Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Hod, kas, kenter ili galop?

Go down 
+10
khan
Nina
Equinox
FEKHRA
my_love
Manticore
Denc
Maura
BeRtA
Emma
14 posters

?
Hod
Hod, kas, kenter ili galop? Vote_lcap6%Hod, kas, kenter ili galop? Vote_rcap
 6% [ 2 ]
Kas
Hod, kas, kenter ili galop? Vote_lcap21%Hod, kas, kenter ili galop? Vote_rcap
 21% [ 7 ]
Kenter
Hod, kas, kenter ili galop? Vote_lcap29%Hod, kas, kenter ili galop? Vote_rcap
 29% [ 10 ]
Galop
Hod, kas, kenter ili galop? Vote_lcap44%Hod, kas, kenter ili galop? Vote_rcap
 44% [ 15 ]
Ukupno glasova : 34
 

Autor/icaPoruka
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Hod, kas, kenter ili galop? Empty
PostajNaslov: Hod, kas, kenter ili galop?   Hod, kas, kenter ili galop? Emptypet 13 lip 2008 - 12:48

Pa pitanje je jednostavno. Što mislite je najbolje? U guštanju, vježbanju i udubonosti. Da je u svemu ne mora biti u svemu senzacionalno ali da ima neki prosjek da inje u nečemu grozno a u nečemu fenomenalno. Mislim da me razumijete.
Dakle glasajte awek
[Vrh] Go down
http://google.hr
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Hod, kas, kenter ili galop? Empty
PostajNaslov: Re: Hod, kas, kenter ili galop?   Hod, kas, kenter ili galop? Emptypet 13 lip 2008 - 15:14

Ja sam dala svojn glas za galop...Neam pojma zakaj Laughing ..Nekak ga najvise volim Very Happy
[Vrh] Go down
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

Hod, kas, kenter ili galop? Empty
PostajNaslov: Re: Hod, kas, kenter ili galop?   Hod, kas, kenter ili galop? Emptypet 13 lip 2008 - 15:16

i ja sam za galop
to je pravi gust...mene galop opusta...
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Hod, kas, kenter ili galop? Empty
PostajNaslov: Re: Hod, kas, kenter ili galop?   Hod, kas, kenter ili galop? Emptypet 13 lip 2008 - 15:37

i ja sam dala glas za galop ali onaj na ravnoj čistini kada pustiš konja da juri u beskraj i k'o što bi lids rekla "osvaja livadu"
Hod, kas, kenter ili galop? 556783
e,to je pravi galop
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Hod, kas, kenter ili galop? Empty
PostajNaslov: Re: Hod, kas, kenter ili galop?   Hod, kas, kenter ili galop? Emptypet 13 lip 2008 - 15:40

Hmmmmm
Ja mislim da je kas ipak najbolji. U njemu se najbolje vježbe isfuravaju, i nije dosadan ko hod. Opet nije tako težak i sve, neznam kak da kažem. Mislim da je kas najbolji za vježbanje, a opet nije dosadan i drag mi je Hod, kas, kenter ili galop? 556783 To za one koji nisu profesionalni jahači pa nemreju još uvijek sve u galopu.
[Vrh] Go down
http://google.hr
Manticore
4. year of riding
4. year of riding
Manticore


Male
Broj postova : 2119
Age : 33
Location : City Of Jastrebarsko
Registration date : 30.04.2008

Hod, kas, kenter ili galop? Empty
PostajNaslov: Re: Hod, kas, kenter ili galop?   Hod, kas, kenter ili galop? Emptypet 13 lip 2008 - 17:30

Kenter definitivno
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Hod, kas, kenter ili galop? Empty
PostajNaslov: Re: Hod, kas, kenter ili galop?   Hod, kas, kenter ili galop? Emptypet 13 lip 2008 - 17:45

keneter, laganica....pravilnija i bolje za konje, manja sansa da se udari.. makar mi je gust galopirat, ali radije galop...
[Vrh] Go down
FEKHRA
1. year of riding
1. year of riding
FEKHRA


Broj postova : 83
Registration date : 06.06.2008

Hod, kas, kenter ili galop? Empty
PostajNaslov: Re: Hod, kas, kenter ili galop?   Hod, kas, kenter ili galop? Emptypet 13 lip 2008 - 18:34

Glas za kas Laughing - putna brzina, najbrže stigneš kud trebaš, a ne umoriš konja ko u galopu.
[Vrh] Go down
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

Hod, kas, kenter ili galop? Empty
PostajNaslov: Re: Hod, kas, kenter ili galop?   Hod, kas, kenter ili galop? Emptypet 13 lip 2008 - 18:36

kad sam naucila kasati jeda sam cekala jahanje da idem kasati zaljubljeni
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Hod, kas, kenter ili galop? Empty
PostajNaslov: Re: Hod, kas, kenter ili galop?   Hod, kas, kenter ili galop? Emptypet 13 lip 2008 - 18:37

Meni je na samome početku kas bio grozan. Poslije sam uvijek imala upalu mišića, sada mi je to laganica ko udisanje zraka Very Happy
[Vrh] Go down
http://google.hr
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

Hod, kas, kenter ili galop? Empty
PostajNaslov: Re: Hod, kas, kenter ili galop?   Hod, kas, kenter ili galop? Emptypet 13 lip 2008 - 18:38

meni je kenter grozan..uvijek imam upalu misica,a kad sam na terenu u polusjedecem polozaju onda ne
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Hod, kas, kenter ili galop? Empty
PostajNaslov: Re: Hod, kas, kenter ili galop?   Hod, kas, kenter ili galop? Emptypet 13 lip 2008 - 19:44

meni je kas ono....čisto samo ok a sve ostalo mi je super jer mi je u kasu malo teže da prebacujem(u dresuri) ispruženi,radni i to Razz


Zadnja promjena: Dency; pon 7 srp 2008 - 19:31; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Equinox
7. year of riding
Equinox


Female
Broj postova : 5047
Age : 29
Location : bibinje
Registration date : 22.12.2007

Hod, kas, kenter ili galop? Empty
PostajNaslov: Re: Hod, kas, kenter ili galop?   Hod, kas, kenter ili galop? Emptypet 13 lip 2008 - 20:29

sjedeći kas na udobnom konju je pravi gušt Hod, kas, kenter ili galop? 404390
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Hod, kas, kenter ili galop? Empty
PostajNaslov: Re: Hod, kas, kenter ili galop?   Hod, kas, kenter ili galop? Emptypet 13 lip 2008 - 21:21

slažem se..i pogotovo kad konj stepuje,to još učim ali mi je prefora Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Hod, kas, kenter ili galop? Empty
PostajNaslov: Re: Hod, kas, kenter ili galop?   Hod, kas, kenter ili galop? Emptysub 14 lip 2008 - 10:57

*Luna* je napisao/la:
meni je kenter grozan..uvijek imam upalu misica,a kad sam na terenu u polusjedecem polozaju onda ne

da jer je kenter tezi, trebas više radit listovi, sjedistem, i konj vise radi kicmom i vise je sanse da ce se zaustavit, pa ga noprmalno, ti i trebas vise tjerat i misici ti vise rade, dok u galopu konja postus i konj radi manje s kicmom,a ti samo sjedis gore Wink
ali meni je svejedno kenter drazi... Smile
[Vrh] Go down
Nina
4. year of riding
4. year of riding
Nina


Female
Broj postova : 1309
Opomene : Jedna -.-"
Registration date : 02.06.2008

Hod, kas, kenter ili galop? Empty
PostajNaslov: Re: Hod, kas, kenter ili galop?   Hod, kas, kenter ili galop? Emptypon 7 srp 2008 - 8:55

Dajem glas za galop.......... Razz jer..nekako me opušta...
[Vrh] Go down
khan
2. year of riding
2. year of riding
khan


Female
Broj postova : 362
Age : 30
Location : Khan i ja galopiramo plažom..=D
Registration date : 05.06.2008

Hod, kas, kenter ili galop? Empty
PostajNaslov: Re: Hod, kas, kenter ili galop?   Hod, kas, kenter ili galop? Emptyuto 8 srp 2008 - 9:58

ja sam za kenter..nekako mi je najbolji...brzo,a opet elegantno i lijepo...
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Hod, kas, kenter ili galop? Empty
PostajNaslov: Re: Hod, kas, kenter ili galop?   Hod, kas, kenter ili galop? Emptyčet 10 srp 2008 - 8:40

ja volim kenter.....onako kao da plivas sa konjem..kao da ste jedno..to mi je predivno....ali zato ooooooobozavam galop....obozavam da u polusedecem polozaju "osvojimo livade"...to mi je predivno...dok jos vetar duva....pa kad pogledam na kratko dole vidim grivu konja i vetar koji prolazi kroz nju... ma...jako volim da galopiram... Hod, kas, kenter ili galop? 404390
[Vrh] Go down
Meridet
2. year of riding
2. year of riding
Meridet


Female
Broj postova : 252
Location : U mom malom svijetu...:)
Registration date : 08.07.2009

Hod, kas, kenter ili galop? Empty
PostajNaslov: Re: Hod, kas, kenter ili galop?   Hod, kas, kenter ili galop? Emptysri 8 srp 2009 - 21:58

Ja volim galop osjećaj je kao da letiš da te ništa ne može zaustaviti dok trener ne vikne pređi u kas neka odmori malo. dida
[Vrh] Go down
Lipizzan lover
1. year of riding
1. year of riding
Lipizzan lover


Female
Broj postova : 92
Age : 30
Location : štala-kuća
Registration date : 07.07.2009

Hod, kas, kenter ili galop? Empty
PostajNaslov: Re: Hod, kas, kenter ili galop?   Hod, kas, kenter ili galop? Emptyčet 9 srp 2009 - 10:01

Hod- obožavam duge šetnje...


Zadnja promjena: Lipizzan lover; ned 9 kol 2009 - 9:59; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Meridet
2. year of riding
2. year of riding
Meridet


Female
Broj postova : 252
Location : U mom malom svijetu...:)
Registration date : 08.07.2009

Hod, kas, kenter ili galop? Empty
PostajNaslov: Re: Hod, kas, kenter ili galop?   Hod, kas, kenter ili galop? Emptyčet 9 srp 2009 - 12:05

Galop je stvarno dobar,a i hod ako si na terenu.
[Vrh] Go down
Ai La
3. year of riding
3. year of riding
Ai La


Female
Broj postova : 572
Age : 30
Location : °° NJIŠTIM UOKOLO = ) = ) = ) °°
Registration date : 29.05.2008

Hod, kas, kenter ili galop? Empty
PostajNaslov: Re: Hod, kas, kenter ili galop?   Hod, kas, kenter ili galop? Emptyčet 30 srp 2009 - 19:11

sve u svemu jedno bez drugog bez trećeg ne bi moglo.. hod mi je malo premonoton ako satima traje.. Kas je super jer puno ne umara konja i uglavom je jako ugodan ako konj ima udoban i ujednačen kas.. kada smo odlazili na višesatne terene, i to sam vrijeme stalno jahala američku kasačicu, zbog mnogo vremena provedenog u sedlu, puno umarajućeg kasa i sedla koje me nažuljalo.. prva sam dva terena imala ogromne modrice između prepona i koljena, negdje na sredini.. ako znate na što mislim.. ali kasnije sam se navikla i bilo je predobro.. kas me najviše od svega umara.. kenter je baš taman ako konj ne vuče previše.. što se s mojim curama jako rijetko događa.. ali kad nisu pune snage i to se da izvući iz njih i to je nešto najljepše pa je kenter moj odabir.. a galop je pravi užitak, adrenalin i brzina i kraćenje zavoja.. privatne utrke.. hehe.. strava, ali kratko traje i uglavnom ne stignem uživati zato što se konji uglavom razbacaju u pravom galopu pa moram neprestano biti napeta i na oprezu da moj konj ne prestigne vodećeg trenerovog.. što je malo zeznuto.. eto malo mojeg mišljenja o kretanjima što se terena tiče =))
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hod, kas, kenter ili galop? Empty
PostajNaslov: Re: Hod, kas, kenter ili galop?   Hod, kas, kenter ili galop? Empty

[Vrh] Go down
 
Hod, kas, kenter ili galop?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kenter ili galop

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Općenito o jahanju-
Forum(o)Bir: