Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 The Secret-Tajna

Go down 
+3
Magdalena
Equinox
Denc
7 posters
Autor/icaPoruka
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

The Secret-Tajna Empty
PostajNaslov: The Secret-Tajna   The Secret-Tajna Emptysri 7 sij 2009 - 21:43

Pa pre nego što se ja raspišem....čitali..?
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Equinox
7. year of riding
Equinox


Female
Broj postova : 5047
Age : 29
Location : bibinje
Registration date : 22.12.2007

The Secret-Tajna Empty
PostajNaslov: Re: The Secret-Tajna   The Secret-Tajna Emptysri 7 sij 2009 - 21:45

Noup, al bi htjela. Kakva je? Smile
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

The Secret-Tajna Empty
PostajNaslov: Re: The Secret-Tajna   The Secret-Tajna Emptysri 7 sij 2009 - 21:46

nisam ni ja...Laughing..
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

The Secret-Tajna Empty
PostajNaslov: Re: The Secret-Tajna   The Secret-Tajna Emptysri 7 sij 2009 - 21:46

Meni je baš zanimljiva...I zanima me da li stvarno to uspe i meni...I ima jako dobrih misli..Prepišem posle.Smile
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Vikica
3. year of riding
3. year of riding
Vikica


Female
Broj postova : 574
Age : 28
Location : Somewhere over the rainbow <3
Registration date : 04.08.2008

The Secret-Tajna Empty
PostajNaslov: Re: The Secret-Tajna   The Secret-Tajna Emptyuto 13 sij 2009 - 1:52

Isto,nisam citala..al bi htjela.. The Secret-Tajna 86067
[Vrh] Go down
Melita
3. year of riding
3. year of riding
Melita


Broj postova : 576
Age : 51
Registration date : 16.03.2008

The Secret-Tajna Empty
PostajNaslov: Re: The Secret-Tajna   The Secret-Tajna Emptyuto 13 sij 2009 - 8:00

Čitala! Knjiga koju bi svatko trebao imati doma i DA, funkcionira...
[Vrh] Go down
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

The Secret-Tajna Empty
PostajNaslov: Re: The Secret-Tajna   The Secret-Tajna Emptypon 19 sij 2009 - 23:12

Denc je napisao/la:
Pa pre nego što se ja raspišem....čitali..?
a kud je ovo isparilo? Laughing Wink
[Vrh] Go down
atta
4. year of riding
4. year of riding
atta


Female
Broj postova : 1929
Age : 33
Location : Velika Gorica, Drnek
Registration date : 18.05.2008

The Secret-Tajna Empty
PostajNaslov: Re: The Secret-Tajna   The Secret-Tajna Emptysub 20 lip 2009 - 8:50

ja sam ju procitala! predobra knjiga!!

prepisat cu iz predgovora jedan dio:

"Prenosila se stoljećima, mnogi su je željeli, mnogi su je skrivali, ponekad bi se izgubila, ponekad bi je netko ukrao. Tu su stoljećima staru Tajnu poznavali neki od najistaknutijih ljudi povijesti; Platon, Galileo, Beethoven, CArnegie, Einstein, kao i drugi izumitelji, teolozi, znanstvenici i veliki mislioci. Sada se Tajna otkriva čitavome svijetu.

Učeći Tajnu shvatit ćeš na koji način možeš imati, biti i napraviti sve što poželiš. Spoznat ćeš tko uistinu jesi. Spoznat ćeš istinsku veličanstvenost koja te očekuje."
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

The Secret-Tajna Empty
PostajNaslov: Re: The Secret-Tajna   The Secret-Tajna Emptysub 20 lip 2009 - 12:24

Heh Maja nisam to videla.
Pa nezz,niste mi se baš činili zintresovanim,ali na jednom drugom forumu sam pričala o tome:

Dency je napisao/la:
Noname2 je napisao/la:
Ah, to večno isticanje dobrih strana može vrlo lako (ako se ne kontroliše) da napravi više štete nego koristi. Ako se mi lepimo za pozitivne delove (i često nebitne) negativnog događaja, možemo prevideti zaiste bitne delove koje će nam dati realan uvid i situaciju ili problem. Kada tek shvatimo kako stvari realno stoje, možemo se pozabaviti unapređenjem stanja u kojem smo se našli i razumno pozabaviti sa rešavanjem problema, bez propraćenih iskrivljenih ili preuveličanih shvatanja situacije koje mogu biti nus-efekat određenih naučenih tendencija.
Pa da,ali ne kaže niko da treba preterivati u pozitivnom mišljenju.Ne treba ni u čemu preterivati,pa tako ni u ovome,ali zašto bi mislio i nervirao se oko nečega što treba da se desi,umesto da se ne brineš i da misliš kako će sve ok proći.To negativno razmišljanje ima možda jednu pozitivnu stranu:nikada se nećeš razočarati,ali ako je verovati Rhondi Byrne(autorica knjige tajna) neće poći loše ukoliko snažno veruješ u to.

Iz knjige:

Bob Proktor (filozof pisac i životni trener)
Sigurno se pitate šta je tajna.rećiću vam kako sam je ja shvatio.

Svi mi posedujemo beskonačne moći.Svi upravljamo svojim životima po potpuno istim zakonima.Prirodni zakoni svemira su toliko precizni da bez ikakvih problema možemo da napravimo čak i svemirski brod,pošaljemo ljude na Mesec i predvidimo trenutak njihovog spuštanja do delića sekunde.

Bez obzira gde se nalazite,u Indiji,u Australiji,na Novom Zelandu,u Stokholmu,Londonu,Tornotu,Montrealu ili Njujorku,svi mi raadimo sa jednom jedinom moći.S jednim zakonom: Zakonom privlačnosti!
Tajna je zakon privlačnosti.
Sve ono što vam se dešava u životu,vi privlačite u svoj život.Privlačite ga snagom slika u svom umu.Privlačite sve ono o čemu razmišljate.
"Svaka ja vaša misao stvarna-ispunjena silom"


Najveći učitelji koji su ikada živeli rekli su nam da je zakon privlačnosti najmoćniji zakon svemira.
Pesnici poput V. Šekspira,R. Brauninga i V. Blejka rekli su nam to svojim pesma.Kompozitori poput L. van Betovena saopštilu su nam to svojom muzikom.Slikari poput L. da Vinčija prikazuju ovo saznanje na slikama.Veliki mislioci kao što su Sokrat,Platon,R. Voldo Emerson,Pitagora,F. Bejkon,I. Njutn,J.V. fon Gete i V. Igo zapisali su ga u svojim delima i učenjima.Njihova imena su besmrtna,a njihov uticaj
preživeo je vekove.
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Sponsored content





The Secret-Tajna Empty
PostajNaslov: Re: The Secret-Tajna   The Secret-Tajna Empty

[Vrh] Go down
 
The Secret-Tajna
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: Ostale knjige-
Forum(o)Bir: