Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Pitanje, zbunjena sam!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
atta
4. year of riding
4. year of riding
atta


Female
Broj postova : 1929
Age : 33
Location : Velika Gorica, Drnek
Registration date : 18.05.2008

Pitanje, zbunjena sam! Empty
PostajNaslov: Pitanje, zbunjena sam!   Pitanje, zbunjena sam! Emptysub 7 svi 2011 - 8:22

Pliz neko ko zna...

Ne znam od kud da pocnem

Zadnjih dana sam se naslusala toliko prica o registru konja u hrvatskom stocarskom centru ( dolaze na ranc zigosat neke konje pa ne znam da li da zigujem i x-a).

Mene zanima, buduci da mi svi govore da kastriram x-a jer je uzgojno nevaljala zivotinja, da li je istina da su konji koji su upisani u registar svi uzgojno valjani? i da li svi konji kojima je pripust uredno prijavljen i kojima se znaju roditelji budu proglaseni uzgojno valjanima?

jer ja kad sam isla prepisat xanthusa na svoje ime, doslo mi je nakon tjedan dana pismo doma, tj rjesenje o izvrsenom upisu u upisnik uzgajivaca uzgojno valjanih zivotinja, s mojim brojem uzgajivaca, prebivalistem, imenom i prezimenom. i na kraju pise da se upis u taj upisnik uzgojno valjanih zivotinja odobrava za uzgoj konja. Sto znaci taj papir? da li to znaci da je x uzgojno valjana zivotinja ili sta??? nis ne kuzim....
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Pitanje, zbunjena sam! Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje, zbunjena sam!   Pitanje, zbunjena sam! Emptysub 7 svi 2011 - 21:48

A po čemu je on točno uzgojno nevaljala životinja? HT ko i svaki drugi, ono..
[Vrh] Go down
ivce
5. year of riding
5. year of riding
ivce


Female
Broj postova : 3235
Age : 31
Location : Croatia
Registration date : 31.12.2007

Pitanje, zbunjena sam! Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje, zbunjena sam!   Pitanje, zbunjena sam! Emptyned 8 svi 2011 - 6:53

Karla najbolje da to pitanje postaviš na Pegasusu, bojim se da ovdje nema ljudi koji bi ti mogli odgovorit na tvoje pitanje Neutral
[Vrh] Go down
atta
4. year of riding
4. year of riding
atta


Female
Broj postova : 1929
Age : 33
Location : Velika Gorica, Drnek
Registration date : 18.05.2008

Pitanje, zbunjena sam! Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje, zbunjena sam!   Pitanje, zbunjena sam! Emptyned 8 svi 2011 - 20:41

ja ne znam da li je uzgojno nevaljala zivotinja, ali mislim da je. zato sto mu je tata lipicanac, cisti, a mama je isto lipicanka ali o njoj nije vodena evidencija, ne znam ni ja tocno... zato iako x je lipicanac ne prizna se kao taj, nego kao toplokrvnjak. i on bi (bar ja tako mislim) trebao dobiti zig T.

necu nista pitati na pegasusu jer su bezobrazni i svakog popljuju.... nazvati cu u stocarski centar i raspitati se...
[Vrh] Go down
ivce
5. year of riding
5. year of riding
ivce


Female
Broj postova : 3235
Age : 31
Location : Croatia
Registration date : 31.12.2007

Pitanje, zbunjena sam! Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje, zbunjena sam!   Pitanje, zbunjena sam! Emptypon 9 svi 2011 - 20:47

Jedno pitanje.. Pod šta bi onda moj išao? Pitanje, zbunjena sam! 625526
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pitanje, zbunjena sam! Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje, zbunjena sam!   Pitanje, zbunjena sam! Empty

[Vrh] Go down
 
Pitanje, zbunjena sam!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pitanje :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Općenito o konjima-
Forum(o)Bir: