Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 "Današnja djeca"

Go down 
+4
Curly
Nikec
Denc
Manticore
8 posters
Autor/icaPoruka
Manticore
4. year of riding
4. year of riding
Manticore


Male
Broj postova : 2119
Age : 33
Location : City Of Jastrebarsko
Registration date : 30.04.2008

"Današnja djeca" Empty
PostajNaslov: "Današnja djeca"   "Današnja djeca" Emptypon 15 lip 2009 - 22:42

E ovak,zanimaju me tuđa mišljenja u vezi nečega.
Meni fkt nisu jasna ta današnja "djeca",ok i ja sam dijete,al mislim na ove mlađe od mene 2,3,4 godine. Ne znam kak je kod vas u vašim gradovima, al kod mene u Jaski je uvijek bio "običaj" da se svi okupljamo tu kod nas na glavnom trgu,pogotovo preko ljeta. Moja i ekipa i ja smo uvijek uzeli gitaru, neš malo cuge i ono,zajebancija praktički do zore. I prije par godina je uvijek sve bilo krcato na tom trgu, uvijek neke ekipice i to. I sad svake godine sve manje, evo ove godine ak ima sve skupa 5 ljudi, i to se poberu najkasnije u 10 doma. Meni fkt nije jasno koji je ku*ac toj djeci, kaj su oni svi sad doma i drkaju po fejsu,msn-u,pa daj ajde,kaj nije 5 puta bolje bit negdje vani,na klupicama,livadama,bilo gdje,kaj nije bolje pričat s nekim uživo,a ne prek msn-a. Ja stalno razmišljam o tome kak su se djeca promjenila,tj. njihov "način života" za razliku od moje generacije npr.,a to je samo par godina razlike,kaj se to fkt može samo tak promjenit. Ili npr. baš klinci kaj imaju 5,6,7 godina. Oni svi sad imaju neke bolesne kompove,play statione, miljun igrica i deri po tome. Uopće se ne znaju zabavljat. Ja kad sam bio tak klinac, i bio sam prek ljeta uvijek kod bake na selu, ja sam po cijele dane izvodio neke glupsoti,gradio kućice za ptice, u pješčaniku radio ne znam kaj sve ne, pentro se po drveću, ganjao kokoši po dvorištu,ma stalno nekaj. Da mi je neko dao 2 drvene kocke znao bi se zabaviti. I to je za mene lijepo djetinjstvo,a ne ovo kak danjašnji klinci, meni je to fkt katastrofa. Kaj će oni jedni drugima prepričavat kad će bit sratiji,iiii kak sam prošo onu igricu u 2 dana,staaari moj. Baš jadno,ne kužim zkj se to sve tak mjenja,baš mi je neshvatljivo to....
Ufff,fkt sam se raspisao,ajd da čujem kaj vi svi velite na to.
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

"Današnja djeca" Empty
PostajNaslov: Re: "Današnja djeca"   "Današnja djeca" Emptypon 15 lip 2009 - 22:54

Kontam šta hoćeš da kažeš..Ja jesam mlađa,ali ja sam se stvarno uvek znala zabavljati a i sada se znam.Kada sam bila manja po ceo dan sam bila na ulici,nije me niko mogao uvući u kuću.A naravno da nisam bila jedina,pre su se deca skuplajala na ulici i igrala a ne ispred nečijeg kompjutera..Sećam se da smo se uvek igrali tako što smo se podelili u dve grupe prema strani ulice na kojoj živimo,i ratovali jedno protiv drugog..Uz to je bilo 1000 dogodovština,a mašta tek koju smo imali.. Malo ko je onda imao kompjuter,a na TVu nismo viseli previše,osim jutarnjih i večernjih crtaća.Znali smo da se zabavimo sa bilo čime,sami smo smišljali igre,bez igračaka i bez kompjutera i ostalog..Penjali smo se na drveće i igarli u blat,nismo čak ni igralište imali ili je bilo na toj udaljenosti da ni smo smeli da idemo tamo.
Neki dan mi dođe mlađa sestra,i gledam je,samo porukice n mobilni..A 10ak godina dete.Kada sa njima oćeš da se igraš bez skupih igračaka na koej su navikli oni ne znaju šta bi..nemaju ni malo mašte,pa nije ni čudo kad ispiraju mozak igricama..

Što se tiče sadašnje zavisnosti od neta,imam ju..Ali uvek,uvek bi radije bila napolju sa nekim umesto se dopisivala..Džabe i smajlići i slike i zvuk i sve kada oni ne mogu da dočaraju kada si sa nekim uživo..Ali ipak je dobro ako imaš nekog ko ti nije blizu,pa se čuješ sa njim,ili ovako mišljenje preko foruma razmenjuješ,a i naučiš puno toga...Ali uglavnom je kompjuter,MSN,FACEBOOK, postali ZAMENA za druženje

dobra tema lex
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Nikec
Moderator
Moderator
Nikec


Female
Broj postova : 3288
Age : 29
Location : poso,kuca,birtija.
Registration date : 30.12.2007

"Današnja djeca" Empty
PostajNaslov: Re: "Današnja djeca"   "Današnja djeca" Emptypon 15 lip 2009 - 22:57

Ja se slazem s tobom leko.
Evo ja zivim na selu...i svako ljeto je predobro. Svaki dan smo u parku,na klupici s gitarama decki,iza skole,nasa stara mjesta,izvodimo gluposti,smijemo se i zabavljamo,na biciklima odemo svuda pa radimo gluposti i odlicno nam je...Proslo ljeto nikad necu zaboravit. Svaaaki dan je bio za pamcenje,u parku do ne znam ni koliko i uvijek nademo neku zanimaciju ak nist drugo neku temu za razgovor i nikad nam nije dosadno i vrijeme proleti ko ne znam ni ja sta. I to obozavam. A kako je poceli,imam osjecaj da ce i ovo ljeto biti takvo. I subotom u grad i tamo nam je predobro,naplesemo se,neki napiju al sta sad,sakupi nas se ekipa ogromna. I to mi je super sto se znamo zabavit,nema sanse da je nama dosadno. Mi si samo organiziramo nesto.A kod nas su ceste i neke festice,zabave,gitarijade i takve stvari. Na selu je drugacije nego u gradu cini mi se. Tu smo si mi ekipa svi ko velika obitelj i znamo se svi od uvijek i odrasli smo skupa. Ja ne znam sta bi bez njih. Svaka klupa u parkicu pise svoju pricu,svaka ulica ove male najdraze selendre,ma sve.A ja sam se isto uzivila ^^

Dixi upala si mi Razz heheh
Potpisujem teee.
Kao mala nisam ni gledala tv.Samo cijele dane vani,u dvoristu,kod bake,na ulici,kod prijatelja ,u parkicu ili bilo sto. I gledam sad te nove generacije,pa ise to se vise ne zna zabavljat. Pa ja sam navukla na sebe najobicnije krpe koje sam imala i udri brigu na veselje,zaboli me za sve,meni super. A sad ove klinke,sve nesto fensi smensi umisljeno i usminkano,samo neka ljubomora...ma bzvz.
[Vrh] Go down
Manticore
4. year of riding
4. year of riding
Manticore


Male
Broj postova : 2119
Age : 33
Location : City Of Jastrebarsko
Registration date : 30.04.2008

"Današnja djeca" Empty
PostajNaslov: Re: "Današnja djeca"   "Današnja djeca" Emptypon 15 lip 2009 - 23:03

@ Nika

Kažeš da je to tak ne selu drugačije nego u gradu,al Jaska ti nije neki grad,to ti je zapravo ko veliko selo, druga stvar je Zagreb,to ne možeš tak tam. Mene užasno živicra kaj je to sad u Jaski tak sve mrtvo,baš me ubija to...
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

"Današnja djeca" Empty
PostajNaslov: Re: "Današnja djeca"   "Današnja djeca" Emptypon 15 lip 2009 - 23:06

Heheh Niks i ja tebe potpisujem Razz
A šta mogu kad isto mislimo..A baš je tako.

Jbt pa oni su zatrovani medijima,ne smjeu da izađu na ulicu ako nisu baš ko što si ti rekla fensi šmensi i ušminkani..Ja do jedno 10te godine sam čim ustanem napolje,vratim se na ručak,i onda večera kupanje i spavanje..I NIKADA mi nije bilo dosadno,a nikada nismo imali igračke..Mama mi smao kad zahladi prebaci kroz prozor neki duks,i to je to,izgledala sma normalno-kao dete,pravo,prljava i najobičnije bučena,a mislim da bi današnji klinci za to rekli ajem vidi seljanke..ili tako nešto...
sada,baš kao što ej Nika rekla..Svaka klupa piše svoju priču..Ja živim u gradu,ali ovde jeste drugačiej.Ja sam odrsala na sleu,i drugačije je..Ali i ovde možeš da nađeš tako društvo,gde su svi ko braća i sestre i vole se međusobno,poznaju već godinama..A sa takvim društvom,samo uživancija,ma kakva dosada..Uvek nešto radimo..Pazi kada smo neki dan napravili kućicu u žbunju,mislim.. Laughing ..Od fensera nisam ni očekivali ništa drugo osim."Božeeee.. Rolling Eyes " .Ali baš me briga,mi smo se zabaviliii..Poenta je što je današnju decu sve SRAMOTA i nemaju ni malo mašte.Ali ja gledam,ovi fenseri,oni su isti ko i deca..makar imali 20 godina..Samo misle šta će drugi reći,a o tome se ne misli kada se naliješ ko svinja i ljubiš sa svima.. Rolling Eyes .A nekako pošto je rokera i ostalih alterntivaca malo,onda je i u gradu ko na selu..mala zajednica gde svako svakog zna Smile . ALi ZG ili tako nešto,BG ja mislim da bi umrla tamo.. No
što se tiče leta mislim da će biti ludo,svakog vikedna svirke..Ali ne verujem ni da ću da idem uopšte..:S


Pazi mene što pišem ko da imam 50 godina,pa kao..Ova današnja deca..Ništa ne valjaju.. Razz
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Manticore
4. year of riding
4. year of riding
Manticore


Male
Broj postova : 2119
Age : 33
Location : City Of Jastrebarsko
Registration date : 30.04.2008

"Današnja djeca" Empty
PostajNaslov: Re: "Današnja djeca"   "Današnja djeca" Emptypon 15 lip 2009 - 23:20

E drito to denc,danas ih je sve sramota. Npr. ekipa mojih godina i par godina mlađi, sve neka šminka i nema šanse da bi oni sad sjedili u parkiću na klupi il na podu ispred klupe i pili pivu iz q-packa,to sve sad mora bit cici mici nekaj,ma daj ajd...
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

"Današnja djeca" Empty
PostajNaslov: Re: "Današnja djeca"   "Današnja djeca" Emptypon 15 lip 2009 - 23:31

Da..ali nije sramota proći u sred zime u dopi*njaku i sa dekolteom do pupka,da ne pričam da sa blagom dozom ponosa pričaju kako su se nalili votkom juče i odvalili..
A baš kod tog sedenja dole im padne napamet da će da se prehlade..Nema veze što je ona obukla suknju dužine 20 cm,to je IN ,i svi će da se okreću za njom,tako da je verovatno i zdravo..
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

"Današnja djeca" Empty
PostajNaslov: Re: "Današnja djeca"   "Današnja djeca" Emptypon 15 lip 2009 - 23:34

Eh, Manti, znaš ono kak stari ljudi često pričaju: "U mojim godinama...". To ti je to dragi moj, starimo.
Ja sam sebe oduvijek uvjeravala da nikad nebum takva, al eto. Sve češće ulovim samu sebe kak se pitam "pa kaj je toj deci, dok sam ja bila u njihovim godinama.."

Gledam svojeg malog bratića, ima 7 godina. Dođe k meni i vidi laptop na stolu, i onda počinje.
"Anaa, a imaš još onu igricu na laptopu?"
-"Koju?"
"A znaš ooonu, sa skijanjem?!"
-"Aha, tu. Ne, nemam je više, obrisala sam ju."
"Imaš koju drugu?"
-"Nemam, ne igram ti se ja baš na laptopu."
"Pustiš me onda da si ja nađem nekaj na internetu? Tam ti ima puno igrica, znaš."
hjuh
Ajd, ide se i van igrati, često se vozi s frendovima s biciklima ili se igraju vani na livadi ispred zgrade. Al ipak, kod mene su najzanimljiviji lap i nintendo, tek se onda sjeti da imam hrpu društvenih igara, loptu, rekete za badminton itd..
Ja sam recimo gradsko dijete, živim u kvartu u kojem se baš i nisam imala s kim igrati, al sam ipak često visila s burazom i njegovim frendovima pa smo se lovili po dvorištu, igrali se svega i svačega, najveći je gušt bil po ljeti kad smo imali bazen vani. Laughing Obožavala sam ići didi i baki u gorice, tam je najlepše bilo probuditi se ujutro u 5 i ići kroz polja tražit srne. Bili smo sretni kad smo se nakon 5 sati vratili doma i našli 2 traga, a kamoli kad smo konačno uspeli naći cijelo krdo na jutarnjoj paši. No okej, nisu svi takvi, ne vole svi prirodu. Danas takvi bulje u kompjutere, nekad su gledali cartoon network cijele dane. Naravno, i tu se svašta promijenilo, al ne tolko ko kod ovih malo starijih.

Mene više muči to kaj dok odem van u 3 ujutro po gradu vidim cure od 13-14 godina koje hodaju ruku pod ruku pijane ko daske, ne znaju di su ni kak se zovu, jedna je doslovno zelena kak joj je zlo, druga ne zna valjda ni da ima noge, a kamoli da bi se mogla poslužiti njima da hoda a ne da pada svaka 2 koraka. Ne znam, meni je to jednostavno nepojmljivo. Da ne spominjem zagrebačke klinke (ne nužno samo zagrebačke, al njih konkretno gledam svaki dan; općenito djecu iz većih gradova koja odmalena imaju usađen stav da je sve skupo dobro i da se s tim treba hvaliti jer si onda bolji od drugih), voze se u tramvaju njih 5 i raspravljaju o tome kak ova ima privatnu frizerku koja joj dolazi doma, ova je bila na manikuri, ova ima pradinu torbicu blablabla, a nisu još ni osnovnu školu završile.
Isto tak, gledam recimo Denc i Niku. Nemam ja ništ protiv toga da one idu van do jutra pa se malo napiju, nisu jedine. Nije moja stvar. Meni bi recimo u njihovim godinama bil vrhunac otići u kino u 9, otići u grad u šetnju i na sladoled i doma, to je to. Krajem osnovne sam još znala s frendicom dovući stare barbike s tavana. Laughing

Imam dojam ko da se današnjoj, ajmo reći djeci, nekud jako žuri odrasti. Ajmo čim prije počet ići van, početi piti, pušiti, biti vani do jutra, raditi gluposti po gradu i baš budemo si kul. Meni recimo često fali djetinjstvo, pitajte mojeg dečka. "Današnja djeca" 86067 Kolko put sam skakutala po cesti ko malo dijete, durila se jer nisam mogla dobiti sladoled ili skakala od sreće kad smo u kino otišli gledati crtić. Laughing Još dan danas u sobi doma imam košaru punu plišanih igračaka, dvije su i tu u Zagrebu, čuvaju krevet kad ja nisam u njemu. Laughing A da ne spominjem histerično oduševljenje s ljuljačkama u parkovima. "Današnja djeca" 86067 A dobro, svako ima svoje veselje.

Uostalom, to ovisi i o mentalitetu. Neki odrastu prije, neki kasnije (a neki nikad "Današnja djeca" 86067). Ja ne kužim ni neke ljude svojih godina pa i starije, u čemu je tolki gušt da odeš van, napiješ se ko majka, zbariš se s nekim random tipom, plešeš do jutra i onda dok se trijezniš na putu do doma razmišljaš kakvu si glupost napravil i usput skužiš da su ti negde putem ispali ključevi iz torbice i da ti fali novčanik (okej, ekstremni primjer, al događalo se). Meni je idealan izlazak otići nekud van na cugu, odigrati si par partija biljara, napričati se i nasmijati, ili vani na klupici uz gitaru popiti flašu vina i pjevati. Volim i ja otići povremeno na ples do jutra, ali onda se ispucam za sljedeća 2 mjeseca ako ne i više i ne fali mi to.. Nekima je to ritual svaki vikend.

No da, sad sam nasrala sve i svašta, uglavnom ne baš pretjerano povezano. Rolling Eyes
Ali činjenica je da je svaka nova generacija naprednija od ove prethodne, sve naprave godinu prije nego ovi stariji, sve im se nekud žuri odrasti, čim prije proživjeti sve kaj se može. Dobro, imala sam i ja svoje komplekse, paniku da bum nekaj u životu propustila (ali ja sam bila u zaostatku! "Današnja djeca" 625526).. i kaj sam na kraju zaključila? Da nebi propustila ništ previše posebno, osim par loših odluka i nekoliko druženja s wc školjom. Nije mi žao, naučila sam puno iz toga i sve je to utjecalo na formiranje moje osobnosti kakva je danas, al da sam to sve mogla naučiti i malo kasnije.. pa, mogla sam. Radije bi da sam duže bila dijete, igrala se u pijesku i uživala u bezbrižnosti dok još mogu.

Hm, mislim da sam i malo skrenula s početne teme. "Današnja djeca" 86067

Oookej, pisala sam ovo pola sata. xD Ko pročita, svaka čast.
[Vrh] Go down
Manticore
4. year of riding
4. year of riding
Manticore


Male
Broj postova : 2119
Age : 33
Location : City Of Jastrebarsko
Registration date : 30.04.2008

"Današnja djeca" Empty
PostajNaslov: Re: "Današnja djeca"   "Današnja djeca" Emptypon 15 lip 2009 - 23:41

E baš sam tebe čekao da kažeš nekaj,i slažem se s tobom,pogotovo s ovim :

"Ali činjenica je da je svaka nova generacija naprednija od ove prethodne, sve naprave godinu prije nego ovi stariji, sve im se nekud žuri odrasti, čim prije proživjeti sve kaj se može."
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

"Današnja djeca" Empty
PostajNaslov: Re: "Današnja djeca"   "Današnja djeca" Emptypon 15 lip 2009 - 23:50

E Curly..uglavnom se slažem..Ali moram da ti odgovorim Laughing

Što se mene tiče,ja sam 2 puta ostala do jutra u "gradu" a to nije ni u gradu nego u parkiću,a 1nom sam se napila da sam se..baš napila.Ja znam da to nije ok,ali paziš,društvo..Nije istina da dtištvo ne može da te povuče za sobom..Ali to ne mora nužno da bude loše..Ja na neki način vodim dvostruki život,ali znam i da u ovom noćnom životu mi se neće desiti ništa loše,jer sam ja sa njima,jer su mi oni ko porodica i jer me svi oni izoluju na neki način koliko mogu od lošeg i od loših ljudi..Ponekad popijem pivo,ponekad duvam.. i šta sad..To nije ok za moje godište,šta više,jadno mi je,ali ja se jednostavno ne osećam tako..a ni ne razmišljam tako.

Ali ja sam i dalje dete,preko dana.Preskačem zebru na semaforu(koji divan primer Razz ),igram se u prirodi(doslovno..i kamenčićima i u pesku i u šumi) i još se penjem na drveće,još pravim skrovišta i kuće u prirodi..samo što ih sadaa doživljavam na drugačiji način,ili je nastaoo zbog viška energije ili jer se jednostavno osećam luckasto i detinjasto..I ja opeet stojim iza toga da je to bolje,nego da budem kao većina svog godišta.Ali drugačije je potpuno ako ne razmišljaš kao oni..Ako razmišljaš zrelije.To je u neku ruku kontradiktorno,jer ne znam,ponekad popijem ili sl a oni ne,ali terbaš da vidiš njihove rzgovre i šta oni rade..Uvek ću stojati iza toga da je ovo bolje.Ja nikada nikome nisam ni šta na žao učinila,niti je ikome meni..Osećam se zaštićeno a nikada mi nije palo na pamet da nekoga ja povredim na bilo koji način.Verovatno me nećeš razumeti,ali ja znam ko hoće.. Smile
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

"Današnja djeca" Empty
PostajNaslov: Re: "Današnja djeca"   "Današnja djeca" Emptyuto 16 lip 2009 - 0:19

Ma sve je to meni jasno, i ja sam prvi put krenula piti zbog društva. Pušenje je druga stvar, to je ekšli bila moja ideja, al je i to donekle bila posljedica toga da smo počeli pomalo piti, znači opet je društvo utjecalo na to. To tak ide, pretpostavljam.

Poanta je u tome da se danas više niko ne ponaša u skladu sa svojim godinama, ti si po danu dijete a noću odjednom ko da imaš 2-3 godine više. Nisi jedina takva, i to tak ide, očito.

I da, u pravu si, ne kužim točno o čem to pričaš jer ne znam kaj se događa i na kaj se to odnosi, ali ono kaj ti mogu reći bez da ikaj znam je da ni to nije u skladu s vašim godinama. Ako se radi o nekom nasilju (nagađam kaj bi moglo biti pa.. jel "Današnja djeca" 86067) onda to nema veze niti sa zdravom pameti, bez obzira na godine.

A ti mi se samo pazi, društvo na svakakve načine može utjecati na tebe, i stvari za koje inače znaš da nisu okej s njima se čine skroz normalnim i prirodnim. Ne tvrdim ja da su oni loši, ni da si ti loša (daleko od toga), niti tvrdim da bude se nekaj lošega dogodilo, al ipak.. Čuvaj se. I ovih.. ostalih, isto.
Nda, ponekad se osjećam ko mama koka a vi ste svi moji mali pilići koje treba zaštiti od opasnog svijeta. Sve je to iz ljubavi i brige, ne osuđujem nikoga nit vam imam namjeru govoriti kaj je okej a kaj nije. Svako ima svoj neki vlastiti pojam o tome kaj je dobro a kaj loše.
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

"Današnja djeca" Empty
PostajNaslov: Re: "Današnja djeca"   "Današnja djeca" Emptyuto 16 lip 2009 - 0:33

Hehe..Ma..razumeš,moje društvo nije takvo Laughing
A ne stavrno,oni brni o meni i da mi se nešto ne desi..oni su moja mama koka haha.
Uglavnom,hvala tebi lepo na savetima i lepim rečim..na meni je da o tome razmislim i prihvatim ili odbijem
"Današnja djeca" 596529
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

"Današnja djeca" Empty
PostajNaslov: Re: "Današnja djeca"   "Današnja djeca" Emptyuto 16 lip 2009 - 0:36

Ovo zadnje mi zvuči ko od*eb al okej. "Današnja djeca" 86067
Nije na meni da odlučujem, ti sama najbolje znaš kaj hoćeš. Wink
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

"Današnja djeca" Empty
PostajNaslov: Re: "Današnja djeca"   "Današnja djeca" Emptyuto 16 lip 2009 - 0:43

lol,ma to zadnje je isto kao i ova tvoja poslednja rečenica Smile
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
ivce
5. year of riding
5. year of riding
ivce


Female
Broj postova : 3235
Age : 31
Location : Croatia
Registration date : 31.12.2007

"Današnja djeca" Empty
PostajNaslov: Re: "Današnja djeca"   "Današnja djeca" Emptyuto 16 lip 2009 - 14:13

Slažem se s Curly
Meni iskreno fali djetinjstvo, ali jednostavno živim takvim načinom života da ne mogu drugačije
Evo trenutno me okupira praksa, koja i nije tako loša, zanimljiva je, a i upoznajem nove drage ljude "Današnja djeca" 404390
Inaće jednom u gradu( a ja izlazim svake 100 subote) sam ajmo reć malo popila, zapravo ne mislim ni da je to bilo to
Ugl srela sam svoje dečke iz razreda i bila jako happy, oni me gledali onak pod okom "Današnja djeca" 794952 . Nakon toga, u ponedjeljak je cijela škola znala da sam se ja kao "napila", a i malo sam izvađala budalu od sbe po gradu.. Rekla sam tad i nikad više..Jedino priznajem znam popušit koju, a zašt me to toliko privlači ne znam... "Današnja djeca" 625526
Ali najviše mi je žao što živim u gradu.. Takva monotonija, uopće nije zanimljivo
Zanimljivo je kad krene padat kiša, a na 2udaljene livade je 6komada bala koje se trebaju spremit isti čas ili će propast, kad nam neće kupit žito pa trpaš u večernjim satima na tavan, kad odvežeš kravu pa ona krene u pohod na selu..E to je život.. Nekak ima osjećaj da toga u gradu nema.. Meni je fensač na selu
da ne govorim radne dane iliti školsku godinu, kad oni meni stave školu popodne, pa sam gledaš na sat kad će 12 da možeš u školu.. Rolling Eyes

E sad sam tu fakat namjljela... Ali djetinjstvo je jedno i nikad se ne zaboravlja "Današnja djeca" 404390
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

"Današnja djeca" Empty
PostajNaslov: Re: "Današnja djeca"   "Današnja djeca" Emptyuto 16 lip 2009 - 14:17

Je, kaj bi sad bilo da ja vama velim da znam curu od 14 godina koja se bavi pirsanjem, marihuanom, pijenjem i takve stvari? Bolje da ju ne spominjem, jel tak?
A neću ni onog dečka, 14 godina, koji od nekud zna tetovirat. Ma nije vrijendo spomena.
A valjda ni ono da je kod nas ful normalno kad se cure primaju doslovno za sise i žvaljkaju jer je to 'fora'. Ma, i to bum preskočila.
U da uglavnom. Ja većinu svog vremena provodim vani-pogotovo prek praznika. Sad je svima uber vruće pa još nejdemo van al ono, često se nađemo kod nekog pa gledamo neš il pričamo il se (ko jučer) izležavamo na terasi. ^_^
Onda većinom idemo van oko 6 il kak nam se već sprdne. Idemo prvo slušat dečke kak sviraju, imaju garažu pa tam vježbaju i tak. Onda idemo često u skejt park. Paaaa nas dečki uče skejtat ^^" pa se vozikamo busom simo tamo xD al uglanvom se i ne mičemo iz kvarta. Ali u zadnje vrijeme je počelo bit uber dosadno u skejt. Niko ne skejta sam sede ko babe i niš. Dečki svoje tamburaju, cure svoje, pa mi se više neda tam ić. Pa onda idem s frnedicama na sladoled, jarun i tak. Hmm, neznam kaj mi je bilo bolje prije il sad. Možda je djelom krivo i globalno zatopljenje? Prije u 3 nije bilo tak vruće pa je bilo podnošljivo vani. Igrali smo kocku i nogomet i rukomet i brali višnje i penjali se po drveću i poljevali se i baš je bilo uber. Sad, kad mi je vruće već u sobi nemam baš volje ić van i trčat. >.<
Super je sunce i sve to al ono, mene zaboli glava i nemrem funkcionirat normalno i sva sam živčana pa sam doma, raspalim mjuzu, surfam po forumima, čitam knjige, crtam i tak. A onda poslije van i tak..Meni je to baš super.. o.o
I i i sryte zbog pravopisnih greškica. x.x"
*nemre editat post* -.-
Iva mi upade. =)
Da ovaj, ali mi mso još uvijek u djetnjstvu. I to mislim-svi.
Da
na jedan dan nebi bilo cigareta, pive, kompa, i struje općenito. Ja
brijem da bi svi od 7 godina sve do 25 bili raspoloženi igrat nogomet
sa frendovima i visit vani cijeli dan.
Mislim, bar ja, neznam za ostale. o.ô

EDIT:Spojeni postovi
Denc
[Vrh] Go down
http://google.hr
maja_horses
4. year of riding
4. year of riding
maja_horses


Female
Broj postova : 1333
Age : 27
Location : Zagreb
Opomene : nijedna =)
Registration date : 04.07.2008

"Današnja djeca" Empty
PostajNaslov: Re: "Današnja djeca"   "Današnja djeca" Emptyuto 16 lip 2009 - 19:14

Curly,ovo za Cartoon Network,drito to,moj brat(ima 7 fodina)
1. Max tv- C.N.
2.internet-igrice C.N. -.-''


mislim i ja sam dijete ovog vremena,ali stvarno volim bit na jahanju,kod bake na selu,a komp mi brzo dosadi *.*
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

"Današnja djeca" Empty
PostajNaslov: Re: "Današnja djeca"   "Današnja djeca" Emptysri 17 lip 2009 - 11:09

Umm
Šta sam htela da kažem ono..
E da Emma...Baš to što si govorila za izlaske napolje..Je izađem napolje na 5 min udari me sunce u glavu i oslepi.Jedva funkcionišem,kamo li da trčim ili nešto radim u to doba..Ali onda samo bazeeeen =)
I nema veze što ne možeš da edituješ post,nemoj da pišeš 2 za redom,..Vratiću na onako staro da se može r. ne znam zašto nije tako sada Suspect
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

"Današnja djeca" Empty
PostajNaslov: Re: "Današnja djeca"   "Današnja djeca" Emptysri 17 lip 2009 - 15:35

ajmo svi na neku zabitu plazicu, uzet karte, bocu i tako ostat do navecer...
kako je to bilo lijepo... jedva smo cekali svako jutro da se u 9 idemo '' igrati '', pa u dva na more do osam, devet... cijeli dan vani sa omiljenim drustvom... koje je sad negdje u pm, pred kompom i sta ja znam di.
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
Sponsored content





"Današnja djeca" Empty
PostajNaslov: Re: "Današnja djeca"   "Današnja djeca" Empty

[Vrh] Go down
 
"Današnja djeca"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sopstvena "definicija" nastanka sveta.
» Magazin "Konji"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: OSTATAK :: Psihologija & filozofija-
Forum(o)Bir: