Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Verujete li u Boga?

Go down 
+11
call me
BeRtA
my_love
Ai La
Magdalena
Equinox
Manticore
Curly
Nikec
Emma
Denc
15 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next

-
-da
Verujete li u Boga? Vote_lcap71%Verujete li u Boga? Vote_rcap
 71% [ 15 ]
-ne
Verujete li u Boga? Vote_lcap29%Verujete li u Boga? Vote_rcap
 29% [ 6 ]
Ukupno glasova : 21
 

Autor/icaPoruka
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptypon 23 vel 2009 - 21:05

Jednostavno,a komplikovano pitanje.I da,pišite obrazloženje zašto verujete ili zašto ne verujete.
(Moj odgovor stiže čim nađem malko više vremena da objedinim sve svoje misli o tome i podelim ih sa vama,a dotad vi pišiite.)
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptypon 23 vel 2009 - 21:13

Jednostavno-da.
Jer vjerujem u čuda i sudbinu i vjerujem da postoji netko tam gore ko svime upravlja. Jednostavno vjerujem. Kai tu imaš obrazložit, ako ne vjeruješ ne vjeruješ i točka. <.<
[Vrh] Go down
http://google.hr
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptypon 23 vel 2009 - 21:21

Pa moraš imati neke razloge zašto veruješ,osim ako ne veruješ svemu što čuješ/vidiš.
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptypon 23 vel 2009 - 21:47

Ne, nemoram.
Vjerujem zat kai vjerujem. Ne kužim kai je tu čudno. :/
[Vrh] Go down
http://google.hr
Nikec
Moderator
Moderator
Nikec


Female
Broj postova : 3288
Age : 29
Location : poso,kuca,birtija.
Registration date : 30.12.2007

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptypon 23 vel 2009 - 21:50

...ja stisnula ne.
jer ne vjerujem u takvog "boga" kakvoga nam predstavljaju,ona licemjerna crkva i biblija...oprostite ako sam ikoga ovime uvrijedila,nije mi to cilj,nego je samo moje mišljenje.
Ali vjerujem u nešto više,neku višu silu i sudbinu koja nema veze s "Bogom" ili Kristom ili sl.
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptypon 23 vel 2009 - 21:55

Definitivno vjerujem da postoji.. nekaj, neka viša sila, ali da je to Bog kakvog definira Crkva, u to ne vjerujem nikak.
Još tisuće godina prije Krista postoje zapisi o mesiji kojem su roditelji bili Marija i Josip (zapravo nekakav bog jel, ne Josip), koji je razapet na križu i uskrsnuo 3 dana kasnije. A veze nemaju s kršćanstvom s obzirom da su pisani, jel, dok se naš Isus još nije ni rodil.
Isto tak, u zapisima kojekakvih povjesničara koji su živeli u doba Krista, on se nigde ne spominje.
Puno toga kaj piše u Bibliji se u nekom obliku nalazi i u masi ostalih vjerskih knjiga, iz različitih vjera, svaka je priča na svoj način izmijenjena ali ih postoji puno sličnih. Sve je to na istu foru.

Da ne spominjem kojekakve kontradiktornosti iz Biblije, počevši od zapovijedi "Ne ubij", dok je sam Bog koji je te zapovijedi dal pobil masu ljudi da bi svojim dragim vjernicima omogućil bijeg iz Egipta, pa potop, pa križarski ratovi u kojima su kršćani napadali i klali sve na koje su naišli, a borili su se u ime Boga, pa sve do Crkve i njihovog osuđivanja homoseksualizma, dok se čak i u samoj Bibliji spominju muškarci koji opće s muškarcima, i žene koje opće sa ženama. Isto tak, Crkva se protivi idejama o reinkarnaciji, dok u Bibliji isto tak piše (to mi frendica rekla, iskreno, ne čitam baš Bibliju u slobodno vrijeme) da se ljudska duša ponovno rađa sve dok ne postigne savršenstvo, i tek takva ide k Bogu. Al vidi opet kontru, kak bu onda duša išla u pakao, ako se reinkarnira sve dok ne bude savršena i ode u raj?
Dalje, one pričice o Evi i Adamu kao prvim ljudima su šit, jer bi to značilo da svi imamo iste pretke i da smo po tome svi u nekom dalekom koljenu u rodu, a postoje znanstveni dokazi o štetnostima, ovaj, razmnožavanja unutar obitelji. Ne znam kak bi nas se namnožilo tolko da je tak, većina bi pomrla zbog kojekakvih mutacija i deformacija. Uostalom, nek mi neko objasni kak je od dvoje ljudi moglo nastat tolko različitih rasa? Osim ako ofkors Adam i Eva nisu bili prvi ljudi, ali po tome onda nismo svi kćeri Evine i sinovi Adamovi.
Kaj dok ratuju dvije strane koje obje vjeruju u Boga, i svi mu se mole. Ko bu pobijedil? Onaj koji izmoli više krunica?
Zakaj bi ja trebala biti rođena s istočnim grijehom na grbači? Sam ja jela s onog drveta (btw, zakaj baš jabuka, zakaj nije kruška Verujete li u Boga? 86067)?
Tu je jel i pitanje kreacionizma, meni se kosa na glavi dizala dok sam tražila materijale za maturalni rad (evolucija konja) i nalazila sajtove sa tvrdnjama da je evolucija sranje i da je Bog stvoril konja 6. dan (ili 5., štajaznam). Helou, ljudi, veliki prasak, to je započelo naše stvaranje, koje je trajalo milijunima godina, a ne 7 dana. Ili je Bog bil uberkul pametan i mudar kemičar pa je to sve ubrzal a nas ostavil da živimo u zabludi kak je to dugo trajalo.

A sad ono kaj je najpovezanije s nama konjoljupcima. Tvrdnja da životinje nemaju dušu. Pogledajte svojeg najdražeg konja u oči, i recite mi da nema dušu. Možete to?
Plus, postoje kojekakvi znanstveni radovi koji su dokazali da recimo krave koje se imenuju, ili krave kojima se pušta muzika (tipa Mozarta) godišnje proizvode i više od 4000 litara mlijeka više nego krave bez imena, ili krave koje ne slušaju muziku (Verujete li u Boga? 86067). I još masa kojekakvih životinjskih rituala, od odgoja mladih, do oplakivanja uginulih kod recimo slonova. Khm, bez uvrede, ali kad bi životinje samo bile pokretni izvor mesa i krzna, sumnjam da bi bile takve.

Sklonija sam gledati na život s biološkog stajališta, nego vjerskog. Vjerujem u čuda, ali ne Božja. Vjerujem u alternativnu medicinu (kad tradicionalna ne djeluje) i vjeru u sebe, a ne u nekog izmišljenog bradonju koji bude te izliječil ako cijeli dan moliš. I da, zakaj bi Bog moral biti muško? Zakaj nije cura?

Ne znam, jesam ja i krštena, i bila na pričesti i firmi, ali.. Što više toga saznajem, sve manje vjerujem.

Majka priroda je kul, održavanje prirodne ravnoteže i život u skladu s okolinom su kul. Bog.. je jedna od onih priča izmišljenih da bi se ljudima dale neke smjernice u životu i olakšal im se odlazak s ovog svijeta. A sve više postaje način na koji Crkva pokušava vjernicima nametnuti neka glupa pravila i kontrolirati ih. Joj da, ona priča s kontracepcijom.. Kondomi su zlo. Pretpostavljam da su i pilule zlo (ipak je to umjetno i fejk). Pff, da sam se držala toga već bi imala pun kufer klinaca. loodi

Uglavnom, da. Verujete li u Boga? 625526
[Vrh] Go down
Nikec
Moderator
Moderator
Nikec


Female
Broj postova : 3288
Age : 29
Location : poso,kuca,birtija.
Registration date : 30.12.2007

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptypon 23 vel 2009 - 22:15

Potpisujem skrooooooooozz Very Happy

I da nadodam,doduše ne zako slikovito Laughing i precizno...Ali,gdje su ti dinosauri,pračovjeci u cijeloj priči(a o njima dokaza ima)? Ako je Bog stvorio Zemlju u tjedan ili koliko dana. Gdje je tu onda tisućlječno razvijanje od najjednostavnijih jednostaničnih bića? Ono o ćemu nas uče u bioloziji...?
[Vrh] Go down
Manticore
4. year of riding
4. year of riding
Manticore


Male
Broj postova : 2119
Age : 33
Location : City Of Jastrebarsko
Registration date : 30.04.2008

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptypon 23 vel 2009 - 22:25

ja ne vjerujem 100% u ono kaj ne vidim
[Vrh] Go down
Equinox
7. year of riding
Equinox


Female
Broj postova : 5047
Age : 29
Location : bibinje
Registration date : 22.12.2007

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptyuto 24 vel 2009 - 10:28

Ja vjerujem u Boga. Ne u sve kaj piše u Bibliji i kaj nam kaže Crkva, al u Boga vjerujem.
I nekak sam više sklona vjerovati da je Bog napravio Veliki prasak pa da se dalje sve samo odvijalo, nego da je stvorio svijet za 6 dana.
I vjerujem u raj i pakao. Bilo bi malo glupo da nakon smrti nema ničega. Valjda.

I potpisujem Curly u onom dijelu o životinjama i njihovoj duši. Zakaj one nebi imale dušu? Ponekad mi se čini da one imaju čišću i ljepšu dušu nego neki ljudi...
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptyuto 24 vel 2009 - 10:43

clap clap Curly.
Sve si to lepo sročila,a to ej samo mali komadić od svega.Ja ne znam kako ljudi mogu da veruju u takvog Boga,kada postoji 1001 činjenica protiv.Potpisujem ti post od početka do kraja,ček ček.
"Definitivno vjerujem da postoji.. nekaj, neka viša sila, ali da je to Bog kakvog definira Crkva, u to ne vjerujem nikak."
Baš to!Naravno da postoji nešto što "vodi" svet,jer nije sve materijalno,ali nije ni bilzu kao što kaže Crkva i Biblija.
"Još tisuće godina prije Krista postoje zapisi o mesiji.."
Da,postoje saznanja da je Biblija ustvari prepisana iz Knige Mrtvih.
"I da, zakaj bi Bog moral biti muško? Zakaj nije cura?"
To sam se i ja često pitala,ali kužiš kad je to sve izmišljeno,tamo je muškarac glavni.Lepo piše u Bibliji da je muškarac u kući glavni,da žena mora mu se pokorava nezavisno od njegovog ponašanja prema njoj,jedino,ako načini preljubu onda može da se razvede od njega.
"Što više toga saznajem, sve manje vjerujem."
Takođe!I ja sam krštena(ne mojom krivnjom Razz ),i kao mala sam išla u crkvu,i moji roditelji su vernici,ali meni je to jednostavno-smešno!Priča o Bogu,o Isusu,je izmišljena!Isus deli svoje osobine sa još jako mnogo Bogova( svi su rođeni 25 decembra,od device,pa onda istočnjačka zvezda i tri kralja ,uskrsnuo posle 3 dana itd - Evo jedne slike,a ovaj likec je živeo preee Isusa
[You must be registered and logged in to see this image.]).
Znate li uopšte kako je nastao križ-krst?
Kako je nastao pojam device?Zašto se skoro sve majke(device naravno) od Bogova zovu imenom koje počinje na m?Zašto je Isus(i ostali Bogovi) uskrsao posle 3 dana? Zašto je u Bibliji bilo svega 12?Kako su zapravo nastali uskrs i Božić?I još mnogo,mogo toga.Preporučujem vam da pogledate film Zeitgeist prvo prvi deo( Relligion),a posle ako hoćete i drugi(Addendum).Eto,moje iskrene preporuke.I ne,ja ne želim da "nateram" sve ljude da ne veruju u Boga.Što se mene tiče vi možete verovati i u kamenje,meni je svejedno,jer znam da ja ne verujem,da još uvek imam svoje stavove i da se ne pokoravam tuđima.I nemam naravno ništa protiv vernika,jer su uglavnom svi moji prijatelji(većina) vernici.I ja idem na verounauk(volim da se raspravljam Verujete li u Boga? 86067 ,a i ne možeš ne verovati u nešto,ili mrzeti,ako ga u potpunosti ne poznaješ,tako da ja idem na verounauk,gde uglavnom pričamo o slobodi,ljubavi itd).

A ono,kako su dinosurusi istrebljeni,to postoji više religioznih odgovra.Oni uvek imaju na sve odgovor,a ako ne postoji nikakav realan,biće nešt tipa: "Bog nas iskušava i iskušava našu veru".Ili mi je ovo još žešće,to mi je rekao veročuitelj,nije bilo dovoljno mesta za sve životinje u Noevoj Barci Laughing Rolling Eyes .E da,imate i istinu o noevvoj barci u zeitgeistuma imate sve! Very Happy

Zeitgeist:Relligion
[You must be registered and logged in to see this link.]

I da:
Zašto je nastao Bog?

Znamo odakele je nastao,od astroloških stavova,od Zvezda i Sunca,i od još nečijih mišljenja.Ali zaštp?Gledaj,po Bogu se nalaže uglavnom da uvek bude mir.
Ne ubij,ne kradi,ne čini preljubu,ne laži,itd.Kada bi ti čoveku rekao to,neki bi to radili,a neki ne bi.Ali kada je stvoren "zakon" o tome,kada se zna da će te neko kazniti ako to uradiš,da li bi onda čovek to opet uradio?Kada je izmišljen neko ko će ti ostvariti svaku želju ako budeš dobar,pošten,itd-da li bi to ti bio?Još ako ti je rečeno da te je taj neko stvorio.
point made,ko shvati,shvatiće.
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptyuto 24 vel 2009 - 11:33

ja se slažem s Curly...stisnula sam da, al zato jer ja vjerujem u samog Boga, al ne onakvog kakvom ga Crkva prikazuje...također, krštena sam, bila na pričćesti i firmi, moji vjeruju u Boga (al isto tak nejdu k misi pa sad više ni ja baše nejdem, osim na Božić, makar mi to nema nekog smisla, al oke)....i sad ja mami rekla da ja neznam baš dal je sve to istinito u vezi Boga i da mi je puno logičnija znanstvena teza o nastajanju svijeta, ljudi, životinja itd. koji žive na njemu....i onda mi je prigovarala da kaj se samnom događa, itd....i oke, otad šutim o tome...

mislim, vjerujem ja u Boga, al ne hodam na misu više, ne molim se često...a i ima još nekaj kaj mi je malo glupo...Bog sve čuje i Bog sve vidi...ma da, on sad vidi kaj svi Kršćani svijeta rade il misle, il kaj ja znam...aj...glupost....i to je nekaj kaj ne volim kod Crkve...to preuveličavanje Boga i postavljanje u prvi plan svega....

al kaj budeš....to je tak i nebude se promijenilo...i recimo, ajde....malo se je promijenilo jer je u razdoblju srednjeg vijeka (5.-15.st.) Crkva imala vlast u svim pravcima života....i to mi je isto nelogično i glupo....

al eto...tak sam odgajana da vjerujem u Boga...al kak je Curly rekla, sve manje...al kaj...na kraju budemo saznali dal je sve istina...mislim, kad umremo...
[Vrh] Go down
Ai La
3. year of riding
3. year of riding
Ai La


Female
Broj postova : 572
Age : 30
Location : °° NJIŠTIM UOKOLO = ) = ) = ) °°
Registration date : 29.05.2008

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptyuto 24 vel 2009 - 12:17

Na akneti sam kliknula na odgovor da.. Vjerujem u Boga.. odgajana sam u kršćanskoj obitelji.. odmalena sam na vjeronauku, i na misama iako u zadnje vrijeme manje i zbog toga mi je jako žao jer se ponekad osjećam kao da dio mene nedostaje.. kao da nisam u potpunosti ispunjena.. mnogo stvari ne razumijem.. npr.. zašto Bog ne spriječi sva zla na ovome svijetu i sve bude lijepo i harmonično.. često sam se pitala zašto baš meni.. al sam dugo razmišljala o svemu i shvatila da je iz neeg lošeg proizašlo nešto dobro što mi je dalje olakšalo život i pomoglo mi da zapravo shvatim koliko sam jaka i čvrsta.. Bog nije tiranin da nas tjera da vjerujemo u njega.. mi smo slobodni ljudi i naš je odabir hoćemo li vjerovati i živjeti sa njime, ili ne.. ja sam izabrala vjerovati.. svaku se večer molim i na taj način izbacujem sve negativne misli i imam osjećaj kao da pričam sa prijateljem.. osjećam njega kako živi u meni.. sa mnogočim što nam crkva nalaže se ne slažem i puno mi stavri još nije jasno.. no imam odličnog vjeroučitelja koji je lud lud i svakim satom vjeronauka ulijeva u mene neku novu snagu i vjeru.. ne tupimo monotono po Bibliji već nam pristupa na našem nivou.. svakodnevne nam događaje i sve što nas muči, pokušava obasniti kroz kršćanstvo.. mislim da mora postzojati nešto više.. nešto nadređeno u što moramo vjerovati.. i nije samo ono vidljivo srcu pojmljivo.. ponekad nekoga upoznaš preko interneta i ono što mu pišeš i kako on tebi piše.. zavoliš ga! Ja vas sa foruma gotovo nikoga ne poznajem, a opet osjećam prijateljtsvo i povezanost sa vama.. eto.. toliko od mene.. Verujete li u Boga? 477762
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptyuto 24 vel 2009 - 17:45

Bog je općenito preuveličan, previše mu se toga pripisuje i od previše toga ga se brani.
Nek vjeruje ko hoće, ja nikad nisam osjećala neku posebnu "povezanost" s Bogom, ono vrijeme dok sam vjerovala je to više bila vjera iz straha (panično sam se bojala smrti.. još uvijek se bojim, al ipak ne tolko).

Iskreno, odbijam vjerovati da postoji neko ko upravlja mojim životom. Vjerujem u sudbinu, ali ne u smislu da je unaprijed baš sve predodređeno, nego da mi se daje izbor. I ovisno o tome kaj izaberem se moj put nastavlja prema sljedećem izboru, ali je ipak na meni da donesem konačnu odluku.
Uostalom, da nas Bog sve tolko voli i obožava, baš to kaj je Ai La rekla, nebi bilo ratova ni razmirica, živeli bi u miru.
A svi itekak dobro znamo da nije tak, i da smo zatrpani s puno previše problema.

Samo me zanima jedna stvar. Ako je Bog milostiv i dobar, di je bil kad su se usred ratova bombardirale kuće civila, dok su ljudi bez ruku i nogu usred pucnjave puzali kroz prašinu u nekakvom bijednom pokušaju da si spase život, di je bil dok su pomahnitali idioti s pištoljima u rukama pobili cijelu svoju obitelj pa onda sebe, di je bil kad su male curice silovali pedofili i mučili ih na nezamislive načine, di je bil kad je bačena bomba na Hirošimu, da ne nabrajam dalje grozote koje su se događale i dalje se događaju u svijetu. Di je Bog onda, ha? Ili je tu, ali testira našu vjeru?

"Vjerujte u Boga, Bog će vas spasiti." Aha.


Mislim, bez uvrede onima koji vjeruju, ovo možda zvuči malo.. err, bezobrazno il kakgod, ali to je jednostavno moj stav i moji osjećaji prema starom sijedom debeljku (hm, ovo zvuči ko Djed Božićnjak Verujete li u Boga? 86067).
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptyuto 24 vel 2009 - 18:03

e onaj dio s pitanjima "di je Bog"...a di je Bog sad, isto tak, mnogi ljudi na svijetu su beskućnicu, gladuju, i da ne nabrajam dalje, di je Bog da to ne sredi.....ne kužim baš...al ajde, oke...

"Ili je tu, ali testira našu vjeru?"
- a prema Bibliji i Crkvi, Bog ne testira našu vjeru, to mu nije potrebno jer će, ak se pokajemo, uvijek oprostiti jer je milostiv...heh....
[Vrh] Go down
Manticore
4. year of riding
4. year of riding
Manticore


Male
Broj postova : 2119
Age : 33
Location : City Of Jastrebarsko
Registration date : 30.04.2008

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptyuto 24 vel 2009 - 18:19

Ja nisam niš kliknuo,nit neću. Ja se zapravo uopće ne zamram time dal bog postoji il ne. Dok sam bio klinac,išo sam stalno u crkvu,svako malo na ispovijed,čak sam bio i ministrant,mislim,daj si zabrijte mene ko ministranta,onak....
E,al sam s vremenom počeo shvaćat da sve to nema smisla,nisam niš nalazio u tome,nije mi to niš predstavljalo. Ugl.,o ovome bi se dalo puno,puno pričati...
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptyuto 24 vel 2009 - 18:33

"Di je Bog onda, ha?"

A ne paziš,to ti je pravo da biraš.Da li će biši loš ili ne.Pa ako si loš,zašto da ne za*ebeš i ostalima živote?
Mislim ćaaaao!!
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Manticore
4. year of riding
4. year of riding
Manticore


Male
Broj postova : 2119
Age : 33
Location : City Of Jastrebarsko
Registration date : 30.04.2008

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptyuto 24 vel 2009 - 18:52

kaj???
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptyuto 24 vel 2009 - 18:53

Kaj kaj? Laughing
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Manticore
4. year of riding
4. year of riding
Manticore


Male
Broj postova : 2119
Age : 33
Location : City Of Jastrebarsko
Registration date : 30.04.2008

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptyuto 24 vel 2009 - 19:21

ne kužim kaj si htjela onim reć. jel moguće da sam tak glup xD
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptyuto 24 vel 2009 - 19:40

da...
makar mislim da takve teme su bezveze jer se to nikakog ne treba ticat Wink
samo svadje ce doc bzvz...
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptyuto 24 vel 2009 - 19:47

Manticore je napisao/la:
ne kužim kaj si htjela onim reć. jel moguće da sam tak glup xD
Laughing
Ma ne,samo ja tako pričam da se ništa ne skonta,a kad pišem još gore.
Razumeš,ja sam isto bila puno takvih pitanja,ali onda dođu odgovori
"pa Bog ti daje da biraš da li ćeš da budeš dobar ili loš,blablb"
Mislim,gluposti.Zbog slobode koje ti Bog daje da biraš,ti "imaš pravo" da za*ebeš život drugima,mislim. Neutral
A ono "Mislim ćaaaao!!" to ja akžem akd me neko nervira,kao ajd zdravo.

E,ako ti sda nije jasno ..Razz

Sante-ne,ne,ne,ne,ne. Wink Mi nismo svadljiva deca,evo nismo se još niti jednom čak ni prepucavali.
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptyuto 24 vel 2009 - 19:53

Nikec je napisao/la:
...ja stisnula ne.
jer ne vjerujem u takvog "boga" kakvoga nam predstavljaju,ona licemjerna crkva i biblija...oprostite ako sam ikoga ovime uvrijedila,nije mi to cilj,nego je samo moje mišljenje.
Ali vjerujem u nešto više,neku višu silu i sudbinu koja nema veze s "Bogom" ili Kristom ili sl.

potpis..al idem na vjeronauk ipak Laughing
[Vrh] Go down
Equinox
7. year of riding
Equinox


Female
Broj postova : 5047
Age : 29
Location : bibinje
Registration date : 22.12.2007

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptyuto 24 vel 2009 - 21:19

Curly je napisao/la:
.

Uostalom, da nas Bog sve tolko voli i obožava, baš to kaj je Ai La rekla, nebi bilo ratova ni razmirica, živeli bi u miru.



Ljudi imaju svoju volju, Bog ne upravlja nama i ne može nas spriječiti u nečemu što naumimo.
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptyuto 24 vel 2009 - 21:21

Eto Razz (nhf ekvi hugic )
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Equinox
7. year of riding
Equinox


Female
Broj postova : 5047
Age : 29
Location : bibinje
Registration date : 22.12.2007

Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Emptyuto 24 vel 2009 - 21:30

Sve ok, svako ima pravo na svoje mišljenje.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Verujete li u Boga? Empty
PostajNaslov: Re: Verujete li u Boga?   Verujete li u Boga? Empty

[Vrh] Go down
 
Verujete li u Boga?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: OSTATAK :: Psihologija & filozofija-
Forum(o)Bir: