Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Bernski planinski pas

Go down 
+12
atta
Pero
@Rimi@
Magdalena
Curly
Taylor
Emma
BeRtA
Equinox
Denc
Lilika
ivce
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
atta
4. year of riding
4. year of riding
atta


Female
Broj postova : 1929
Age : 33
Location : Velika Gorica, Drnek
Registration date : 18.05.2008

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptysri 3 pro 2008 - 22:28

@Rimi@ je napisao/la:
Prekrasni su, a mi smo danas postali vlasnici jedne bernske. Ima 5mj i zove se - Bety (Betina)

fakat??
kak to??
a di je onaj mali bebac?? ili ih sad imate 4??
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptysri 3 pro 2008 - 22:39

Pero je napisao/la:
Ana,jel Antiša zna često biti na autobusnom kolodvoru???
Ak je onda ga znam....fora pesek...

Ma on ti je sveposvud. Di ima hrane za užicati uglavnom. Laughing
Vjerojatno je to on, jer sumnjam da ima baš puno takvih lutalica po Varaždinu..
[Vrh] Go down
@Rimi@
1. year of riding
1. year of riding
@Rimi@


Broj postova : 164
Age : 46
Registration date : 04.11.2008

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptyčet 4 pro 2008 - 6:47

Atta - bebać je isto tu, jako je "veselo", sad su svi doma, nisam dobro spavala jer ovaj bebać Bush, stalno gnjavi malu Betty (Betinu). Mislim da niti oni nisu spavali, sad sam se digla i otišla sa Betty u sobu da se Betty odmori, a Bush grebe po vratima....Bush je najmanji, ali je jako naporan, grize, napada, laje......Betty je preslatka i jako dobra, Aron i Mo, malo su šokirani zbog dva nova "uljeza".
[Vrh] Go down
ivce
5. year of riding
5. year of riding
ivce


Female
Broj postova : 3235
Age : 31
Location : Croatia
Registration date : 31.12.2007

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptyčet 4 pro 2008 - 7:29

Curly je napisao/la:
Pero je napisao/la:
Ana,jel Antiša zna često biti na autobusnom kolodvoru???
Ak je onda ga znam....fora pesek...

Ma on ti je sveposvud. Di ima hrane za užicati uglavnom. Laughing
Vjerojatno je to on, jer sumnjam da ima baš puno takvih lutalica po Varaždinu..
Zanima me ima li taj pas vlasnika i dali se zna koliko ima godina?
Ja bi pitala svoje, možd ih pokušam nagovorit, pa ako je stvarno lutalica da ga uzmemo ili bar nađemo nekog dobrog da ga uzme
Žalosno je da takav peso bude na ulici bubili
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptyčet 4 pro 2008 - 9:15

Hm.. Ne znam, vlasnika pretpostavljam da nema, jer taj pas stalno luta po gradu, fino papa jer ga uglavnom ljudi hrane svim i svačim, al s obzirom kak je zmazani i sav spetljani većinom, ja bi rekla da nema vlasnike.. Nema ni ogrlicu nikakvu ni ništ. Godine isto ne znam, to bi trebalo pitat veterinara..
Antiša je inače veseli pesek, jako se hoće maziti i ofkors vječito žica hranu, djeluje ovak skroz okej i prilično sam sigurna da nije bolestan ni ništ. Doduše, ja ga sad već neko vrijeme ne vidjeh, al ako i dalje trčkara po autobusnom očito je da se dobro snalazi.
[Vrh] Go down
ivce
5. year of riding
5. year of riding
ivce


Female
Broj postova : 3235
Age : 31
Location : Croatia
Registration date : 31.12.2007

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptyčet 4 pro 2008 - 10:37

Mislim dali luta već duže vrijeme?
Ili tek odnedavno..
Jooooj šta bi dala da mi kupe jednog bernija bubili
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptyčet 4 pro 2008 - 11:57

Luta već nekih godinu, godinu i pol..
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptyčet 4 pro 2008 - 13:57

iva...nema, meni je bliže...ja budem ga vidla...a i uzel da mi starci daju...Rolling Eyes......možda...ak dođe na kolodvor...hehe...Bernski planinski pas - Page 2 767576..ajmee....da barrr....Bernski planinski pas - Page 2 977550....
[Vrh] Go down
@Rimi@
1. year of riding
1. year of riding
@Rimi@


Broj postova : 164
Age : 46
Registration date : 04.11.2008

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptyčet 4 pro 2008 - 21:14

Čudno mi je da ga još nitko nije uzeo, moža živi blizu kolodvora. Kako mogu ljudi tako dugo gledati psa lutalicu, pa da je i neki mješanac mješanaca već bi ga netko uzeo doma, vjerovatno ima vlasnika.
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptyčet 4 pro 2008 - 22:57

Iskreno, ne vjerujem. Pas nema ni ogrlicu, uvijek luta po gradu sam.. Da je to moj pas nema šanse da bi ga tak puštala van, pa nije to mačka. Kod nas nažalost ima puno lutalica.. Nemoguće ih je sve udomiti, jednostavno ih je previše. Meni se srce slama dok dođem u Spas i vidim kolko ih ima.
Ja bi ga uzela odmah da nemam ovu svoju prasicu. Uostalom to je veliki pas koji treba puno prostora, kretanja i brige, a u gradu je teško tak nekaj mu pružiti.. Oni koji imaju uvjete, kuću s dvorištem ili dovoljno vremena za izdvojiti za duge šetnje, uglavnom već imaju svoje pse tak da..
[Vrh] Go down
ivce
5. year of riding
5. year of riding
ivce


Female
Broj postova : 3235
Age : 31
Location : Croatia
Registration date : 31.12.2007

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptypet 5 pro 2008 - 7:11

E vidiš ja imam to sve.. I dvorište i dobro ograđenp, ispod temelji, da ne kopa, šetala bi ga, jer šećem prijateljicine pse kad god je to potrebno, sve imam samo jedan član obitelji ne želi psa bubili
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptypet 5 pro 2008 - 9:11

Curly je napisao/la:

Oni koji imaju uvjete, kuću s dvorištem ili dovoljno vremena za izdvojiti za duge šetnje, uglavnom već imaju svoje pse tak da..

da...moj slučaj.... Sad ...a ja bi još jednog....pogotovo bernskog...Bernski planinski pas - Page 2 556783...
iva, ko neće psa...?!
[Vrh] Go down
ivce
5. year of riding
5. year of riding
ivce


Female
Broj postova : 3235
Age : 31
Location : Croatia
Registration date : 31.12.2007

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptypet 5 pro 2008 - 9:23

Mama
A ona je kod nas šef Bernski planinski pas - Page 2 86067
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptypet 5 pro 2008 - 9:32

hahaha...Laughing...Laughing...
a nagovori ju...kaj, nije neki ljubitelj životinja...?!
[Vrh] Go down
ivce
5. year of riding
5. year of riding
ivce


Female
Broj postova : 3235
Age : 31
Location : Croatia
Registration date : 31.12.2007

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptypet 5 pro 2008 - 9:49

Ma je, ali to je obaveza, kad se ide na more, na skijanje, to i košta i tak..
I onda uvijek okrene na to da imam konja Bernski planinski pas - Page 2 86067
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptypet 5 pro 2008 - 9:53

a oke...ajde, istina...Smile....
al kaj...ja imam 2 psa..i uvijek idemo na more...i u Njemačku ili nekam van kroz zimu...i nije problem...ili neko ostane doma...jer im nije problem...a sve češće ostajemo brat, seka i ja...pa nam nije problem...Bernski planinski pas - Page 2 86067...

al neznam...probaj nekak...Bernski planinski pas - Page 2 477762....
[Vrh] Go down
@Rimi@
1. year of riding
1. year of riding
@Rimi@


Broj postova : 164
Age : 46
Registration date : 04.11.2008

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptypet 5 pro 2008 - 13:31

ivce je napisao/la:
@Rimi@ je napisao/la:
Prekrasni su, a mi smo danas postali vlasnici jedne bernske. Ima 5mj i zove se - Bety (Betina)
brzo slike Laughing Laughing Laughing zaljubljeni zaljubljeni zaljubljeni zaljubljeni zaljubljeni

Jooj ja hoću takvog pesa, a moji dragi roditelji ne Rolling Eyes

Otvorila sam topic sa mojim pesekima, tamo je Betty
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptyned 14 pro 2008 - 22:44

Ljudi, vidla sam jučer Antišu u gradu, jooj, kako sam bila sretnaa! Bernski planinski pas - Page 2 61795
Još uvijek je debelo prase, hoda od čovjeka do čovjeka i gleda ko ima kaj za jesti. Laughing
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptypon 15 pro 2008 - 12:31

Heheheh...supeeer,dargo mi je =)
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptypon 15 pro 2008 - 14:13

Curly je napisao/la:
Ljudi, vidla sam jučer Antišu u gradu, jooj, kako sam bila sretnaa! Bernski planinski pas - Page 2 61795
Još uvijek je debelo prase, hoda od čovjeka do čovjeka i gleda ko ima kaj za jesti. Laughing

a di si ga vidla...?????
ja ga još nikad nisam...a svaki i skoro cijeli dan sam v gradu... Razz ....ja biii da dojde na autobusnu...Bernski planinski pas - Page 2 767576...
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptypon 15 pro 2008 - 16:29

Išel je od parka prema Korzu, ispred katedrale sam naletela na njega. Wink
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptypon 15 pro 2008 - 16:34

a bebiša mali...Bernski planinski pas - Page 2 404390...nadam se da budem ga srela jedan dan...Smile...
al onda...uuu...ne mičem se od njega...i svi budu mislili da sam luda...al kaj sad...Laughing...
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptypon 15 pro 2008 - 16:37

Samo da te upozorim da se Antiša voli igrat u lokvama i špricat sve oko sebe, tak da ak ga misliš maziti imaj u pripremi vlažne maramice da se kasnije očistiš od blata. Bernski planinski pas - Page 2 86067
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptypon 15 pro 2008 - 16:38

hahahah....Laughing...Laughing...
hvala na obavijesti...Laughing...Bernski planinski pas - Page 2 86067...
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Emptypon 16 vel 2009 - 20:17

vidla sam danas Antišu...bar mislim....Bernski planinski pas - Page 2 767576...al je bil na autobusnoj zatvoren iza neke ograde...i lajal je jako...i ja sam htela ići tam da ga podragam i to sve....al mi je taman bus došel....Sad...al drugi put ak ga vidim tam, onda sigurno ideeeem....Bernski planinski pas - Page 2 404390....prekrasan jeeee....Bernski planinski pas - Page 2 404390....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bernski planinski pas - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bernski planinski pas   Bernski planinski pas - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Bernski planinski pas
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: OSTALI LJEPOTANI :: Kućni ljubimci :: Pasmine pasa-
Forum(o)Bir: