Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Sudbina ovih stvorenja

Go down 
+11
hay
Equinox
black pearl
Nina
cile
BeRtA
Emma
wendy
khan
Magdalena
Denc
15 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Sudbina ovih stvorenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sudbina ovih stvorenja   Sudbina ovih stvorenja - Page 2 Emptypet 19 pro 2008 - 21:49

Sudbina ovih stvorenja - Page 2 61795 Baš mi je drago!!super
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Sudbina ovih stvorenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sudbina ovih stvorenja   Sudbina ovih stvorenja - Page 2 Emptysub 20 pro 2008 - 15:11

hh...ja sam kao mala mislila da će ju konji izumrijeti kad ću ja počet jahat... Sudbina ovih stvorenja - Page 2 625526
[Vrh] Go down
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Sudbina ovih stvorenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sudbina ovih stvorenja   Sudbina ovih stvorenja - Page 2 Emptyned 15 oľu 2009 - 20:54

[Vrh] Go down
Ai La
3. year of riding
3. year of riding
Ai La


Female
Broj postova : 572
Age : 30
Location : °° NJIŠTIM UOKOLO = ) = ) = ) °°
Registration date : 29.05.2008

Sudbina ovih stvorenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sudbina ovih stvorenja   Sudbina ovih stvorenja - Page 2 Emptyned 15 oľu 2009 - 22:18

Jadni konji.. Neutral .. moja teta ima nešto kao vikendicu u planinama, i tamo su uvijek divlji konji, pa sam išla jednom s njom.. bude stado konja koje slobodno luta.. stočari i šumari im uvijek daju kruha i nahrane ih, žive slobodni u divljini ali opet na neki način prihvaćaju čovjeka kao prijatelja koji će im pomoći kada im je najpotrebnije.. mislim da je to plemenito Smile
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Sudbina ovih stvorenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sudbina ovih stvorenja   Sudbina ovih stvorenja - Page 2 Emptypon 16 oľu 2009 - 15:24

lijepo od tih ljudi kaj ih opce nahrane..
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Sudbina ovih stvorenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sudbina ovih stvorenja   Sudbina ovih stvorenja - Page 2 Emptypon 16 oľu 2009 - 15:49

Ajme Sad Sad
Užas
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Irma
1. year of riding
1. year of riding
Irma


Female
Broj postova : 229
Age : 24
Location : Zemlja konja
Registration date : 20.11.2009

Sudbina ovih stvorenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sudbina ovih stvorenja   Sudbina ovih stvorenja - Page 2 Emptyuto 24 stu 2009 - 12:18

Denc je napisao/la:
Ja vam moram ovo ispričati,a kad već ja imam strpljenja napisati,onda i vi pročitajte...navešću par slučajeva

Montaura je bila ponos ergele Kelebija.Sada se u štali nalaze divni pastusi koji daju dobru ždrebad,idu u dresuru,jednopreg,dvopreg i njabolje predstavljaju lipicansku rasu.Nravno,svi su njeni.Davala je inzvanrednu ždrebad i bila je super konj,zapravo da nije nje ni ergele nebi bilo,za svakog drugog konja možemo zahvaliti upravo noj.svi su je voleli i bila je jako dobra kobila:išla je u zaprege,dresuru,jahanje kada treba bila je mirna i trpela da joj najmllađi posetioci skaču po leđima,nikada nije ikog sa sebe zbacila,ugrizla illi nešto tome slično.Kao i kod svakog konja,došli su stari dani kada više nije mogla da se jaše i da ide u zaprege.Bilo joj je dvadeset i pet godina,a direktor ergele,umesto da je baš sada najviše pazi hladnokrvno je u prodao...i to u klaounicu Sudbina ovih stvorenja - Page 2 Icon_sad Sudbina ovih stvorenja - Page 2 891197 :tuga4: ja nisam mogla da verujem..
drugi primer nr. Idea ili neki veliki supermarket u suhomesnaim pproizvodima brojne su police konjskih kobasica Sudbina ovih stvorenja - Page 2 935472 Sudbina ovih stvorenja - Page 2 916213 Kada pogledam nekog konja na ergeli,pitam se da li ima neke nade jer znam da im je svima ista sudbina.



KAKO JE MOGAO?!?!JA NE MOGU ZAMISLITI DA BILO KOG KONJA PRODA U KLAONICA ,ALI OVAKO DOBRU KOBILICU ?!?!?!?!?!?!?!?Užasan čovjek Sudbina ovih stvorenja - Page 2 157905 Sudbina ovih stvorenja - Page 2 157905 Sudbina ovih stvorenja - Page 2 157905 Sudbina ovih stvorenja - Page 2 157905 Sudbina ovih stvorenja - Page 2 157905 Sudbina ovih stvorenja - Page 2 157905 Sudbina ovih stvorenja - Page 2 157905
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sudbina ovih stvorenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sudbina ovih stvorenja   Sudbina ovih stvorenja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Sudbina ovih stvorenja
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Općenito o konjima-
Forum(o)Bir: