Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Vaši snovi

Go down 
+25
Ai La
wendy
ivce
Vikica
BeRtA
Curly
call me
Luna
Andrea Strife
Equinox
Mia
Nina
black pearl
Manticore
khan
Nikec
Picek
Maura
Haflinger
Taylor
Emma
Lilika
my_love
Denc
Magdalena
29 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
Autor/icaPoruka
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

Vaši snovi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi   Vaši snovi - Page 14 Emptyned 15 kol 2010 - 15:50

ali ti '' samo snovi '' utjecu na psihu. a moja i ovako i onako u k*rcu.
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Vaši snovi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi   Vaši snovi - Page 14 Emptypon 14 vel 2011 - 14:17

hoho


Sanjala sam Beru.Zaprepastila sam se kad sam je vbidela u snovima,bila se jako ugojila,no..nebitno.Mi kao na nekoj zeleznickoj stanici,ona se vraca iz skole kao,i daje mi da joj pregledam domaci iz matematike (?!) i upoznamo se kao sa nekim likovima.Tu kao pricamo sa njima nesto bzvz,i zove mene mama kao,gdeeeee si ovo ono,ja reko,ma evo,u ZG,vracaam se za nekih saticak.Ona zena popizdela,i sad kao ja i Berta se vracamo,tako sto smo se zakacili na one zice od trole i onako kao penjemo se do pocetne stanice i juuurimo i jurimo i .. Vaši snovi - Page 14 339923
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Vaši snovi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi   Vaši snovi - Page 14 Emptyuto 15 vel 2011 - 10:11

Vaši snovi - Page 14 251499 Vaši snovi - Page 14 339923
ti i Berta...Zg Laughing
[Vrh] Go down
Gabrijela
1. year of riding
1. year of riding
Gabrijela


Female
Broj postova : 127
Location : Vinkovci
Opomene : ....
Registration date : 05.04.2011

Vaši snovi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi   Vaši snovi - Page 14 Emptyuto 26 tra 2011 - 11:08

Možda je ovo malo čudno i većini se nije dogodilo ili je,ali..Ugl. dobila sam posteljinu s konjima,a imam i jastuk..ono,stvarno je prekrasno,meni barem i...kak imam tu posteljinu...


noću sanjam konje,bilo kakve.sada mi je na pranju i ne sanjam već nekoliko dana ništa.nema ni konja,ni pasa ma ničega...

se dešava to vama??? Vaši snovi - Page 14 759778
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Vaši snovi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi   Vaši snovi - Page 14 Emptypet 8 lip 2012 - 7:28

Laughing ne


Ja sam sanjala neki cudan san,izmedju ostalog,kasnim kuci,pogledam na telefon,2 poruke,1 propusten poziv..Propusten poziv-Mags. Poruka,Mags "Umro je :'( " i slika nekog konja,Druga poruka-Lidija " Ne mogu vise ovako :"("



x)
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Iva
1. year of riding
1. year of riding



Female
Broj postova : 72
Location : Bjelovar
Registration date : 03.07.2011

Vaši snovi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi   Vaši snovi - Page 14 Emptypon 11 lip 2012 - 10:57

Magdalena je napisao/la:
ooomg šta sam ja sanjala ovu noooć Vaši snovi - Page 14 801630 ja ne vjerujem xD ovo će bit opširno Vaši snovi - Page 14 86067

bila je subotaa...navečer Laughing i čujem ja zvoni neko na ulazna vrata....odem dolje i otvorim... Shocked kad ono Maja (wendy) na vratiiiiima...aaaa, xD...najprije smo se izgrlile, izljubile itd Laughing Vaši snovi - Page 14 404390 i onda smo popile kapučino Laughing i pričaaale smo puno Very Happy

e i onda smo se išle šetat po mom selu...i izađemo mi van iz kuće i skužimo Ivu kak sjedi ispred ograde Vaši snovi - Page 14 801630 hahahah, xD onda je i ona išla s nama u šetnju Vaši snovi - Page 14 404390 i tak se mi šećemo i sretnemo Kristiana na jednom tam trgu Laughing i on nam se pridružio i vratili se mi do mene doma...i uđemo u kuću....i onak, unutra Matej (da da, vaš frend Laughing) priča s mojima...ookeej Vaši snovi - Page 14 625526 Laughing i onda je Matej rekao da idemo negdje van da malo plešemoo...i kaj, mi svi bili za Laughing

i dođemo mi do jednog kafića...nije bila prevlika gužva...i krenemo mi plesat xD cijeli podij smo zauzeli...a Iva mi je bila krvava Laughing ona je samo pila i to rakiju hoho ....ja ne vjerujem xD

e i onda smo Maja i ja otišle do wc-a...i kad ssmo se vratile..cijeli kafić je bil prazan, Iva je bila mrtva pijana na sredini podija...a Matej i Kiki su barili tam neke 2 ženske Laughing
e i onda je Maja rekla da idemo do kluba malo, i onda sam se probudilaaaaa...grr...al i ovo je dosta bilo...

Vaši snovi - Page 14 801630

kak ja ovo prije nisam vidjela? Vaši snovi - Page 14 251499
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaši snovi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi   Vaši snovi - Page 14 Empty

[Vrh] Go down
 
Vaši snovi
[Vrh] 
Stranica 14 / 14.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: OSTATAK :: Psihologija & filozofija-
Forum(o)Bir: