Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima

Go down 
+9
Equinox
furia_and_the_team
Ai La
my_love
BeRtA
Denc
suki
Magdalena
kuraz_the_best
13 posters
Autor/icaPoruka
kuraz_the_best
1. year of riding
1. year of riding
kuraz_the_best


Female
Broj postova : 59
Age : 29
Location : Poreč, Karlovac
Registration date : 11.12.2008

Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Emptyčet 9 tra 2009 - 17:45

paa..evo i ja sam smislila jednu temu Very Happy nadam se da ne postoji vec Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima 384910 ..ali mislim da ne.. Laughing ..pa eto pisite..koe su vase omiljene akticnosti s konjem?, kako provodite dan s njim? ili kako biste zeljeli provesti dan s konjem da je vas i tako.. Very Happy pisite..!
[Vrh] Go down
http://www.kk-furia.hr
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Re: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Emptyčet 9 tra 2009 - 19:17

ja sam pogledala....i mislim da nema takva tema, jedino ona slična "Što vam se najljepše dogodilo s konjima?"....

tak da....neznam....meni to ovisi o raspoloženju.....Smile....prekrasno mi je bilo prođlu subotu....najprije se malo maziti s konjem, a onda očistiti i to sve....i na ogromnu llivadu otići....on se pase, ti ležiš na travi, gledaš u nebo, slušaš muziku, promatraš svojeg konja....Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima 404390......

ili....neke lagane šetnjice kroz šume i livade...samon hodom....i onda doći do nekog mjesta, rasedlati konja i pustiti ga nek se pase, dok ti sjediš u hladu i promatrap ga (i još ak si s dečkom Laughing).....hehe.....

a svašta, stvarno ovisi o raspoloženju.......al ugl, druženje s konjem je dragocijeno, i kak god da provedem to vrijeme - sretna sam kaj imam tu priliku....Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima 404390....
[Vrh] Go down
kuraz_the_best
1. year of riding
1. year of riding
kuraz_the_best


Female
Broj postova : 59
Age : 29
Location : Poreč, Karlovac
Registration date : 11.12.2008

Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Re: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Emptyčet 9 tra 2009 - 19:31

upravo tako.. Very Happy ja kako god da provedem vrijeme sa konjem mi je tak prekrasno i makar se koji puta zna dogoditi da dodjem u porec a da ne jasim tai vikend nije mi zao jer sam se druzila s konjima i bilo mi je jednako lijepo kao da sam i jasila..

A sto se tice toga sta mi je bas naj..kako najvise volim provesti vrijeme s konjem..pa ono rano ujutro oko 7 izvesto konja van..ocistit ga namazat kopita poravnat grivu sve sve temeljito Very Happy kako ja to volim heheh i onda na mali teren od 15, 20 min. pa onda doma pa opet se malo cistit namazat kopita i u boks pa popodne trening i ic ga hladit na teren opet 15, 20 min Very Happy s puuuno druzenja s konjem izmedju ta dva jahanja Smile pa navecer ga proci sa glatkom cetkom da slucajno nebi ostalo skoreno od znaja bebi konju Very Happy i eventualno jos splest pletenicu od repa da mu za sutra bude valovit :DD evo tak ja volim provesti dan :DD
[Vrh] Go down
http://www.kk-furia.hr
suki
1. year of riding
1. year of riding
suki


Male
Broj postova : 195
Age : 43
Location : ....
Opomene : Četiri-Bann
Registration date : 23.09.2008

Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Re: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Emptyčet 9 tra 2009 - 19:53

ajme pa kolko puta mazes kopita??
i tako svaki dan??
[Vrh] Go down
kuraz_the_best
1. year of riding
1. year of riding
kuraz_the_best


Female
Broj postova : 59
Age : 29
Location : Poreč, Karlovac
Registration date : 11.12.2008

Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Re: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Emptyčet 9 tra 2009 - 20:05

ne tako par puta u 2 mj..mazemo 3 puta tjedno ali dva puta na dan..
[Vrh] Go down
http://www.kk-furia.hr
suki
1. year of riding
1. year of riding
suki


Male
Broj postova : 195
Age : 43
Location : ....
Opomene : Četiri-Bann
Registration date : 23.09.2008

Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Re: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Emptyčet 9 tra 2009 - 20:12

to nesto specijalno. prvi put cujem za takve "tretmane"

a ti si u klubu svaki dan ? ko uređuje konje kad ti nisi?
[Vrh] Go down
kuraz_the_best
1. year of riding
1. year of riding
kuraz_the_best


Female
Broj postova : 59
Age : 29
Location : Poreč, Karlovac
Registration date : 11.12.2008

Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Re: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Emptyčet 9 tra 2009 - 20:34

pa ostali clanovi ih sredjuju nisam jedina koja brine o konjima xD..nisam, svaki drugi vikend idem..
[Vrh] Go down
http://www.kk-furia.hr
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Re: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Emptypet 10 tra 2009 - 10:08

zanimljiva tema Very Happy .

Ja,baš svašta.Ja puno više volim da se družim sa Damom,nego da je jašem.Onda tako dođem kod nje,prvo se malo mazimo...Pa je onda sredim sve sve lepo Smile .I radim sa njom uvek one vežbe kao istezanja(što je bilo u konjima onda).I volim da pričam sa njom..Postalo mi je već kao navika da joj kažem šta se novo desilo,i tako,imam jednostavno tu potrebu..I onda radimo onako kako se ona oseća.Npr. ponekad vidim kada je umorna i onako nije joj baš do trčanja i sl. onda odemo na livadu i tamo duugo pase,i vratimo se.A ako vidim da je baš nabrijana,onda se ganjamo po ispustu,trčimo zajedno,i tako ,heh.I često se igramo onih igrica kao ( Parellijevih ).Ponekada idemo uu duuuge šetnje,znači od njenog ispusta pa oko ceeele ergele,pa preko njva,do jedene šumice,pa tamo ima livada,neki mali potočić i tako..Smile .Dama je jako pametna,i brzo uči,ali više volim da sa njom radim sa zemlje..
I dobro ovvo je mnogima glupo,ali ja dami često čitam.i kada oću npr. one vežbe ili igricu,ja njoj prvo to ispričam pa onda radimo. Razz
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Re: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Emptypet 10 tra 2009 - 10:28

meni to nije glupo, naprotiv, baš lijepo....Smile....
[Vrh] Go down
suki
1. year of riding
1. year of riding
suki


Male
Broj postova : 195
Age : 43
Location : ....
Opomene : Četiri-Bann
Registration date : 23.09.2008

Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Re: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Emptypet 10 tra 2009 - 10:47

pasa pasa pasa. svo slobodno vrijeme provedite s konjima vani i na zraku bit ce sretniji od mazenje u boxu i pricanja i citanja, a vani mozete i citat i pjevat im, i timarit i sve dok onu uzivaju na zraku i pasi. Wink)
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Re: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Emptypet 10 tra 2009 - 11:09

Dama je uvek na vazduhu..Jer je u laugh štali,i ima ogroman ispust i travu tamo i sve. Smile
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Re: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Emptysub 11 tra 2009 - 18:26

evo mene malo. ja obozavam kad konja cetkam ljubiti ga,maziti. i onda nam treba sat vremena da se spremimo.pa poslje jahanja kad ga ocetkam i sve,na pasu. ja sjedim ,a on pase.aww Very Happy ugl. svako druzenje sa konjem je jako vrijedno,barem meni Smile.
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Re: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Emptysub 11 tra 2009 - 18:29

^^
dobro da ti upoznas konja i on tebe Smile
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Re: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Emptysub 11 tra 2009 - 18:47

Very Happy
[Vrh] Go down
kuraz_the_best
1. year of riding
1. year of riding
kuraz_the_best


Female
Broj postova : 59
Age : 29
Location : Poreč, Karlovac
Registration date : 11.12.2008

Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Re: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Emptypon 13 tra 2009 - 6:18

je, je..stvarno kad god sam s konjima je super hehe..jucer sam im davala sol malo da lizu mi iz ruke pa sam skoro zaspala koliko mi je pasalo hehe..jednostavno me tako umire dok sam s njima da je to nevjerojatno..ali mene umirit..e to je umijeće xD..
[Vrh] Go down
http://www.kk-furia.hr
Ai La
3. year of riding
3. year of riding
Ai La


Female
Broj postova : 572
Age : 30
Location : °° NJIŠTIM UOKOLO = ) = ) = ) °°
Registration date : 29.05.2008

Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Re: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Emptypon 13 tra 2009 - 13:07

Uff..najviše volim kada smo vani na terenu.. obožavam kad sam zadnja sa svojim konjem jer me živciraju nejahači ispred i iza mene, a ja mora paziti na svo troje.. najljepše je kad si " sam " sa svojim konjem, pričaš mu, on ti an neki čudan neopisiv način uzvraća, stapate se u jedno, galopirate, a one ispred tko šiša.. samo ti i konj ste bitni! Inče, vollim kad su konji na paši pa trčkaramo zajedno i igramo se, mazimo se, pjevam im.. timarim, čistim.. jao sve je prekrasno..al nije sve u tome, napraviti nešto za konja me ispunjava.. očistiti boks, donijeti sijeno, napojiti, sve te male sitnice.. Very Happy
[Vrh] Go down
furia_and_the_team
1. year of riding
1. year of riding



Female
Broj postova : 4
Location : Poreč
Registration date : 23.04.2009

Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Re: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Emptyčet 23 tra 2009 - 15:39

tako i mene Very Happy
[Vrh] Go down
kuraz_the_best
1. year of riding
1. year of riding
kuraz_the_best


Female
Broj postova : 59
Age : 29
Location : Poreč, Karlovac
Registration date : 11.12.2008

Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Re: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Emptyčet 23 tra 2009 - 16:01

@ Ai La ...tocno to..ne gadi mi se cistit boks ako znam da ce konju bit ugodnije Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.kk-furia.hr
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Re: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Emptysub 27 lip 2009 - 15:50

Eh,sad čitam ovu temu..Heh,nikako..Nisam je videla od 1 meseca,a ni neću,najverovatnije nikada više,jer i ona i ždrebe idu..A ja nemam pojma kuda,sprečena sam da dođem da ih samo vidim.
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Equinox
7. year of riding
Equinox


Female
Broj postova : 5047
Age : 29
Location : bibinje
Registration date : 22.12.2007

Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Re: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Emptysub 27 lip 2009 - 16:41

Zašto si spriječena? (ako mi možeš odgovoriti?)
[Vrh] Go down
Lipizzan lover
1. year of riding
1. year of riding
Lipizzan lover


Female
Broj postova : 92
Age : 30
Location : štala-kuća
Registration date : 07.07.2009

Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Re: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Emptyuto 7 srp 2009 - 15:27

Ja svo svoje slobodno vrijeme provodim sa konjima gotovo 80 % slobodnog vremena.....sada kada je ljeto stalno sam u štali kod njih... jedino uđem u kuću jesti, spavati, tuširati se i možda odem i van navećer sa frendovima, ali u biti kuća-štala...pa i laptop si ponesem u štalu sjednem na balu slame...i tako tipkam dok me ždrijepci gnjave....u biti ja sam i sada u štali hehe....tu me mali smrad Pluto gricka igra se sa mojom kosom!! Meni je najbitnija neka veza između konja i čovjeka....jahanje i vožnja su mi nekako na dnu liste važnosti.....ja kada dođem u štalu pošto ih imam osam...idem redom.....malo vremena posvetim svakome! Dođem do konja pomazim ga, upitam kako je, ispričam mu nešto i tako idem dalje od konja do konja....onda kada sam ih sve obišla....onda se najčešće igram sa ždrjepcima u štali jer su svi zajedno pušteni...pa slobodno šetaju(mislim na ždrjebad)...to mi je nešto naj...obožavam se igrati sa njima!! Ali kada sam u depri naj češće odem do moje Gaetane jer sa njom sam jako povezana....ona mi je prvi konj zajedno sa Canissom i prošle smo puno toga...imam osječaj kao da smo vezane lancima....razumije me i ja nju razumijem i super se slažemo....tako kada sam u depri dođem do nje, popnem se na nju u štali i ležil na njoj naslonjena glavom na vrat i tako joj pričam o problemu koji me muči...i kada me onako pogleda svojim okicama odmah mi je bolje i znam da će sve biti u redu.....
[Vrh] Go down
atta
4. year of riding
4. year of riding
atta


Female
Broj postova : 1929
Age : 33
Location : Velika Gorica, Drnek
Registration date : 18.05.2008

Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Re: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Emptysub 15 kol 2009 - 9:45

ja kad dodem na ranc uvijek prvo pocistim x-a i rascesljam siske i repeka...
kad smo s tim gotovi odvedem ga u ispust i tamo ga malo izganjam.
nekad se hoce igrat nekad ne... tako da igranje ovisi o njemu.

poslije ispusta ga okupam ako se oznojio od jurcanja ili npr. od lonziranja pa poslije toga idemo na pasicu.

ako odlucim da se idemo setat onda ga isto prvo pustim u ispust pa idemo u setnju pa se kupamo i onda na pasu.

kad se vrati u box opet ga pocistim, dobije mrkvice, jabuke i to je uglavnom to.
[Vrh] Go down
Amalka
1. year of riding
1. year of riding
Amalka


Female
Broj postova : 57
Location : HR
Registration date : 12.05.2010

Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Re: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Emptysri 12 svi 2010 - 10:34

Dnevno oko 5-6 sati sam s kobilicom Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima 25150
[Vrh] Go down
Gabrijela
1. year of riding
1. year of riding
Gabrijela


Female
Broj postova : 127
Location : Vinkovci
Opomene : ....
Registration date : 05.04.2011

Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Re: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Emptyned 10 tra 2011 - 9:06

Inaće,kada sam u klubu češkam ih i četkam,mazim...Da imam svoga konja
onda bi taj dan izgledao ovako: četkala bi ga,jahala i gledala kako trči i pase
travu po ispustu Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima 556783
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty
PostajNaslov: Re: Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima   Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima Empty

[Vrh] Go down
 
Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Knjige o konjima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Općenito o jahanju-
Forum(o)Bir: