Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Videi o preponskom jahanju

Go down 
+12
ivce
Maura
Sunshine
Denc
wendy
suki
my_love
BeRtA
Curly
Equinox
Magdalena
Mia
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Videi o preponskom jahanju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Videi o preponskom jahanju   Videi o preponskom jahanju - Page 3 Emptypet 26 pro 2008 - 13:40

pošalji meni ja ti uploadam....joj daj ajde ak sam ja mogla stavit onu sramotu na Silveru.... Wink
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Videi o preponskom jahanju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Videi o preponskom jahanju   Videi o preponskom jahanju - Page 3 Emptypet 26 pro 2008 - 13:41

Viidi, uopće nije bilo teško. Laughing


Upozoravam vas, loše je. Prilično. Rolling Eyes
I samo još jednom da napomenem, to je još iz 2006.

Videi o preponskom jahanju - Page 3 Th_P9300058
[Vrh] Go down
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Videi o preponskom jahanju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Videi o preponskom jahanju   Videi o preponskom jahanju - Page 3 Emptypet 26 pro 2008 - 13:43

Pa uopće nije loše... Smile
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Videi o preponskom jahanju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Videi o preponskom jahanju   Videi o preponskom jahanju - Page 3 Emptypet 26 pro 2008 - 13:44

Ne laži! Laughing
[Vrh] Go down
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Videi o preponskom jahanju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Videi o preponskom jahanju   Videi o preponskom jahanju - Page 3 Emptypet 26 pro 2008 - 14:10

Ma daj, pa nije uopve tragicno. Kak si opisala, ja sam ocekivala ne znam sta..Laughing
iako sam ga 6x za redom pogledala da prvo shvatim di je prepona koju skaces, pa onda kak, pa drzanje itd...Laughing
pa bas je ok
jel ti sad jos jases? skaces prepone, sta?
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Videi o preponskom jahanju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Videi o preponskom jahanju   Videi o preponskom jahanju - Page 3 Emptypet 26 pro 2008 - 15:26

Heh, ajde znači nije čista katastrofa. Videi o preponskom jahanju - Page 3 625526 Hvala na komentarima, iako i dalje primam kritike ako neko nekaj primijeti. Wink

A jašem, u teoriji. Laughing
Nisam na ranču bila još od početka 9. mjeseca (od državnog prvenstva), jer jednostavno ne stignem zbog faksa. Sad prek praznika planiram otići par puta, čisto da projašem malo i uopće vidim konjiće i ljude iz kluba.. Imamo mi sređenu halu i može se bez problema aktivno trenirati i prek zime, ali treba za to naći vremena..
Prek ljeta sam jahala puno češće, prvo je bilo ispravljanje nekih grešaka (s obzirom da prvo pola godine nisam jahala uopće, a onda pola godine sama bez trenera), a kasnije smo kombinirali i dresuru i skakanje. Tak bude vjerojatno i opet na ljeto, naravno pod uvjetom da uspijem riješiti sve ispite kak spada pa mogu izdvojit više vremena za jahanje.
A sad me uopće strah kak bude mi trening izgledal, jer sam totalno izvan kondicije..
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Videi o preponskom jahanju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Videi o preponskom jahanju   Videi o preponskom jahanju - Page 3 Emptypet 26 pro 2008 - 15:47

aa...to je Casper, jee...???...Videi o preponskom jahanju - Page 3 404390...slatkica...Smile....
ja neznam puno o skakanju, al oke izgleda...Smile...
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Videi o preponskom jahanju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Videi o preponskom jahanju   Videi o preponskom jahanju - Page 3 Emptypet 26 pro 2008 - 16:54

lol..p anije lose, super je ..samo malo pusti ruke.. po moje drugo je sve dobro.. konj je prekrasan...!!!
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Videi o preponskom jahanju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Videi o preponskom jahanju   Videi o preponskom jahanju - Page 3 Emptypet 26 pro 2008 - 22:08

Je, Casper, ljubičica moja debela. Videi o preponskom jahanju - Page 3 404390

Tnx Sante.. heh, to mi stalno govoriš, da moram pustit ruke. Very Happy Al okej, slika koju si prije komentirala je nastala te iste godine, možda s mjesec dana razmaka od ovog videa tak da ima smisla, ne? Laughing
[Vrh] Go down
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

Videi o preponskom jahanju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Videi o preponskom jahanju   Videi o preponskom jahanju - Page 3 Emptypet 26 pro 2008 - 23:11

pa nije tako strasno.
bolje nego kad sam ja s wiskyem skakala.
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Videi o preponskom jahanju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Videi o preponskom jahanju   Videi o preponskom jahanju - Page 3 Emptysub 27 pro 2008 - 10:35

Evo ovaj sam ja video napravila...