Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Kevin Bacon's vrhunski proizvodi od sada i u Hrvatskoj !!!

Go down 
Autor/icaPoruka
DinBru9698
1. year of riding
1. year of riding



Female
Broj postova : 10
Location : Zagreb
Registration date : 13.07.2010

Kevin Bacon's vrhunski proizvodi od sada i u Hrvatskoj !!! Empty
PostajNaslov: Kevin Bacon's vrhunski proizvodi od sada i u Hrvatskoj !!!   Kevin Bacon's vrhunski proizvodi od sada i u Hrvatskoj !!! Emptypet 23 srp 2010 - 8:49

S osobitim zadovoljstvom mogu vam ponuditi vrhunske Europske proizvode za njegu nogu i kopita konja Kevin Bacon.


Ovi potpuno prirodni proizvodi razvijeni su na Odjelu veterinarske medicine Sveučilišta Liege u Belgiji. Proizvode sam koristio tijekom mojeg boravka u školi u USA, nastavio sam ih koristiti svakodnevno kod mojih klijenata, a oni se već dugi niz godina koriste u velikim kasačkim i galopskim štalama diljem Europe kao i u renomiranim veterinarskim klinikama Njemačke, Francuske, Belgije i Ujedinjenog Kraljevstva.

Kevin Bacon's proizvode koristi i Njemačka olimpijska konjička reprezentacija i njihov potkivač g. Dieter Krohnert te višestruki svjetski pobjednik u potkivanju g. Billy Crothers.

Više informacija o proizvodima, cijene kao i način naručivanja možete pronaći na web adresi http://www.potkivanjekonja.com
[Vrh] Go down
 
Kevin Bacon's vrhunski proizvodi od sada i u Hrvatskoj !!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: OSTALI LJEPOTANI :: Mali oglasnik-
Forum(o)Bir: