat nisu pominjali a i Jovana me je posle drugog časa pustila da galopiram sama od kada sam počela galop.Lažem posle 4.
A koliko dugo jašeš?
[Vrh] Go down
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

Talenat za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Talenat za jahanje   Talenat za jahanje Emptyčet 3 ruj 2009 - 14:21

skoro dvije godine.
ali nisam bila vec... dugo Very Happy od 4 mjeseca. prvu godinu sam isla redovito, a sad ovih malo vise od pol godine nisam isla cesto ( financije, skola, drugi trening...) tako da je sad ovo samo za gust jahanje.
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
Meridet
2. year of riding
2. year of riding
Meridet


Female
Broj postova : 252
Location : U mom malom svijetu...:)
Registration date : 08.07.2009

Talenat za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Talenat za jahanje   Talenat za jahanje Emptyčet 3 ruj 2009 - 14:25

meni je samo klavir problem ništa drugo,samo mi on stvara problem oko jahanja,jer nastavnica zahtjeva subotom 5 sati vježbanja Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Talenat za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Talenat za jahanje   Talenat za jahanje Emptyčet 3 ruj 2009 - 17:11

pa mislim da nisu svi talenti za jahanje.. vjerujem da svi mogu naučit jahat ( neki za godinu dana nauče, neki za 3(To je bio samo pr. Wink )) isto tako mislim da neki imaju "veći" odnosno bolji osjećaj i da u potpunosti kuže konj Very Happy dok nekima treba malo više..
zaključak: ( Laughing ) : svi mogu naučit jahat.. možda ne tako kvalitetno,al mogu Smile
[Vrh] Go down
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Talenat za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Talenat za jahanje   Talenat za jahanje Emptyčet 3 ruj 2009 - 17:58

To Sante Very Happy
baš sam to htjela ja napisat
svatko može naučiti jahati, barem ono osnovno.. al neki ce prije, neki kasnije.. a neki nikada nece neke stvari napraviti savrseno..
neki ce konja osjetiti i razumjeti prije, a neki, hah, nikad....

Ja se osobno pronalazim u onima kojima treba malo duze nazalost... nemam tako dobar osjecaj za konja... za neke stvari koje radim prvi put itd.
[Vrh] Go down
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

Talenat za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Talenat za jahanje   Talenat za jahanje Emptyčet 3 ruj 2009 - 18:16

e tocno to. veliki potpis cure Very Happy.

netko ce mozda imat tako dobar odnos s konjem, zbog tog talenta ( ne samo za jahanje, nego opcenito za konje i ostale zivotinje ) a neki ce moc samo to sta znaju, jednostavno nece uspjet razvit neki odnos s konjem ili bilo kojom zivotinjom.
znaci, ja mislim da se tu ne radi samo o talentu za jahanje nego i o talentu za kontakt sa zivotinjama ( tu se radi o konjima jel.)
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Talenat za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Talenat za jahanje   Talenat za jahanje Emptyčet 3 ruj 2009 - 18:16

ja ne znam kam bi se svrstala....

naučila sam puno toga u ovu godinu dana kolko sam s konjima, i držim se onih osnovnih stvari...
kopčam neke stvari na treningu, i nakon 2-3 pokušaja ispravim ili napravim ono kaj od mene traže....

samo...pitanje je dal su vam kad treneri rekli nešto u vezi ovog....
hm, pa sjećam se....dviju stvari....
Pia mi je, nakon kaj mi je održala trening nakon 2 mjeseca, rekla da puno ljepše sjedim, da mi se jahanje jako popravilo....
i Spoma...sad na turniru u Zagrebu....u zagrijavalištu smo imale jedan razgovorčić kad sam čekala da mogu nastupiti....rekla je da zna da je to sad za mene puno informacija (onih koje mi je davala dok me zagrijavala) i da ne očekuje od mene da sve to napravim kak treba, al nek se trudim jer je to i najbitnije u radu s konjima, bez truda se ništ nebre postići....
i na kraju, kad sam završila nastup, zagrlila me i rekla da je jako zadovoljna jer sam ju slušala i trudila se napraviti one stvari koje mi je rekla...
[Vrh] Go down
ivce
5. year of riding
5. year of riding
ivce


Female
Broj postova : 3235
Age : 31
Location : Croatia
Registration date : 31.12.2007

Talenat za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Talenat za jahanje   Talenat za jahanje Emptyčet 3 ruj 2009 - 18:45

Meni je jedino trenerica rekla da imam živaca za rad s mladim konjima i da ih "dobijem". Tj da imam strpljenja s njima.. A jahanje.. Mah... To me iskreno baš briga..
ovo mi je puno draže Talenat za jahanje 404390
A da ima talentiranih i onih koji su fulali hobi, ima..
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Talenat za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Talenat za jahanje   Talenat za jahanje Emptyčet 3 ruj 2009 - 19:03

potpisujem sve cure i nemam vise nis z arec. osim jednog. u disciplinama kao sto je npr preponsko vecu ulogu igra konj. ima puno(previse) jahaca sta jasu da je to srednja zalost ,a imaju skupog konja i poberu 1. mjesta(samo primjer),a ima super jahaca,kaj su talentirani,a nemaju para za konja koji sam ide i pobjeduje pa nikad nis od njih.danas se jako puno toga nazalost vrti oko love.
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Talenat za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Talenat za jahanje   Talenat za jahanje Emptyčet 3 ruj 2009 - 19:12

potpisujem.. Wink
nažalost da
[Vrh] Go down
Meridet
2. year of riding
2. year of riding
Meridet


Female
Broj postova : 252
Location : U mom malom svijetu...:)
Registration date : 08.07.2009

Talenat za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Talenat za jahanje   Talenat za jahanje Emptyčet 3 ruj 2009 - 19:31

Ali ipak ti je drago kada ti neko kaže da si uspješan u onom što voliš i čemu se predaješ(u potpunosti).
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Talenat za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Talenat za jahanje   Talenat za jahanje Emptyčet 3 ruj 2009 - 19:36

BeRtA je napisao/la:
potpisujem sve cure i nemam vise nis z arec. osim jednog. u disciplinama kao sto je npr preponsko vecu ulogu igra konj. ima puno(previse) jahaca sta jasu da je to srednja zalost ,a imaju skupog konja i poberu 1. mjesta(samo primjer),a ima super jahaca,kaj su talentirani,a nemaju para za konja koji sam ide i pobjeduje pa nikad nis od njih.danas se jako puno toga nazalost vrti oko love.

potpis...
i samo bi dodala....ne da se puno toga vrti oko love, neg se sve vrti oko love...
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Talenat za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Talenat za jahanje   Talenat za jahanje Emptyčet 3 ruj 2009 - 19:49

da.
[Vrh] Go down
Ivana:)
2. year of riding
2. year of riding
Ivana:)


Female
Broj postova : 447
Age : 27
Location : Brnaze
Registration date : 09.12.2008

Talenat za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Talenat za jahanje   Talenat za jahanje Emptyčet 3 ruj 2009 - 20:56

Po meni talent nije opće toliko bitan.Bitan je rad...talent te samo ubrza Wink
Slažem se s tobom Berta,nažalost je tako...
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Talenat za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Talenat za jahanje   Talenat za jahanje Emptypet 4 ruj 2009 - 8:43

Hm bitan je i talenat...
Ali ova tema...Šta da pišem svaki put kad me ej neko pohvalio? :O
To je meni prejadno.Usotalom baš se sećam u 4 god. kad mi je neko rekao "joj,baš si talentirana,dobro jašeš" :S
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Sponsored content





Talenat za jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Talenat za jahanje   Talenat za jahanje Empty

[Vrh] Go down
 
Talenat za jahanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jahanje bez sedla
» Jahanje po mraku
» Sportsko ili rekreativno jahanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Općenito o jahanju-
Forum(o)Bir: