Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci

Go down 
+30
Ivana:)
pepa
Pero
maja_horses
kuraz_the_best
fiona
Picek
Nikec
Peppy
debi
call me
carmen...
Teychee
khan
Emma
Equinox
Curly
Maura
Sunshine
Manticore
Melita
natalija
Volim konje
my_love
cile
western
Denc
Magdalena
Mia
BeRtA
34 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Autor/icaPoruka
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci   Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Emptypet 11 pro 2009 - 15:44

tocnije od Matea. Mateo ga je dobio na poklon za rodendan. ne brkati stvari Wink. i da,smijesno mi je Ana kako pricas da ti je Morlock drag ovo ono,a slucajno mi je neko ispricao pricu kako te se konj jednom grbom(ili cime vec)rijesio i da vise nisi htjela sjest na njega. sorry ako sam okrutna al morala sam to rec Laughing

inace,lara the prasica. ljubav Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 404390
[Vrh] Go down
Ana iz Pule
2. year of riding
2. year of riding
Ana iz Pule


Female
Broj postova : 262
Location : U sedlu...Pula
Registration date : 19.11.2009

Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci   Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Emptypet 11 pro 2009 - 19:13

Haha, znala sam da ćeš mi to spomenut xD Predpostavljam da ti je to Mateo ispričao ali oke... xD
Bili smo na terenu i na Morlocka nitko nije htio sjest budući da ga Mateo tako često jaše -.- Pa sam išla ja. Prvo mi je napravio 6 grba na betonu, i još sam bila iza Čokolade. Koma. Sišla sam i otišla prva jer me prije nisu čekali pa sam bila zadnja. Bila sam prva i sve je bilo ok. Onda smo došli u šumu i krenuli na onaj put gdje je kažun. malo je za*ebavao, ali nema veze. Potjeram ga ja u galop i još 5 grba i skrene pod devedeset stupnjeva u rabašpanje i ja sam se bacila na pod po nekom trnju, jbt mislila sam da ću umrijeti -.- Presedlali smo ga jer sam mislila da mu sedlo smeta. Onda je Klara inzistirala da ga ona jaše pa sam ja otišla na Tadeni. Nju je isto zaje... ali manje. i ugl...to je to.
I ne nisi bila okrutna jer to nije istina Very Happy

I Morlock je baš drag konjić. Jahala sam ga i prije tog s*anja i poslije i ne kužim u čemu je problem Very Happy
[Vrh] Go down
Ana iz Pule
2. year of riding
2. year of riding
Ana iz Pule


Female
Broj postova : 262
Location : U sedlu...Pula
Registration date : 19.11.2009

Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci   Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Emptypet 11 pro 2009 - 19:19

Sorryte na dvopostu, samo da nadodam! Morlock je Sandrin konj ( Mateova, Nikolinina i Andreina mama), a dobio ga je Mateo, ali budući da se on valjda nije brinuo o njemu dobila ga je Andrea. To su mi rekle Andrea i Sandra. Tako, da, on je Andrein konj. Very Happy
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci   Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Emptysub 12 pro 2009 - 10:09

Ma sta ti pricas molim te? Rolling Eyes Da se nije brinuo?!? Sorry,al ja sam bila svaki dan s njim gore dok je cistio box i sve. To sto ga Mateo nije jasio,nije tvoja stvar Ana,njegov je konj i moze ga jasit makar svakih 5 godina. To se ne tice ni tebe ni ikog. Wink Morlock je po papirima Sandrin jer Mateo nije punoljetan i nemoze bit konj na njegovo ime. I ja sad neznam sta su one tebi ispricale al vidjet cemo ciji je konj sad kad Mateo dode na ranch. xD Laughing
[Vrh] Go down
Ana iz Pule
2. year of riding
2. year of riding
Ana iz Pule


Female
Broj postova : 262
Location : U sedlu...Pula
Registration date : 19.11.2009

Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci   Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Emptysub 12 pro 2009 - 19:46

Bio je danas na ranchu... Ne kužim šta si time htjela reć. Glej ja ne izmišljam stvari, ja sam ti napisala samo što su mi rekle Nikolina, Andrea i Sandra, a u to spada i taj dio sa brigom za konja. Nisam glupa da idem izmišljat stvari -.-
Ajde sad ćemo preko privatnih da ne zaspamamo cijelu temu Wink
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci   Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Emptysub 12 pro 2009 - 20:57

Nisam ni rekla da izmisljas. Samo kazem da je konj i dalje Mateov. Ajde posalji pm. Smile
[Vrh] Go down
Ana iz Pule
2. year of riding
2. year of riding
Ana iz Pule


Female
Broj postova : 262
Location : U sedlu...Pula
Registration date : 19.11.2009

Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci   Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Emptyned 13 pro 2009 - 11:01

Sad više ne trebam Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Icon_lol
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci   Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Emptyned 13 pro 2009 - 11:23

A dobro. Ugl. onime sam htjela rec da kad Mateo dode na ranch i zabrani odredenim ljudima da jasu Morija ce se vidit dal je vlasnik ili ne. Wink
[Vrh] Go down
Ana iz Pule
2. year of riding
2. year of riding
Ana iz Pule


Female
Broj postova : 262
Location : U sedlu...Pula
Registration date : 19.11.2009

Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci   Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Emptypon 14 pro 2009 - 12:52

Aha, okee Very Happy
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci   Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Emptysub 9 sij 2010 - 14:42

Ukrala sam Ranchu sa fejsa par slikica od zdrebadi jer su slike predivne. Very Happy Pa evo vam Wink

Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 21056_1176025369534_1495091925_3041 - galoop Very Happy. prvi je Napoleon,onda ova kobilica koja je najsvjetlija je Libera i do nje je Nick Smile

Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 21056_1176025409535_1495091925_3041 -sa desno na lijevo: Libera,Nick i Napoleon Smile

Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 21056_1176025449536_1495091925_3041
-sa desno na lijevo: Libera,Napoleon i Nick Very Happy
[Vrh] Go down
Ana iz Pule
2. year of riding
2. year of riding
Ana iz Pule


Female
Broj postova : 262
Location : U sedlu...Pula
Registration date : 19.11.2009

Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci   Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Emptysub 9 sij 2010 - 20:35

Photos by: Boris zaboravila prezime Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Icon_redface
Zoki mi ih je poslao, savršene su Very Happy Prvi mi je na pozadini Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 404390
[Vrh] Go down
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci   Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Emptysub 9 sij 2010 - 20:36

Meni je zadnja predobra Laughing preslatki su mališani Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 404390
[Vrh] Go down
Ana iz Pule
2. year of riding
2. year of riding
Ana iz Pule


Female
Broj postova : 262
Location : U sedlu...Pula
Registration date : 19.11.2009

Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci   Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Emptysub 9 sij 2010 - 20:42

Evo par fotka sa snježnog jahanja i terena Very Happy

Heli na Johnu, ja na Nadin i Andreica na Niki Smile
Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 2v3hrer

Nadin vodi Smile
Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Fnzdco

Labuđe jezero xD
Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 4g1xky

Heli i Andrea
Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Dcy9g7

Nadin i ja galopiramo, a prati nas Nika Smile
Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 4kvjgy

Helica i Johnko Patonko
Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Ftpw9g


Tura Manjadvorci-Hrboki-Manjadvorci Smile

Heli i John se isfuravaju ispred lokve Razz
Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 2yytksm

Vero i Miško se isfuravaju kroz lokvu Razz
Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 14xf21e

Niki i Andreica
Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 2djnd37

Nadin i ja Very Happy
Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 2n1w2o2
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci   Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Emptyned 10 sij 2010 - 17:29

zadnja je prekrasna,od onih prije slika Very Happy
[Vrh] Go down
VaNNa
1. year of riding
1. year of riding



Female
Broj postova : 47
Location : Bjelovar
Registration date : 13.05.2010

Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci   Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Emptyčet 30 ruj 2010 - 13:25

Baš lijepe slike,zakon mi je Miško,takav malecki a čujem da se hrabro bori sa svima na utrkama,među najljepšima mi je Viktorija(voli se kupati,jelda?),htjela bi vas jednom posjetiti...Super ste mi ko klub Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 25150
[Vrh] Go down
Gabrijela
1. year of riding
1. year of riding
Gabrijela


Female
Broj postova : 127
Location : Vinkovci
Opomene : ....
Registration date : 05.04.2011

Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci   Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Emptypet 8 tra 2011 - 19:32

Prekrasni su mi svi...No nekako su mi Falcon i Niki više slađi...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci   Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci - Page 13 Empty

[Vrh] Go down
 
Ranch Barba Tone ili KK Manjadvorci
[Vrh] 
Stranica 13 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-
» Kamp Manjadvorci 2008.
» Endurance-Manjadvorci 26.4.2008.
» III. Djecji ljetni jahaci kamp Manjadvorci 2009.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Ranchevi, ergele, klubovi-
Forum(o)Bir: