Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Smak svijetaa!!!

Go down 
+14
Sunshine
Haflinger
Nina
Melita
call me
Nikec
Curly
Luna
Equinox
Manticore
Mia
Magdalena
Emma
BeRtA
18 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 19:06

Prica se da bude u sri. smak svijeta? Vjerujete li u to? Ja ne.. Laughing ..Tak su vec jednom pricali pa nis... Laughing
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 19:13

Ha znam.
Baš smo o tome ja i Poopsy i Gaby i Pix i.
Ugl. sa svima sam o tome pričala.
TU DU DU nema nam pomoći. xD
TBF- smak svita. =P
[Vrh] Go down
http://google.hr
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 19:24

nebu bilo...sumnjam...zato kaj mi onad profa nebi najavila test(sala Laughing) ..al tak nes su bili pricali prije par god. pa smo jos tu Laughing ..i sad su ih tuzili i nesmiju izvest taj pokus il kaj vec...
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 19:25

ma---svašta....al kaj možemo...živimo u neizvjesnosti...Laughing..
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 19:27

kaj ce im taj pokus kad nebude bilo nikog XD Laughing ...fkt jadno...
[Vrh] Go down
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 19:50

E taj sam topic ja baš htjela otvorit... Smile ....ja neznam jel vjerujem,danas kad smo bili vani ovi su cijelo vrijeme pričali o tome i mene strašili,ja im nisam htjela vjerovat pa su pitali svakog tko bi prošao...ja mislim da to nije istina,jer su tak rekli već da će biti neke godine pa nije bilo ništa...
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 19:58

eto vidis Laughing
[Vrh] Go down
Manticore
4. year of riding
4. year of riding
Manticore


Male
Broj postova : 2119
Age : 33
Location : City Of Jastrebarsko
Registration date : 30.04.2008

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 20:05

bit će,bit će,samo se vi zajebavajte
[Vrh] Go down
Equinox
7. year of riding
Equinox


Female
Broj postova : 5047
Age : 29
Location : bibinje
Registration date : 22.12.2007

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 20:27

u jbt, ja već skupljam zalihe i selim u jamu xD

hehe, ma nee, malo se ja zaj....
to je kao trebalo bit 2000. il 2001., ne znam točno...

al živi bili pa vidjeli
[Vrh] Go down
Manticore
4. year of riding
4. year of riding
Manticore


Male
Broj postova : 2119
Age : 33
Location : City Of Jastrebarsko
Registration date : 30.04.2008

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 20:32

Ne,neće bit sma svijeta u srijedu.

Al će zato bit 21.12.2012. jer tada završava Mayama kalendar. E al ak oni nisu pogodili onda nikad nitko neće.
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 20:34

Njet.
Bil bude 2029. jer bude onda neki kamen iz svemira mogao puknuti u zemlju. x.x'
[Vrh] Go down
http://google.hr
Manticore
4. year of riding
4. year of riding
Manticore


Male
Broj postova : 2119
Age : 33
Location : City Of Jastrebarsko
Registration date : 30.04.2008

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 20:37

ma ziher,ko da nemamo tehnologiju da ga uništimo.

Više vjerujem Mayama nego znanstvenicima.
[Vrh] Go down
Equinox
7. year of riding
Equinox


Female
Broj postova : 5047
Age : 29
Location : bibinje
Registration date : 22.12.2007

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 20:38

hm, kak oni znaju kad će kamen past iz svemira? Smak svijetaa!!! 759778

ee da, čula sam to za maye....isse, onda ću imat 18 godina....
ajme sad sam skoro napisala neš perverzno. bolje da se suzdržim xD
[Vrh] Go down
Luna
2. year of riding
2. year of riding
Luna


Female
Broj postova : 294
Age : 29
Location : u ofsajdu...
Registration date : 31.07.2008

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 20:39

Pita Haso Muju: Bolan, sto bi ti ucinio da je sutra smak svijeta?
Haso: Pa lijepo, uzeo bi zenu i djecu i pravac Njemcka! Wink

a taj pokus bi bilo fkt jadno izvest ako je rizik uistinu takav... jep, kuzim da bi to doveli do "velikih napredaka u kemiji i fizici", ali ko da vech nismo dovoljno unishtili Zemlju, istrijebili polovicu zivih bica, unistili Ozon, itd, itd... sad chemo se josh i s ovim poigravat... ma idioti su tko god da su... ._.
[Vrh] Go down
Manticore
4. year of riding
4. year of riding
Manticore


Male
Broj postova : 2119
Age : 33
Location : City Of Jastrebarsko
Registration date : 30.04.2008

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 20:39

kak znam kaj si htjela napisat :p
[Vrh] Go down
Equinox
7. year of riding
Equinox


Female
Broj postova : 5047
Age : 29
Location : bibinje
Registration date : 22.12.2007

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 20:41

leko-vidiš kak se mi razumijemo lekosmajl Smak svijetaa!!! 355429

o kakvom vi pokusu pričate? očito nisam dovoljno upućena :S
[Vrh] Go down
Manticore
4. year of riding
4. year of riding
Manticore


Male
Broj postova : 2119
Age : 33
Location : City Of Jastrebarsko
Registration date : 30.04.2008

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 20:43

Perverznjačo mala Very Happy

Ukratko: Very Happy

Eksperiment koji bi se trebao dogoditi slijedeći tjedan u laboratoriju CERN, oko 100 metara ispod zemlje blizu francusko-švicarske granice, neki već nazivaju 'eksperimentom sudnjeg dana'.
Stroj, akcelerator čestica, uz čiju pomoć će se eksperiment izvesti dugačak je gotovo 30 kilometara i košta 4,4 milijarde funti.
U trenutku kada bude pokrenut, a to bi se trebalo dogoditi 10. rujna, ovaj 'apokaliptični' stroj za razbijanje atoma postat će doslovce vremenska mašina koja bi znanstvenicima trebala otkriti kako je nastao svemir i što se događalo odmah nakon Velikog praska, prije otprilike 14 milijardi godina.
Očekuje se da će u trenutku kada znanstvenici stvore uvjete nakon Velikog praska, pojaviti tražene i pretpostavljene čestice koje tvore materiju i nove dimenzije.
Stručnjaci vjeruju da će pritom biti stvoreno mnogo malih crnih rupa, malenih verzija 'čudovišta' iz dalekog svemira koja upijaju svu materiju oko sebe, pa čak i svjetlost, koja im, iako putuje najvećom mogućom brzinom uopće, ne može pobjeći.
Zbog toga neki od znanstvenika pokušavaju zaustaviti ovaj projekt posljednjim pokušajima putem suda.
Strahuju da se eksperimentom zadire u potpuno nepoznato područje čime bi se mogla ugroziti sigurnost cijele planete.
Grupa koja stoji iza cijelog projekta, Europski centar za nuklearna istraživanja, tvrdi da će male crne rupe nestati čim budu stvorene.
Ali njihovi oponenti upozoravaju da nitko ne može 100% garantirati kako crne rupe neće opstati, postepeno rastući do veličine koja bi mogla progutati cijeli Zemlju.
Iz Centra pak tvrde da je ovaj eksperiment od ključne važnosti za otkrivanje vječne misterije postanka svemira i svega u njemu.
U eksperimentu bi čestice atoma trebale biti usmjerene u suprotnim smjerovima njihovih praveih putanja kroz 30 kilometarski podzemni stroj, što je skoro veličina londonske podzemne željeznice.
Čestice će putovati toliko brzo da će svake sekunde obići cijelu duljinu 11 245 puta.
Kao krajnji rezultat, znanstvenici očekuju da će otkriti fundamentalni dio atoma, koji se zove Higgsov bozon, za koji se smatra da postoji, ali nikad nije znanstveno dokazan.
Profesor Otto Rossler, koji predvodi oponentsku stranu podigao je na Europskom sudu za ljudska prava tužbu protiv 20 zemalja koje financiraju ovaj projekt.
'Vrlo je vjerojatno da će te male crne rupe preživjeti, narasti i pojesti cijelu planetu iznutra,' tvrdi profesor.
Glasogovornik Centra navodi da se 'eksperimentom neće stvoriti ništa što se već rutniski ne događa u prirodi.'
[Vrh] Go down
Equinox
7. year of riding
Equinox


Female
Broj postova : 5047
Age : 29
Location : bibinje
Registration date : 22.12.2007

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 20:45

ideš, to nisam znala.
bolesno :x
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 20:45

Točno to.
Taj pokus kao rade da otkriju zašto je bio "veliki bum" prije 14 mil. godina.
I sada su kao male mogučnosti za smak svijeta ali ih ima. Kao neke crne rupe koje će progutati zemlju ili što li već. :\
Ugl. ne vjerujem niti u jedno od tih "navještanja smaka svijeta" pošto potom sam katolik, i u Bibliji je točno određen dan smaka svijeta tako da u to vrijerujem a ne u Maye ili NGJunior ili u NovuTV. Smak svijetaa!!! 86067
[Vrh] Go down
http://google.hr
Equinox
7. year of riding
Equinox


Female
Broj postova : 5047
Age : 29
Location : bibinje
Registration date : 22.12.2007

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 20:47

ok, i ja sam katolkinja, al ne čitam baš Bibliju Smak svijetaa!!! 625526
kaj tam piše, kad bu bil?
[Vrh] Go down
Luna
2. year of riding
2. year of riding
Luna


Female
Broj postova : 294
Age : 29
Location : u ofsajdu...
Registration date : 31.07.2008

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 20:48

i sad che oni na eci peci pec birat dal che dokrajhit Zemlju ili ne... pffft... jer uz glupe znanstvenike i veliki peh ovo bi mogao biti Big Bang No.2...
mada sam 222% sigurna da neche bit, glupo je shta se uopche poigravaju s takvim stvarima...


Zadnja promjena: Luna; pon 8 ruj 2008 - 21:11; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : nepismeno diete o.o'')
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 20:53

Equinox je napisao/la:
ok, i ja sam katolkinja, al ne čitam baš Bibliju Smak svijetaa!!! 625526
kaj tam piše, kad bu bil?
Ni ja ju ne čitam. Majka mi govori. Laughing
Bit će kad zlo zavlada svijetom.
Ukratko kad na vlasti dođu još gori ljudi od Busha i ljudi koi žele rat itd.
A očito se zlo sve više povečava, globalno zatopljenje, zgradurine, Rolling Eyes
I onda po mom nagađanju, kad zlo zavlada svijetom, tj. kad više nebude bilo dobrog ovdje. Onda nema smisla više živjeti i zato bude smak svijeta. x.x
A ovo za znanstvenike, slažem se.
Neznam otkud njima pravo da odlučuju o našoj sudbini.
Kao da je važno bilo kromanjoncima zašto mogu jesti sirovo meso. Je moš si misliti. Živili su kraće ali se nisu nervirali i živčanili ko današnji ljudi.
Kojima je sam stalo do logike.

Eh. Sada sam se spetljala na kubični. :\
[Vrh] Go down
http://google.hr
Luna
2. year of riding
2. year of riding
Luna


Female
Broj postova : 294
Age : 29
Location : u ofsajdu...
Registration date : 31.07.2008

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 20:59

I agree =)

a u one gluposti poput smak svieta na vratzji datum, 6.6.2006. i Maye i sl. gluposti naravno ne vjerujem...
dok u ljudski idiotizam i sklonost za glupostima nikad nechu prestat vjerovat.. x.x'
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 21:10

Nemojte se brinuti, još imamo par godina života.
Da bi se to čudo od stroja pokrenulo i proradilo kak spada bude trebalo nekih 3-4 godine. Laughing
[Vrh] Go down
Nikec
Moderator
Moderator
Nikec


Female
Broj postova : 3288
Age : 29
Location : poso,kuca,birtija.
Registration date : 30.12.2007

Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Emptypon 8 ruj 2008 - 21:19

Mi smo pod astronomijom pricali o tome...
Ali ako kao poslijedica tog eksperimetna od glupih Amera nastanu dvije crne rupe u sverimu( svo je 99% vjerojatno)...onda nece biti dobro. Jer ce te dvije crne rupe navodno biti blizu jedna drugoj... I postoji mogucnost da ce se te dvije spojiti u jednu. Jedna sama nije dovoljno jaka povuci masu Zemlje,ali ako se spoje...Usisat ce nas. A to nece biti dobro.
Ugl. Taj pokus nece donjeti nista dobro,a glupi ameri se poigravaju nasim zivotima kao pokusnim kunicima.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Smak svijetaa!!! Empty
PostajNaslov: Re: Smak svijetaa!!!   Smak svijetaa!!! Empty

[Vrh] Go down
 
Smak svijetaa!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: OSTATAK :: Psihologija & filozofija-
Forum(o)Bir: