Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Što vam se najljepše dogodilo s konjima?

Go down 
+5
Magdalena
BeRtA
black pearl
Nina
khan
9 posters
Autor/icaPoruka
khan
2. year of riding
2. year of riding
khan


Female
Broj postova : 362
Age : 30
Location : Khan i ja galopiramo plažom..=D
Registration date : 05.06.2008

Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Empty
PostajNaslov: Što vam se najljepše dogodilo s konjima?   Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Emptyned 29 lip 2008 - 14:48

..ovdje napišite neki događaj s konjem kojeg čete zauvijek pamtiti..nešto lijepo što vam se dogodilo,nešto smiješno....itd.... awek awek awek

npr.ja nikad neću zaboraviti kada sam bila na terenu s Khanom i bile su sa mnom frendice...pa smo se jedna frendica i ja utrkivale po jednom brdu...stalno smo galopirali...i na zadnjih par stotina metara sam pustila Khana da ide najbrže što može i samo ga malo lupila petama....bilo je predivno..još je malo puhalo i letjeli smo... Što vam se najljepše dogodilo s konjima? 405272 Što vam se najljepše dogodilo s konjima? 405272 iza nas se samo dizala prašina,a ostale smo ostavili daleko iza sebe......naravno pobjedila sam... Što vam se najljepše dogodilo s konjima? 61795 Što vam se najljepše dogodilo s konjima? 61795
a jednom kad sam četkala Khana sam se sagnula da mu očistim kopita i on me je namjerno gurnuo,a ja sam pala na riticu i onda je Khan zanjištio kao da mi se smije...a buba moja mala.... bubili
[Vrh] Go down
Nina
4. year of riding
4. year of riding
Nina


Female
Broj postova : 1309
Opomene : Jedna -.-"
Registration date : 02.06.2008

Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se najljepše dogodilo s konjima?   Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Emptyned 29 lip 2008 - 14:54

Joj...........
Meni se puno toga dogodilo:padala sam,jahala sam...........
Ali najljepše je bilo kada sam ugledala ove plementite životinje......
(to jest kada sam ih prvi out jahala....) Što vam se najljepše dogodilo s konjima? 556783
[Vrh] Go down
black pearl
3. year of riding
3. year of riding
black pearl


Female
Broj postova : 767
Age : 31
Location : zg
Registration date : 24.12.2007

Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se najljepše dogodilo s konjima?   Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Emptyned 29 lip 2008 - 15:14

meni je svaki trenutak sa bilo kojim konjem predivan...., najljepši je osijecaj kad znas da te konj prepoznaje, da te cijeni,postuje i voli...
[Vrh] Go down
Nina
4. year of riding
4. year of riding
Nina


Female
Broj postova : 1309
Opomene : Jedna -.-"
Registration date : 02.06.2008

Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se najljepše dogodilo s konjima?   Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Emptyned 29 lip 2008 - 15:15

Potpisujem pearl...... Što vam se najljepše dogodilo s konjima? 556783 ........
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se najljepše dogodilo s konjima?   Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Emptyned 29 lip 2008 - 17:48

black pearl je napisao/la:
meni je svaki trenutak sa bilo kojim konjem predivan...., najljepši je osijecaj kad znas da te konj prepoznaje, da te cijeni,postuje i voli...

potpisujem Što vam se najljepše dogodilo s konjima? 556783
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se najljepše dogodilo s konjima?   Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Emptyned 29 lip 2008 - 18:59

i ja potpisujem.......Što vam se najljepše dogodilo s konjima? 556783...
[Vrh] Go down
black pearl
3. year of riding
3. year of riding
black pearl


Female
Broj postova : 767
Age : 31
Location : zg
Registration date : 24.12.2007

Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se najljepše dogodilo s konjima?   Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Emptyčet 3 srp 2008 - 14:04

potpisali me... Very Happy

weeeee hrvatska
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se najljepše dogodilo s konjima?   Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Emptypon 7 srp 2008 - 9:59

Meni je najljepši osjećaj bio prvih dva tri kruga galopa u manježu sa Sarom u formi. I bio je onako, sumrak. Predivno Što vam se najljepše dogodilo s konjima? 556783
[Vrh] Go down
http://google.hr
carmen...
3. year of riding
3. year of riding
carmen...


Female
Broj postova : 710
Age : 29
Location : kod carmen i caspera
Registration date : 11.03.2008

Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se najljepše dogodilo s konjima?   Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Emptyuto 8 srp 2008 - 10:19

black pearl je napisao/la:
meni je svaki trenutak sa bilo kojim konjem predivan...., najljepši je osijecaj kad znas da te konj prepoznaje, da te cijeni,postuje i voli...
potpisujem te
ali jedan od lepsih trenutaka koji ce mi svakako ostati zauvek u secanju je bio kad sam prvi put videla caspera,zdrebe koje sam toliko cekala da se ozdrebi,i kad sam ga prvi put pomazila,sad kad ga gledam kako raste,i svakako svi nezamenjivi trenutci sa carmen Što vam se najljepše dogodilo s konjima? 556783
[Vrh] Go down
call me
3. year of riding
3. year of riding
call me


Female
Broj postova : 818
Age : 40
Registration date : 25.03.2008

Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se najljepše dogodilo s konjima?   Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Emptyuto 22 srp 2008 - 8:11

pa evo, bilo mi je super,kad je kobila s kojom radim sam primila zvalu u usta,a to sam upravo htjela,ili jucer kad su se prepali kad sam izasla iz sume u roza kabanici, ali su stali cim su mi culi glas.
[Vrh] Go down
khan
2. year of riding
2. year of riding
khan


Female
Broj postova : 362
Age : 30
Location : Khan i ja galopiramo plažom..=D
Registration date : 05.06.2008

Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se najljepše dogodilo s konjima?   Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Emptyuto 22 srp 2008 - 19:43

...evo mene...danas i jučer sam bila na ranchu...( prespavala sam tamo )....i lonžirala sam Pascala...sluša sve na glas i nije do danas nakon što bi se zaustavio htio nikome doć na riječ "DOĐI"...al danas sam se zagledala u njegove oči...polako mahnula rukom prema sebi i rekla "DOĐI"...nevjerovatno,al je došao...i tako poslije stalno...weeee
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se najljepše dogodilo s konjima?   Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Emptyuto 22 srp 2008 - 19:51

hhe...bravo...baš lijepo...Što vam se najljepše dogodilo s konjima? 556783...Što vam se najljepše dogodilo s konjima? 477762...
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se najljepše dogodilo s konjima?   Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Emptyuto 22 srp 2008 - 20:36

aaaa Što vam se najljepše dogodilo s konjima? 404390ž
slatko
ali msilim da nije on došao jer si mu ti rekla dođi Wink
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
khan
2. year of riding
2. year of riding
khan


Female
Broj postova : 362
Age : 30
Location : Khan i ja galopiramo plažom..=D
Registration date : 05.06.2008

Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se najljepše dogodilo s konjima?   Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Emptysri 23 srp 2008 - 10:49

pa normalno da nije....došao je jer je vidio da ga razumijem i d mu vjerujem,a i on je vcjerovao meni i došao....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Empty
PostajNaslov: Re: Što vam se najljepše dogodilo s konjima?   Što vam se najljepše dogodilo s konjima? Empty

[Vrh] Go down
 
Što vam se najljepše dogodilo s konjima?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kupanje s konjima
» Knjige o konjima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Općenito o konjima-
Forum(o)Bir: