Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Padovi s konja

Go down 
+32
sanja
Vikica
Teychee
aky-mala
suki
Curly
debi
Picek
atta
Peppy
call me
Sweetie
Nina
khan
Klamzy
Melita
wendy
cile
Emma
Manticore
Mia
Denc
ivce
Nikec
BeRtA
Lilika
Maura
Sunshine
Magdalena
leeloo
Equinox
my_love
36 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptypon 7 srp 2008 - 21:58

Vidim da ja tu nisam pisala svoje fancy padove...pala sam 3x u cca 3-4 god
i to 2x na terenu
jednom je bilo gadno i mislia sam da su mi rebra pukla, ostala sam bez zraka, nisam mogla govorit i jedva sam hodala.....pala sam na leda
i skoro su me vozili na hitnu jer sam zrak hvatala jos 2 sata nakon toga.......
ugl imala sam super ekipu i sve je na kraju bilo ok....bilo je to jedno 'nocno' jahanje...

a jednom sam pala prakticki iz zezancije...idemo preskocit neki potok..ja nikad prije nist nisam preskakala...i kobila hoce-nece...i tako par puta i na kraju ja vec odustala kad ona skocila, a ja skliznula s nje, al doslovno skliznula....dizgine ostale u ruci.....i sjedim pored kobile, mala haflicka me gleda, a kaj ti radis tamo dolje? Laughing

i jednom sam pala na livadi pored manjeza jer je bila zima, snijeg, balato i kobila mi se poskliznula i sam je legla dolje, a ja sam se otkotrljala....eto.....
hvala bogu u zadnje vrijeme nsta, sto se cudim buduci da sam krenula na prepone, iako me svaki put kad mi promjeni stil ili visinu prepone, hvata me frka da cu letit dolje.... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptyuto 8 srp 2008 - 7:21

isuse...wendy....Wink....

ovo s potokom je malo smiješno...Laughing...
sva sreća da nije ništ bilo...Padovi s konja - Page 4 477762....
[Vrh] Go down
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptyuto 8 srp 2008 - 8:46

Da i bilo....sjela sam dolje pored nje i pukla sam se smijat..... bilo mi je cudno, nisam imala nikakav osjecaj za skakanje tada i ono prvi put, i jos je ona zezala i sam najednom hop preko.....ugl... Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptyuto 8 srp 2008 - 8:56

hehe wendy Laughing Laughing a ti si onda pala u potok ili pored Laughing ??!!

Jedna devojka ne ergeli,pla a je zbacila je kobila,i ona sedi dole u pesku i smeje se kao"hehe,zbacila me XD" i kako je ova sedela kobila nju ritne u glavu Padovi s konja - Page 4 356150 i to je bilo u šumi...ona padne u nesvest...i onda su je odveli galopom do ergele,pa na ergelu došla hitna pomoć...i onda mislim da je bila u komi,tj. imala je potres mozga...i sledeći put,kad se opooravila opet je jahala tu kobilu,i opetje pala na glavu i opet see onesvestila.Otad ta kobila nije jahana Sad
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
ivce
5. year of riding
5. year of riding
ivce


Female
Broj postova : 3235
Age : 31
Location : Croatia
Registration date : 31.12.2007

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptyuto 8 srp 2008 - 9:07

Shocked Shocked
Mene moji više ne bi pustili na konja, nema šanse!
Točnije mama..
[Vrh] Go down
khan
2. year of riding
2. year of riding
khan


Female
Broj postova : 362
Age : 30
Location : Khan i ja galopiramo plažom..=D
Registration date : 05.06.2008

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptyuto 8 srp 2008 - 10:01

ja sam pala jedanput...i to na livadi...konja mi je ugrizla osa ili pčela i on se bacio na pod i ja skupa s njim...onda se on izvaljao,ustao i opet smo išli dalje...malo sam dupe nabubala,al niš strašno...
[Vrh] Go down
Nina
4. year of riding
4. year of riding
Nina


Female
Broj postova : 1309
Opomene : Jedna -.-"
Registration date : 02.06.2008

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptyuto 8 srp 2008 - 11:33

Ja sam jedan put isto pala na dupe zato što mi se konj propeo na stražnje noge nisam se dobro držala i pade ja! Laughing
[Vrh] Go down
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptyuto 8 srp 2008 - 11:46

Dency, preskocila je potok i onda sam ja skliznula dolje... Wink
ja sam se zacudila kad sto mama nije rekla nista za jahanje, kad sam rebra nabila jer sam stvarno jako i nespretno pala na leda sa velike visine iz iz nekog cudong pokreta..... Neutral
al sam sad prije 2 tjedna dobila zviz ladynom glavom u moje celo pa sam imala kvrgu na glavi 3 dana...... Padovi s konja - Page 4 289880
i kobile mi se stalno propinju pa su mi sad poceli pricat stvari tipa...joj pa to zapravo opasno, pazi sta radis....bla bla bla......
imam jos jedan uzasan terenac koji nikad necu zaboravit al mi se to ne da pisat.....
(sto se ja uvijek raspisem........ Padovi s konja - Page 4 625526 )
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptyuto 8 srp 2008 - 12:04

a neee....Laughing..ajde...napiši kaj je bilo na tom terencu...Laughing...Padovi s konja - Page 4 477762...
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptyčet 31 srp 2008 - 21:02

hehe...evo...danas sam ja prvi put pala s konja (kobile)....Kin...Padovi s konja - Page 4 477762.....probali smo malo galop...Smile....i bila sam na lonži....i Spoma ju je potjerala u galop...pa nije htela ići....pa joj je malo pokazala bič....i zaviknula galop...Wink.....i ona je naglo krenula....i valjda se zritnula....i tak...ja nisam imala uporište na prste....noge su mi ispale iz uzengija...Laughing....i lepo pala dole u ogradu....Padovi s konja - Page 4 461799...dočekala sam se na nogu (lijevu) i onda se prebacila na pgradu....odma sam se digla...i kaj....nije mi ništ....bila sam puna pijeska...one prašine...Laughing....i kaj....malo se očistim...i idemo natrag na Kin...Padovi s konja - Page 4 477762.....

evo....iskreno....odnekad sam se bojala...da ne padnem s konja...onak, kad počnem jahati...Smile....i sad se to dogodilo....ja sam to zamišljala sasvim drugačije....mislila sam da se budem jaaako prestrašila....Wink...al ne...u onom trenu kad sam padala...nije mi bilo svejedno...Laughing...al najiskrenije....nisam se prestrašila...Wink...i zapravo..........sad sam pala......i na tome mogu samo još više naučiti...Smile....Padovi s konja - Page 4 477762....
[Vrh] Go down
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptyčet 31 srp 2008 - 21:06

sad sam pala......i na tome mogu samo još više naučiti...
tocno tako.
i super sta si se odmah vratila na konja nakon pada,pokazujes da nemas straha od daljnenj padanja jer znas da je to sasvim normalni dio jahanja
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptyčet 31 srp 2008 - 21:09

da....nekima bi na mom mjestu za danas bilo dosta jahanja...Wink....a ja sam poslije toga radila one vježbe u kasu...Wink....i jahala laki kas još dosta...Padovi s konja - Page 4 477762....
ovaj pad me nije prestrašil...Laughing....i da...potpuno se slažem....to je sastavni dio jahanja...Padovi s konja - Page 4 477762....
[Vrh] Go down
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptyčet 31 srp 2008 - 21:13

kako smo danas ja i ti pametne.

ja kad sam prvi put zletila lijepo sam se digla stresla prasinu i nazad na konja,jos me vise vuklo da jasim da dokazem da me jedan mali pad ne moze zaustavit
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptyčet 31 srp 2008 - 21:14

ajoj...ma ena veze....ima izreka....ko nije nikad pao sa konja,taj nije nikad ni jahao...
misli se stvarno jahao Wink
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptyčet 31 srp 2008 - 21:17

da da...to kaze moja trenerica,ko ne padne s konja taj ne zna jahati
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptyčet 31 srp 2008 - 21:30

daaaa
to i moj trener kaže Laughing
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Equinox
7. year of riding
Equinox


Female
Broj postova : 5047
Age : 29
Location : bibinje
Registration date : 22.12.2007

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptyčet 31 srp 2008 - 21:36

uu, onda sam ja profi Shocked Laughing
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptyčet 31 srp 2008 - 21:39

Padovi s konja - Page 4 588345 Padovi s konja - Page 4 588345
hahaheheh
daa xD
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptyčet 31 srp 2008 - 21:41

ja sam pala samo 3 puta..al je bilo puuno puta kad je mene konj pokusavao bacit na sve nacine...al nedam se ja..prvo borba... XD ..a moj trener je pao i ostala mu noga unutra i konj ga vukao do rancha Suspect
[Vrh] Go down
Sweetie
2. year of riding
2. year of riding
Sweetie


Female
Broj postova : 314
Age : 33
Registration date : 29.07.2008

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptyčet 31 srp 2008 - 23:02

ja nikad nisam zapravo pala sa konja..jednom sam skliznula preko grebena i glave pravo na noge xD a jednom me je liberty svukla s nje...davala sam joj sargarepu(mrkvicu) pre nego sto sam je uzjahala...i majica mi je jako mirisala na mrkvice....i malo smo kasali na jednoj livadi i tako...i ona je stalno onako veselo rzala..i u jednom trenutku je stala pogledala me krajickom oka iskrenula glavu na vratu..onako..ceo vrat gore prema meni...i dohvatila me za majcu i povukla malo i ja pala Laughing e nikad to necu zaboraviti....inace..nikad nisam ovako jako pala...i jako me brine to sto kazu-nisi jahac ako ne padnes...tak oda...trudim se da srusim tu teoriju Wink ali..kako bi picek rekao...za sve postoji prvi put Wink
[Vrh] Go down
call me
3. year of riding
3. year of riding
call me


Female
Broj postova : 818
Age : 40
Registration date : 25.03.2008

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptypet 1 kol 2008 - 7:13

pala tri puta kada sam ucila jahati, odnosno 93. i odtada nisam.

vise ni ne razmisljam o tome da mogu pasti,vise se bojim da mi konj nekak ne blisne cool
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptypet 1 kol 2008 - 8:10

hehe..Laughing....

slažem se s onim kaj su maura i dency napisale...Padovi s konja - Page 4 477762....
[Vrh] Go down
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptypet 1 kol 2008 - 9:01

evo sad sam se vratila sa farme i frendica je pala sa opala dok je skakala preko prepone.ispala joj uzengija konj se izmaknuo i ona na pod.
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptypet 1 kol 2008 - 9:02

Opla.
Jel dobro?
[Vrh] Go down
http://google.hr
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Emptypet 1 kol 2008 - 9:03

**Maura** je napisao/la:
evo sad sam se vratila sa farme i frendica je pala sa opala dok je skakala preko prepone.ispala joj uzengija konj se izmaknuo i ona na pod.

jel to kojim slucajem sveznajuca ELENA??? Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Padovi s konja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Padovi s konja
[Vrh] 
Stranica 4 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Kupanje konja
» Valjanje konja
» Boje konja
» Agresija konja
» Anatomija konja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Općenito o jahanju-
Forum(o)Bir: