Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Verujete li u Boga?

Go down 
+11
call me
BeRtA
my_love
Ai La
Magdalena
Equinox
Manticore
Curly
Nikec
Emma
Denc
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

-
-da
Verujete li u Boga? - Page 2 Vote_lcap71%Verujete li u Boga? - Page 2 Vote_rcap
 71% [ 15 ]
-ne
Verujete li u Boga? - Page 2 Vote_lcap29%Verujete li u Boga? - Page 2 Vote_rcap
 29% [ 6 ]
Ukupno glasova : 21
 

Autor/icaPoruka
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptyuto 24 vel 2009 - 22:14

Baš tako. Wink
Samo jedno pitanje:
Zašto onda postoje bolesti?
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
call me
3. year of riding
3. year of riding
call me


Female
Broj postova : 818
Age : 40
Registration date : 25.03.2008

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptysri 25 vel 2009 - 6:41

da
[Vrh] Go down
Equinox
7. year of riding
Equinox


Female
Broj postova : 5047
Age : 29
Location : bibinje
Registration date : 22.12.2007

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptysri 25 vel 2009 - 9:53

E viš, to je i mene oduvjek zanimalo. Neutral
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptysri 25 vel 2009 - 9:57

Zato da ojačamo i da naučimo cijeniti zdravlje?
Recimo neki dan me užasno bolio trbuh, 'umirala' sam od boli i onda kad je prošlo sam skužila kak mi je zapravo super kad me ne boli.
A čekajte sad, sad mi je na duši da sve ovo ispred skomentiram, joj. Laughing
@Frčkava: Nemrem ti ništa protuargumentirat, ali se ne slažem. (osim onog djela da Bog i Crkva više nemaju pretjerane veze s vezom.)
Ako ćeš tražiti logične razloge zašt nešto ne postoji i kak sve to nema dokaza simo tamo, onda se zapitaj-odkud dokazi da ne postoje?
@Nika: Ono da je Bog stvarao svijet u 7 dana je relativno, nije to bilo 7 dana tipa 24h jedan dan. To smo mi još prije pričali o tome na vjeronauku, to je tak napisano, nemamo dokaza da je stvarao 7 dana. A ak se ne varam sve počinje sa 'U početku Bog stvori' bla, bla bla. Znači stvorio je od ničega, i neman ikakvog Bing Banga i tak to, bar ne po Bibliji.
@Matni: kak onda vjeruješ da ja postojim, ili bilo tko s ovog foruma? Laughing (krivo si se izrazi pa te vučem za jezik huhu )
@Denc: U tome je problem, većina sve što piše u Bibliji shvaća doslovno. Ne, ne znamo dal je Isus rođen 25.12. ili *buba* 5.6. Ljudi su to odredili (ili Crkva), o Tri kralja su vjerojatno apostoli pisali u koje ja vjerujem. Wink
Što se tiče Noine arke, prije dve godine il tak nešto sam na zadnjoj stranici Večernjeg vidila članak o tome da je pronađen neki kamen il whatever koji liči na Noinu arku prema rezolucijama, poklapa se. A i pronađena je na planini koja se spominje u Bibliji da je tamo bio taj veliki potop. Ugl. loša sam u zemljopisu (čitaj: grozna).
Ono da je Bog nastao od svemira bla bla bla je apsolutno krivo (po meni >.<). Zašto uvijek nešto mora nastati od nečega? To kai učimo na biologiji je jedno, apsolutno sam protiv toga da se tumači da je Bog 'nastao'. Osim toga u vjeri uvijek ima rupa, zašto ovo zašto ono, u tome i je poanta. Veliki vjernici će to ispuniti svojom vjerom, a ne sumnjom. I da, moraš prihvatiti činjenicu da nikad nećeš znat sve. Ako znaš, koja je poanta života?
@Magdo: Tvoja odluka oćeš ići na misu ili ne. Ali idemo tom logično-nelogično teorijom. Ima li ikakve logike kad se zaljubiš? Pa i nema često. I to je isto nelogično pa se događa. Mislim, tom teorijom, zašto bi bilo nestvarno ono što je nelogično?
@Ai La: *totally agreed* Very Happy
@opet Curly: Po kršćanskoj vjeri Bog se neće mješati u ovaj svijet. Oni koji su to radili će biti u paklu, ne? Osim toga, ovo o kome mi pričamo su ljudi. A ljudi su puni grijeha, ali i dobrote. I to svatko. Što se mene tiče, ti si očito izabrala oćeš vjerovati ili ne, onda je to to, nije li?
@Magdo: Isto ko i za Curly. Da 2/4 ljudi pokaže milost onda nebi bilo toliko beskućnika. To je pldo ljudske ruke, Bog nema ama baš nikakve veze s tim... Ima s beskućnicima. Znate onu 'sve što učiniste mojoj braći, ućiniste meni'.
@Manti: nemrem to zamislit, sorry. Laughing A to da se ti ne zamaraš takvim stvarima je opće poznato tak da, ništ novo.
@Denc: I don't get it. Neutral
@my_love: whatever. Verujete li u Boga? - Page 2 625526
@Denc: I still don't get it. x_x
@Piggy: *totally agreed* =)

Okej, ovo dalje sam skomentirala. Razz
Sad sam mirna, hvala na čitanju. xD
[Vrh] Go down
http://google.hr
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptysri 25 vel 2009 - 11:36

Laughing Laughing
Prvo,ja se sada neću raspravljati,samo govorim lepo smireno i tiho(pišem to da neko ne skuži pogrešno Wink )
Kako,ali kako nije logično da je Bog izmišljen?Dobro,nisam se ni ja samo probudila jednog dana i rekla:E pa vidi,Bog je izmišljen,dd.Već sam razmišljala,razmišljala,pa tražila po netu i po knjigama,pa gledala nke filmove,i na kraju došla do zaključka.Kao što je Curly rekla:"Što više saznajem,sve manje verujem!"Uglaaavnom,ne znam sad kaj sam htela reć Razz .Kad je Bog izmišljen da bi u svetu se svi pridržavali dobre strane,i da bi bio miiiir.Ali,dobro je i lakše imati nešto učega veruješ.Jer ti je onda lakše,kao da uvek imaš nekog da se osloniš.Samo što je taj "prijatelj" izmišljen,plod mašte.Okej,ajde dao je ljudima da bira(aha).A šta su onda ljudi stvorili bolest?Ne razumem,kažeš bolje nam je što imamo bolesti.Da li je bolje onom detetu što ima rak na mozgu sa 13 godina(čitala nešto u novinama,pa se setila sad)?Da li je njegova majka sretna što će izgubiti dete na jedan grozan način,a ceo je život pred njim bio?To će je naučiti da ceni?Da li su bol i patnja neophodni?Ili Bog testira njenu veru pa joj oduzima ono što najviše voli?Ili,neko dete što se slepo(ili npr kao invalid,ima puno primera) rodilo.Ni krivo ni dužno,do kraja života osuđeno sa svojom bolešću.

A kako ne kužiš? (mislim na ono što si napisala i don't get it)Koji deo?
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Nikec
Moderator
Moderator
Nikec


Female
Broj postova : 3288
Age : 29
Location : poso,kuca,birtija.
Registration date : 30.12.2007

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptysri 25 vel 2009 - 11:53

Slažem se skroz s Dens Smile
I da, ja jesam i krštena,pričešćena,firmana...I vjerovala sam u Boga,ali uzgubila sam vjeru u njega kakvoga se tumači skroz. Ajde,recite mi,može li se itko od vas nazvati pravim krščaninom i vjernikom? Ne vjerujem,jer svi,ali svi su prekršili barem 3 zapovijedi Božije. I kako cure kažu :"Što više saznajem,sve manje verujem!" Točno tako...Čitajuć o Velikom prasku,o razvijanju,evoluciji,o nećemu zbog čega su prije ljudi bili ubijani ili proglašeni ludima i praznovjernima ako bi pratili tu teoriju,a ne onu koju Crkva propisuje.
I...ako smo mi svi djeca Evina i Adamova,ili jednog od dvojice njihovih sinova(Abela ili Kaina,ne zna koji je ostao živ),baš kako je Ana rekla,da ne ponavljam,a i ne bih znala tak dobro to sročiti. Ali zašto nas onda ima toliko različitih, i zašto,ako Bog upravlja svima nama i sve je stvorio,zašto onda postoje različite vjere? Zašto je onda dopustio da se budisti klanjaju Budi,da postoji tisuće drugih Bogova u koje različiti narodi vjeruju isto kao i vi krščani u svog Boga? I oni imaju svoju teoriju o postanku,o svom Bogu, koji vjeruju da im donosi neko prosvijetljenje,spas ili što već. Oni vjeruju u drugačiji zagrobni život od Pakla i Raja,jer ih se tako učilo oduvijek. Da se itko od vas npr. rodio u Indiji,te da su vas odmalena drugačije učili i vi bi u to drugo vjerovali.
[Vrh] Go down
Ai La
3. year of riding
3. year of riding
Ai La


Female
Broj postova : 572
Age : 30
Location : °° NJIŠTIM UOKOLO = ) = ) = ) °°
Registration date : 29.05.2008

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptysri 25 vel 2009 - 12:20

To su sve isti Bogovi.. samo tumačeni po drugim načelima i izmijenjenoj priči.. samo je jedan pravi Bog = Isus, bio on nazivan Alah, itd.. .. I Bog nas je stvorio različitima, a naš je odabir kakvi ćemo biti.. loši ili dobri.. mi smo slobodni ljudi.. i naš je odabir hoćemo li činiti zlo ili dobro na Zemlji.. a na posljetku svi snosimo posljedice za svoja djela.. eto.. Smile
[Vrh] Go down
Nikec
Moderator
Moderator
Nikec


Female
Broj postova : 3288
Age : 29
Location : poso,kuca,birtija.
Registration date : 30.12.2007

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptysri 25 vel 2009 - 12:52

U krivu si,skroz. To nije sve isti Bog,ni najmanje.
Svi znamo kako je Isus izgledao,a kako Buda izgleda,ok,neznam se ja izrazit,ne mislim samo na izgled,već i na njihovu "prošlost" i teoriju o njihovu nastajanju.
[Vrh] Go down
Ai La
3. year of riding
3. year of riding
Ai La


Female
Broj postova : 572
Age : 30
Location : °° NJIŠTIM UOKOLO = ) = ) = ) °°
Registration date : 29.05.2008

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptysri 25 vel 2009 - 13:02

Nisi me razumjela što sam željela reći.. nije važan izgled.. dal je Isus imao crnu ili smeđu ili crvenu kosu.. ma nema veze.. izlazim iz ove teme.. svatko ima pravo na svoje mišljenje i svoja načela.. Verujete li u Boga? - Page 2 477762
[Vrh] Go down
call me
3. year of riding
3. year of riding
call me


Female
Broj postova : 818
Age : 40
Registration date : 25.03.2008

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptysri 25 vel 2009 - 13:07

nije uopce u pitanju Bog, Buda, ili koji god, u pitanju je vjera koja nas pokrece kada nas nista drugo nemoze potaknuti.

sva bozanstva su ista, samo ih razliciti narodi razlicito tumace i prikazuju
[Vrh] Go down
Nikec
Moderator
Moderator
Nikec


Female
Broj postova : 3288
Age : 29
Location : poso,kuca,birtija.
Registration date : 30.12.2007

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptysri 25 vel 2009 - 13:30

a ma no...
a ja očito preglupa za ovu temu,tak da i ja gibam odavde..xD
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptysri 25 vel 2009 - 16:30

Nika kužim te Smile
Kužim i šta Ai La pokušava reći,ali se ja ipak slažem sa Nikom.
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptysri 25 vel 2009 - 20:17

svako vjeruje u sta zeli i tu ne bi smio nikako nis imat s tim.. i glupo je to raspravljati na internetu, ja bi tu raspravljala cijeli dan, al neci, samo bi se vise nazivcirala..meni osobno kad neko kaze da ne vjeruje u Boga, kad vrijedja Crkvu, Bibliju i sve sta spada, s tim covjekom nebi pricala.. =) .. to me povrijedi, zato mislim da takve teme stavrno nema potrebe otvarat..
to je dobronamjeran savjet..

btw.sta ti berta znaci ne vjerovat u Boga i ic na vjeronauk!?
glupost,al oke..
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptyčet 26 vel 2009 - 13:52

nisam rekla da ne vjerujem..procitaj di sam potpisala..na Niku i Curly Wink
[Vrh] Go down
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptyčet 26 vel 2009 - 14:42

*Užasno sam se pronašla u ovome, pa evo 'mali' doprinos i od mene
Na anketi sam stisnula da…
Prethodno ne pročitavsi vase postove niti razmislivši zapravo o pitanju. Stisnula sam da, jer vjerujem u nešto više, neku silu koja nas vodi, koja nas je odredila ovakvima kakvi jesmo.
Kao mala sam svaku nedjelju išla u crkvu sa bakom, molila se, jednostavno sam vjerovala. Neki dan sam se tog sjetila i upitala samu sebe, što mi se pobogu dogodilo? Zar ja više ne vjerujem?

Sve što Crkva nalaže, 'promovira' i propovijeda mi ne 'drži vodu'. Vjera ni ne treba držati vodu kako su rekle AiLa i Emma, ali se s nekim stvarima ne slažem neke mi se ne sviđaju. A opet vjerujem.

Bilo je pitanja zašto je Bog onda dopustio ovo, zašto ono itd. Zašto ima ratova? Jer nam je Bog dao slobodnu volju, radimo što želimo. Dao nam je slobodu da sami biramo. Na nama je kojim ćemo putem krenuti.
Ne, Bog nije rekao da u njega treba vjerovati, ali imamo izbor vjerovati ili ne.

Nika, gore si rekla za različite vjere….
„Ali zašto nas onda ima toliko različitih, i zašto,ako Bog upravlja svima nama i sve je stvorio,zašto onda postoje različite vjere? Zašto je onda dopustio da se budisti klanjaju Budi,da postoji tisuće drugih Bogova u koje različiti narodi vjeruju isto kao i vi krščani u svog Boga? I oni imaju svoju teoriju o postanku,o svom Bogu, koji vjeruju da im donosi neko prosvijetljenje,spas ili što već. Oni vjeruju u drugačiji zagrobni život od Pakla i Raja,jer ih se tako učilo oduvijek. Da se itko od vas npr. rodio u Indiji,te da su vas odmalena drugačije učili i vi bi u to drugo vjerovali.“

Zašto je 'dopustio'? Pa neće nas on tjerati da nešto činimo. Imamo slobodnu volju i ja iza toga stojim.
Dao nam je smjernice koje će nam pomoći u životu. Na nama je da odaberemo put koji će nas voditi.

Ne bi htjela previše filozofirati jer… ja sam negdje na sredini…Ni sama ne znam.
Ja sam u onome 'što više saznajem, to manje vjerujem' nažalost.
Vjerujem u neke stvari, u neke više ne. Živo me zanima dokle će to ići.
Nema smisla petljati se u tuđa vjerovanja, ali mi se tema sama po sebi svida, zgodno je raspravljati o tome.
I za kraj, u potpunosti potpisujem Curlyn prvi post. Što po značenju i smislu i lijepo napisano Wink
[Vrh] Go down
suki
1. year of riding
1. year of riding
suki


Male
Broj postova : 195
Age : 43
Location : ....
Opomene : Četiri-Bann
Registration date : 23.09.2008

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptyčet 26 vel 2009 - 15:09

slazem se s nekim ko je vec napisao da je tema bespotrebno otvorena.
jer je to pitanje vjerujes li u Boga pre osobno/intimno da bi se sad tako bezvze klikalo da ili ne i uprazno govorilo vjerujem nevjerujem.
ako neko vjeruje u Boga kako ga god on u sebi zamislja, on moze vjerovat u njega, postivat ga, molit se, i da to nikog od okoline ne zanima, niti on to na nikakve vanjske znakove treba pokazivati/dokazivati . Wink
i nekak mi je nekulturno nekog pitat i uopce u drustvu otvarat diskusiju vjere u Boga. jer ljudi su razliciti i nikad neznas kog mozes povrijedit, dovest u neugodnu situaciju tim pitanjem i temama. Wink
i osobno mislim da se nemamo kome opravdavat o svojoj vjeri i davat razloge za i protiv, imamo slobodu izbora i prema tome...... Wink)))
[Vrh] Go down
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptyčet 26 vel 2009 - 15:31

ne razumijem samo zasto bi to bilo preintimno?
zar je sramota ili bilo sto drugo reci 'ja vjerujem u Boga' npr... ja vjerujem u Sunce...
po kojem je to kriteriju intimno?
ok ako netko ne zeli rec, ne treba forsirat, ne treba napadat, ne treba vrijedat..

Sa ostatkom posta se slazem, al mi ovaj dio fkt nije jasan
[Vrh] Go down
suki
1. year of riding
1. year of riding
suki


Male
Broj postova : 195
Age : 43
Location : ....
Opomene : Četiri-Bann
Registration date : 23.09.2008

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptyčet 26 vel 2009 - 16:32

osobna je stvar vjerovati u nesto. unutrasnje stanje.i nikog se ne tice Wink


Citat :
zar je sramota ili bilo sto drugo reci 'ja vjerujem u Boga' npr... ja vjerujem u Sunce...

upravo to. nekome vjerovati u nesto, Boga, znaci puno vise, i slozenije je stanje od same izjave u prazno :"...ja vjerujem...."
jer ja nemoram i ne zelim nekom rec :"...ja vjerujem...." da bi vjerovao Wink
malo teze ce shvatit mlađi al nema veze.
[Vrh] Go down
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptyčet 26 vel 2009 - 17:14

Samo kad mi nekaj treba... xD šalim se... Smile

Pa ja vjerujem...ali ne vjerujem u ono da je Bog stvorio svijet u 7 dana,Adam i Eva i te gluposti...
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptyčet 26 vel 2009 - 17:37

Ako ti je preintimno,nemoj pisati i završena stvar.
Šta mi sad imaš tu govorit da je preintimno,ne znam šta oćeš od mene,da zaključam temu??Mislim,gle,i mislim ovo na najlepši mogući način,mene baš briga da li ti veruješ u Boga ili ne.Ja sam temu otvorila,i rasprava uopšte nije ni malo napadana,naprotiv je na neki način čak i ugodna.Tema će ostati,a ti možeš napisati da ne želiš da odgovoriš jer ti je preintimno,ali ne i da mi sada ne znam nalažeš da bi trebala da zatvorim temu.Ako neko hoće da piše-nek piše,ako neće-papaaa *smajlić-koji-maše*
"osobna je stvar vjerovati u nesto. unutrasnje stanje.i nikog se ne tice Wink"


A ionako sam skužila da se manje-više svi slažemo,i da niko ne veruje baš u sve šta govori Crkva(naravno da postoje izuzetci).Al akj,ja volim pričat sa ljudima koji imaju isto mišljenje kao i ja,međusobno se dopunjavati itd(npr kao sa Nikom)..

Jao,ajd nemam ti kaj više reći.Meni je većina ovog foruma jako dobra,mislim nešto kao prijatelji,i ja sam postavila temu,da svi zajedno o njoj raspravljamo i pričamo.Onaj koji misli da tem nije az njega,da je preosobna,super,odlično-nemoj više ulaziti u temu,a pre svega ne piši i stvar odlično rešena.
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptyčet 26 vel 2009 - 20:00

BeRtA je napisao/la:
nisam rekla da ne vjerujem..procitaj di sam potpisala..na Niku i Curly Wink

meni si na msnu napisala da NE vjerujes..
suki je napisao/la:
slazem se s nekim ko je vec napisao da je tema bespotrebno otvorena.
jer
je to pitanje vjerujes li u Boga pre osobno/intimno da bi se sad tako
bezvze klikalo da ili ne i uprazno govorilo vjerujem nevjerujem.
ako
neko vjeruje u Boga kako ga god on u sebi zamislja, on moze vjerovat u
njega, postivat ga, molit se, i da to nikog od okoline ne zanima, niti
on to na nikakve vanjske znakove treba pokazivati/dokazivati . Wink
i
nekak mi je nekulturno nekog pitat i uopce u drustvu otvarat diskusiju
vjere u Boga. jer ljudi su razliciti i nikad neznas kog mozes
povrijedit, dovest u neugodnu situaciju tim pitanjem i temama. Wink
i
osobno mislim da se nemamo kome opravdavat o svojoj vjeri i davat
razloge za i protiv, imamo slobodu izbora i prema tome...... Wink)))

svaku rijec potpisujem Very Happy
kidam iz ove teme Smile

EDIT:DAJ SE nauči više da ne pišeš dva posta za redom,pa mod si!

Densi
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptyčet 26 vel 2009 - 20:16

pa ne vjerujem u Boga kakvog ga crkva predstavlja Wink
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptyčet 26 vel 2009 - 20:26

ajme joj denc,strasno... Rolling Eyes
strasan mod.. :S

@berta, a u kakvog onda ti to vjerujes?
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptyčet 26 vel 2009 - 20:29

A da ja zaboravila da nisi mod Verujete li u Boga? - Page 2 62404 Sori
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Emptyčet 26 vel 2009 - 20:33

jesam mod.. al u preponskom samo Wink
ako cemo vec ic u detalje...ajde dosta offa...
idem napravit koju temu..xD
[Vrh] Go down
Sponsored content





Verujete li u Boga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Verujete li u Boga?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: OSTATAK :: Psihologija & filozofija-
Forum(o)Bir: