Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu

Go down 
+9
wendy
Haflinger
Sunshine
Picek
Nikec
liberty
atta
Magdalena
Denc
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptysub 5 srp 2008 - 11:28

nevjerojatno...ja ni ne želim gledati te videe..jer mi dođe d plačem...Sad...
[Vrh] Go down
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptysub 5 srp 2008 - 11:30

OVO NIJE U VEZI KONJA, ALI POGLEDAJTE!!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=1JFZTWm4Ndk&feature=related

Mislim....ja ne razumijem da netko može biti takav,pa jbt i životinuje ima osječaje.....do kad če to sve trajat ???!!!!
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptysub 5 srp 2008 - 11:35

zauvek...samo je sve gore i gore....ljudi su nezasitni...pogotovo odrasli...odvratni su...gade mi se...
[Vrh] Go down
khan
2. year of riding
2. year of riding
khan


Female
Broj postova : 362
Age : 30
Location : Khan i ja galopiramo plažom..=D
Registration date : 05.06.2008

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptysub 19 srp 2008 - 9:50

ovako....potpuno sam pogriješila u vezi s galoperima...imali ste pravo...svi sportovi su mučenje....al ljudi griješe....jbg....naam se da ćete mi oprostiti....=))
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptysub 19 srp 2008 - 11:54

e drago mi je da si shvatila hugic
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Bertine glupave svađe xD   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptypet 17 lis 2008 - 20:52

E dođe mi da plačem..... Rolling Eyes ....neću ništa govorit protiv onih koji se bave tim i koji se žele bavit,jer sam se ja pola god. bavila sportskim jahanjem.Nažalost.. Inače.....sam ovak za one koji ne znaju imam doma film Zemljani di se govori o zlostavljanju životinja u to spada testiranje na životinjama,cirkus,ubijanje tuljana,klaonice i sve to,a pod to su i galopske utrke. Nezz točno objasnit jer nisam mogla gledat cijeli film,više sam plakala nego ga gledala jer je stvarno PRESTRAŠNO!!!!!!
[Vrh] Go down
atta
4. year of riding
4. year of riding
atta


Female
Broj postova : 1929
Age : 33
Location : Velika Gorica, Drnek
Registration date : 18.05.2008

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptypet 17 lis 2008 - 22:12

e ja sam taj film pogledala i preporucujem ga svima da pogledaju, pogotovo oni koje vole zivotinje.
istina, ima stvarno uzasnih scena, ali najlakse je okrenuti glavu i reci ja to ne mogu gledat. ako cemo svi tako okretat glave, nikad se nista nece poduzet.
jer vjerujte mi, pola vas nije ni svjesno sto se sve dogada iza zidova klaonica. ja sam film odgledala do kraja, kroz suze, jer mi se jednostavno ljudi gade!!!!
i drago mi je sto sam pogledala taj film.


a ovo necu komentirat... mislim da nije potrebno uopce.

FUJ!!!!!!!
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptysub 18 lis 2008 - 7:21

Denc je napisao/la:
Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 8953 bubili bubili ovo je pretužno.berta oćeš me opet pitati zkj mi se gade?

joj Denc gle..okani me se..stvarno..ja sam te jednom pitala i odmah sad pored svakog galopera ces me pitat "berta oćeš me opet pitati zkj mi se gade?" ...inace ako si malo bolje procitala tekst pise da se vise nije moglo nista..bolje kobilicu uspavat nego da pati...ja ovdje nikog ne branim jer znam da u konjickom sportu ima svega..i ne samo u galopskom,nego i u dresuri,preponama tj. u cijelom konjickom sportu..i istina je da je danas samo lova u igri al mi tu nemozemo nista jer to nisu nasi konji... Wink i nezelim vise o ovome jer sam off,a tebe Dency molim te nemoj pored svakog galopera nesto meni usmjerit samo zato jer sam te jednom ono pitala.. Wink

p.s-R.I.P Sad Sad
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptysub 18 lis 2008 - 9:09

atta, film se zove Zemljani ??
sad sam off al Wink
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptysub 18 lis 2008 - 9:40

BeRtA je napisao/la:
Denc je napisao/la:
Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 8953 bubili bubili ovo je pretužno.berta oćeš me opet pitati zkj mi se gade?

joj Denc gle..okani me se..stvarno..ja sam te jednom pitala i odmah sad pored svakog galopera ces me pitat "berta oćeš me opet pitati zkj mi se gade?" ...inace ako si malo bolje procitala tekst pise da se vise nije moglo nista..bolje kobilicu uspavat nego da pati...ja ovdje nikog ne branim jer znam da u konjickom sportu ima svega..i ne samo u galopskom,nego i u dresuri,preponama tj. u cijelom konjickom sportu..i istina je da je danas samo lova u igri al mi tu nemozemo nista jer to nisu nasi konji... Wink i nezelim vise o ovome jer sam off,a tebe Dency molim te nemoj pored svakog galopera nesto meni usmjerit samo zato jer sam te jednom ono pitala.. Wink

p.s-R.I.P Sad Sad
Vidi Berta.Ja se ne nameravam sa tobom svađati,ali sam jako pukla na to.I ti još uvek nisi shvatila.Pogle šta si napisla...A da li bi se bilo šta od toga desilo da nije trčala, tu utrku?Ne,ali bi možda u sledećoj.Ti nerazumeš o čemu ja pričam,oni su uradili sve da joj pomognu uglavnom zato što je dobro trčala i zaradila bi još puno para,a veterinar ne iz tih razloga,nego zna se već.Ali pročitaj šta je atta napisla.Znaš šta se radi sa galoperima kad više ne mogu tako dobro da trče-pravac klaonica,ako su bili baš jako dobri onda rasplod,ili u jako retkim slučajevima ga puštaju samo da žive...Bar je kod nas tako,puno dobrih konja koji više ne mogu u sport ne koriste se više za rekraetivno jahanje,već klaonica.
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptysub 18 lis 2008 - 9:42

Magdalena je napisao/la:
atta, film se zove Zemljani ??
sad sam off al Wink

Da,zove se Zemljani.... Wink
[Vrh] Go down
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptysub 18 lis 2008 - 9:43

Potpisujem dency Wink
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptysub 18 lis 2008 - 9:43

gle ja to sve znam...al ja tu nemogu nista...i meni se to gadi(mislim kad konj odmah ide u klaonicu) ,,,ja cu nadam se jednog dana trcat,ali ja necu bit kao ta vecina..takvi ljudi su ljudi kojima nije stalo do konja nego do para,e pa ja takva nisam..tako da...al dobro off smo..nhf.. Wink
[Vrh] Go down
atta
4. year of riding
4. year of riding
atta


Female
Broj postova : 1929
Age : 33
Location : Velika Gorica, Drnek
Registration date : 18.05.2008

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptysub 18 lis 2008 - 9:47

Magdalena je napisao/la:
atta, film se zove Zemljani ??
sad sam off al Wink

da, zove se Earthlings (zemljani).

evo ti link na kojem mozes pogledat cijeli film
http://veg-tv.info/Earthlings

sry na offu!
[Vrh] Go down
atta
4. year of riding
4. year of riding
atta


Female
Broj postova : 1929
Age : 33
Location : Velika Gorica, Drnek
Registration date : 18.05.2008

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptysub 18 lis 2008 - 9:54

[quote="BeRtA"]gle ja to sve znam...al ja tu nemogu nista...iquote]

mozes! ne podrzavat takav "sport"....

najbolje mi je kad cujem da ljudi koji se time bave vole svoje konje.... da ziher! da ih vole ne bi ih na to tjerali...
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptysub 18 lis 2008 - 9:55

pa npr. kaj sad svi koji su u sportu ne vole svoje konje? mislim nije u redu da ih tjeraju al opet... ma ugl off. smo..
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptysub 18 lis 2008 - 9:55

Tako je!!! Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 477762
ali bolje pusti Karlek,nećeš ništa promeniti kad je ona takva Wink
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptysub 18 lis 2008 - 9:56

pa rekla sam..nek svako ima svoje misljenje..ti oces drsuru npr.,ja galopske,neko drugi nesto trece... to je sve stvar ukusa,...ajde ajde cure nhf... Wink i debelo off...

p.s-molim nek moderatori ovo premjeste.. Wink
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptysub 18 lis 2008 - 10:01

Nisam rekla za tebe tako je već za Karlu

Berta ajde prestani da mi šalješ tvoje poruke poput :

"jadnice isplela si se u lazima pa si me odmah
blokala..jadna si..jer kad sam te pitala ko je to reko i koja sranja
odmah si me blokala..haha..bas ti znas za koja sam ja sranja
odgovorna..nema ti to ko rec jer nema sranja ,a i da ima ti si u SRBIJI
,a mi u HRVATSKOJ...tako da...lazes cim zines...oladi ti Wink Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 251499 cyclops"

Stvarno mi već polako ideš na živce.I da,premestila sam ovde tako da sa d raspravljaj do mile volje,ne možeš se više izvlačiti na off
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptysub 18 lis 2008 - 10:07

super..pa da poslala sam ti to..jer gle pricas nesto sto nije istina..i na sta ja puknem..ajde mi sad lijepo vec kad si tu stavila moju poruku odgovori.. Wink
[Vrh] Go down
atta
4. year of riding
4. year of riding
atta


Female
Broj postova : 1929
Age : 33
Location : Velika Gorica, Drnek
Registration date : 18.05.2008

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptysub 18 lis 2008 - 10:08

BeRtA je napisao/la:
pa npr. kaj sad svi koji su u sportu ne vole svoje konje? mislim nije u redu da ih tjeraju al opet... ma ugl off. smo..

jos samo da ovo kazem; nije da ih uopce ne vole, vole ih, ali vise vole novce koje im oni donose. znaci, gledaju sebe, a za konja im se je*e...
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptysub 18 lis 2008 - 10:10

Evo odgovoriću ti ovde:

Ja nemam komentara na to i neću da se spuštam na tvoj nivo.Kako e razumeš da se istina uvek sazna.Ako na ovo hoćeš nešto da mi odgovoriš,pošto će ovde biti off,pošalji mi pp ako želiš da te odblokam pa da to na msn-u raspravimo.Poz

P.S. Karla skidam film,javim utiske Wink
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptysub 18 lis 2008 - 10:14

to je istina..nazalost vidila sam to svojim ocima...ne u galopskom sportu nego u nekom drugom(konjickom)... i nazalost to je u danasnjici svugdje..od galopera do dresure...a sve vise djece sad oce u taj konjicki sport jer kao im je cool osvajat pehare i to...i bojim se da bi mogli postat od onih koji sam pobjede gledaju No ...makar ja tu nebi smjela to pisat jer sam htjela u galopski sport ,al sad moram priznat da polako mijenjam misljenje... :S
[Vrh] Go down
atta
4. year of riding
4. year of riding
atta


Female
Broj postova : 1929
Age : 33
Location : Velika Gorica, Drnek
Registration date : 18.05.2008

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptysub 18 lis 2008 - 10:31

Denc je napisao/la:



P.S. Karla skidam film,javim utiske Wink

super!! Smile
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Emptysub 18 lis 2008 - 10:35

Ajmo smirit živce.

Ne možete generalizirati sve jahače.

Mene osobno, boli duper za galopski sport. Mislim,svima koji se ne bave konjima je kul pogledat na telki ono, uuuuuu, konji galopiraju.

Ali ne možete srati po ljudima i sportu, samo zato jer vam se ne sviđa.

Ljudi ubijaju na tisuće životinja svaki dan, što za hranu, što za krzno, dogode se nesreće na cestama...

I skulirajte se malo s tim ispadima, pogovo ovima na nacionalnoj razini. Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu   Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Vaše osobno mišljenje o galopskom sportu
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Vrste jahanja :: Galoperi-
Forum(o)Bir: